Discutii libere L29 (Spam)

DeletedUser

De obicei ignor neinteresantii..Felicitari ca ai jucat.(Nu ai putut sa faci fatza ? :) )
 

DeletedUser

pai daca asa ai tu pe retina, trebuie sa avem si noi? :)) iti faci iluzii baietas :))

1. Ar trebui sa gandesti inainte sa vorbesti.
2. Stiam si noi sa traducem din engleza...deci fi mai original cu semnatura aia.
3. Esti vreo firma de chiloti flausati si n-am auzit de tine pana acum? :D
 

DeletedUser32745

Da, asa e , din pacate nu scrie..Scrieti voi atunci, macar voi sa fiti fericiti :).Noi astia care jucam, se pare ca nu vrem sa scriem din cauza voastra...
Ai dreptate, ignoram ignoram :).

Din pacate va gasiti cativa care va credeti majoritatea.
Eu de jucat joc, dar nici nu ma deranjeaza cand scrie lumea, fiecare-si gaseste placerea jocului in alte chestii: unii atacand, altii aparandu-se, unii spargand conturi, altii spam-and, etc.
 

DeletedUser23722

Da, asa e , din pacate nu scrie..Scrieti voi atunci, macar voi sa fiti fericiti :).Noi astia care jucam, se pare ca nu vrem sa scriem din cauza voastra...
Ai dreptate, ignoram ignoram :).

altu care trebuie sa se relaxeze!
uite ca eu nu joc pe lumea 29 si puteti voi sa ziceti ce vreti,ca eu tot o sa fac spam....daca vorbesc la temele care nu trebuie,nu e bine,daca vorbesc la spam,tot nu e bine...atunci,daca eu nu joc pe nicio lume si inca mai sunt aici,pe unde sa mai vorbesc? la offtopic,de una singura?
nu cred ca ignori,din moment ce vorbesti cu cei care nu joaca pe aceasta lume si din moment ce comentezi...
 

DeletedUser

Nici sa scrii nu stii, cum sa nu fim deranjati.
Plus ca e un topic de spam al lumii 29, al jocului triburile.Daca jucati si voi pe aici, dati-ne de veste..Da m-as mira..Cel putin majoritatea din asta traiti

nu stau sa fac caligrafie pe forum doar de dragul tau
te crezi si tu mare destept ca pui o virgula sau ca iti verifici mesajul de 2 ori inainte sa il postezi
din punctul meu esti doar un frustrat care simte nevoia sa fie acceptat si apreciat ca ai invatat sa scrii
asa ca du-te unde a intarcat mutu' iapa si lasa-ne pe noi sa ne vedem de spamul nostru
 

DeletedUser

Nu inteleg de ce va tot incapatanati.omul are dreptate(obsedatul)
oare chiar e asa de greu sa intelegeti ca monopolizand forumul ,voluntar sau involuntar nu permiteti celor care joaca pe lumea curenta sa scrie???iti dai seama ca nimeni nu vrea sa mai scrie cand stie ca altii ce s-au lasat de ceva vreme vor da reply imd dupa?
pana la urma,ce interes am eu in a vorbi cu cineva ce nu mai joaca????
 

DeletedUser32745

Exact acelasi interes pe care-l am eu cand vorbesc cu unu care mai joaca.

oare chiar e asa de greu sa intelegeti ca monopolizand forumul ,voluntar sau involuntar nu permiteti celor care joaca pe lumea curenta sa scrie???

Care cui nu permite? Singurii nemultumiti sunteti voi, care doriti sa aveti doar voi dreptul sa scrieti, de parca v-ati cumparat forum sau au deschis lumea special pt voi.
 

DeletedUser

Exact acelasi interes pe care-l am eu cand vorbesc cu unu care mai joaca.



Care cui nu permite? Singurii nemultumiti sunteti voi, care doriti sa aveti doar voi dreptul sa scrieti, de parca v-ati cumparat forum sau au deschis lumea special pt voi.

Rezulta ca sunteti niste fiinte triste, care se baga in seama in locuri unde nu isi au rostul :).
Ia sa va faceti voi un topic special de spam si sa vorbiti intre voi, nu cred ca o sa vine vreunu care joaca sa se bage in seama pe acolo..
Noi jucam , topicul asta ar trebui sa fie pt noi, cei care jucam pe lumea 29, nu despre unii ca vor care cauta socializare, sau ce dracu cautati .Numai unu ca voi va poate intelege, eu nu..


nu stau sa fac caligrafie pe forum doar de dragul tau
te crezi si tu mare destept ca pui o virgula sau ca iti verifici mesajul de 2 ori inainte sa il postezi
din punctul meu esti doar un frustrat care simte nevoia sa fie acceptat si apreciat ca ai invatat sa scrii
asa ca du-te unde a intarcat mutu' iapa si lasa-ne pe noi sa ne vedem de spamul nostru


A fost o mica ironie, nici eu nu verific ce scriu,decat foarte rar.Nu trebuie sa faci spume la gura pt asta :).
Frustrat nu sunt, e adevarat ca as putea sa ignor acest topic, ca doar nu mor sa scriu pe el..Dar stiu sigur ca sunt foarte multi care sunt deranjati de faptul ca voi borborositi pe aici aiurea..Si daca multi prefera sa taca, ca nu sunt de fire certareti, uite ma sacrific eu sa ma mai iau in gura cu voi, chiar daca sariti cate 5 pe mine..
Si mie mi se rupe , pt mine sunteti virtuali , unii tristi :).

Deci, mai taceti dracu din gura cu spamul vostru trist :).


altu care trebuie sa se relaxeze!
uite ca eu nu joc pe lumea 29 si puteti voi sa ziceti ce vreti,ca eu tot o sa fac spam....daca vorbesc la temele care nu trebuie,nu e bine,daca vorbesc la spam,tot nu e bine...atunci,daca eu nu joc pe nicio lume si inca mai sunt aici,pe unde sa mai vorbesc? la offtopic,de una singura?
nu cred ca ignori,din moment ce vorbesti cu cei care nu joaca pe aceasta lume si din moment ce comentezi...

Tu fetita sau baiat,ce dracu esti, iti stiu numele cred ca de 3 ani de zile , pe aici..Daca in astia 3 ani, atata ai reusit sa faci in viata, felicitari =)
 

DeletedUser30341

1. Ar trebui sa gandesti inainte sa vorbesti.
2. Stiam si noi sa traducem din engleza...deci fi mai original cu semnatura aia.
3. Esti vreo firma de chiloti flausati si n-am auzit de tine pana acum? :D

te autocaracterizezi foarte bine :)
 

DeletedUser30341

"desteptu' " cand nu stie ce sa zica copiaza...si papagali si mamutele fac la fel...te crezi o fiinta egala cu acele creaturi neroade?

spawn15
spawn15
Puncte: 3.532
Loc: 2991
Inamici învinşi: 8.616 (3637.)
Trib: TITS

Sate (1) Coordonate Puncte
Spam lover 485|481 3.532
Profil
Vârsta: 20
Genul: masculin
Localitate: Ploiesti

Text personal
Spam lover!

Caut trib de oameni mari..sa nu fie condus de un puf-de-papadie sau de playeri care iau imediat "foc" de parca ar fi mancat wassabi si au macar un pic habar cum se conduce un trib.

Respectele mele pentru cel ca m-a adus pe aceasta lume: PUSKI-ILIE[Rapidu tot la televizor se uita la meciuri :)))]


acesta esti tu? :))) ce cauti mai no name pe forumul 29? :)) du-te si spameaza pe 30 :))
 

DeletedUser32745

Deja mi-e destul de clar ca fie nu cunosti limba romana, fie iti este prea greu sa-ntelegi sensul cuvantului " liber".
 

DeletedUser30341

Deja mi-e destul de clar ca fie nu cunosti limba romana, fie iti este prea greu sa-ntelegi sensul cuvantului " liber".

cu asemenea exprimare esti liber sa cauti DOOM-ul si DEX-ul
+ referinta directa catre Gramatica Academiei capitolul: Topica frazei in limba romana :)
 
Sus