Discutii Libere L34 !

DeletedUser43958

Mai sa fie a invatat noobul de varcolac ce e ala backstab =)) .. In cateva cuvinte, jucati cum sunteti . Adica pervers , atacati pe la spate ca de altceva nu sunteti si nu ati fost in stare . :)

geaxule de cand iti permiti tu sa vorbesti la adresa mea?:eek: trebuie sa imi ceri permisiunea sa vorbesti la adresa mea in genunchi ;) daca eu abia acum am invatat ce e ala backstab,inseamna ca tu esti profesor :cool:
 

DeletedUser44001

geaxule de cand iti permiti tu sa vorbesti la adresa mea?:eek: trebuie sa imi ceri permisiunea sa vorbesti la adresa mea in genunchi ;) daca eu abia acum am invatat ce e ala backstab,inseamna ca tu esti profesor :cool:

unde platesti webhostu' la sait in danarmeanca???
 

DeletedUser523

sa explice cineva ce inseamna backstabb, ca un roman batran ca mine nu intelege asemenea neologisme ...
 

DeletedUser44001

dute la piata centrala si ai in stanga 3 sectiuni ,dai pe simulator si vezi acolo :D
 

DeletedUser

****** astăzi la ora 09:47
Black Prince
****** astăzi la ora 09:47
vezi aveti grija ca astia din tribu time si Black Prince vrea sa ia satu lui clau..deci daca nu-i dati sprijin repede sa terminat cu satu lui..si ai avut dreptate aici conduc niste jigodii, oameni lipsiti de caracter care cuceresc sate de la colegi din trib ca sa creasca..



Mesaj de la jucator din tribul vostru..:))) sunteti penibili mai,marilor jucatori ce sunteti,care faceti puncte doar prin marsavie,marlanie si inselatorie.Va mai si dati mari vedete....Stati calmi,tot veniti cu fel si fel de motive...O sa vina si vremea voastra si ce m-as bucura sa patiti fiecare asa,sa vedeti ce bine te simti cand esti tradat;)
Plus ca jocul e departe inca de a se fi terminat si asa cum e vorba romaneasca,cine rade la urma rade mai bine;)
Spor sa aveti acolo,nu va mai deranjati,aici eu nu mai raspund,prefer sa o fac pe joc,in felul propru-mi!


Ai dreptate man pentru unii singura cale ca sa creasca e prin astfel de trucuri.Sau alt truc,cica tipii din ELF invitau membrii academiei lor,si dupa academia lor nu mai era academia lor : )) Sincer,poate ca in unele jocuri nu mai e vorba de asa ceva,dar onoare,demnitate,respect,lucru in echipa nu prea mai exista.Esti un jucator bun,si daca faci smecherii ca,atac pe la spate cand cineva are trupele undeva ca sprijin,sau il tradezi,dar n-o sa fii niciodata cu adevarat un jucator bun,fiindca astfel nu esti un jucator corect.Si cand faci asa ceva,iti gasesti nasul,nu mi-a venit sa cred cand am auzit cat tupeu pe cei din ELF sa incerce sa ia membrii academiei lor,oricum si-au primit rasplata fiindca alianta de la care au incercat sa ia membrii nu mai e academia lor,cum sa zic,s-au revoltat :))
 

DeletedUser9816

Vine randul tuturor in definitiv.Ce ma amuza cel mai tare e ce striga sus si tare cei din TIME,ca ei nu sunt aici pentru ca castiga lumea,ci pentru distractie. Pana la urma s-ar putea sa aiba dreptate totusi,cu asemenea comportamente nimeni n-o sa vrea sa iti fie aliat,iar singuri nu o sa reziste mult timp,mai ales ca mai toti sunt pe atac..Toata stima,ce pot sa zic,sa ai 4-5 sate si toate de atac,trebuie sa fii mare jucator sa joci asa;)
Cat despre cel care a atacat,badnews880,oricum nu ia satul,si-a pierdut aproape toate trupele,mai are un amarat de nobil si ceva atac,dar se duc si alea,iar partea cea mai interesanta e ca pe el n-are cine sa il sprijine:))) Apoi vor urma si altii,pana la urma caracterul ii va trage la fund pe toti.
 

DeletedUser

Vine randul tuturor in definitiv.Ce ma amuza cel mai tare e ce striga sus si tare cei din TIME,ca ei nu sunt aici pentru ca castiga lumea,ci pentru distractie. Pana la urma s-ar putea sa aiba dreptate totusi,cu asemenea comportamente nimeni n-o sa vrea sa iti fie aliat,iar singuri nu o sa reziste mult timp,mai ales ca mai toti sunt pe atac..Toata stima,ce pot sa zic,sa ai 4-5 sate si toate de atac,trebuie sa fii mare jucator sa joci asa;)
Cat despre cel care a atacat,badnews880,oricum nu ia satul,si-a pierdut aproape toate trupele,mai are un amarat de nobil si ceva atac,dar se duc si alea,iar partea cea mai interesanta e ca pe el n-are cine sa il sprijine:))) Apoi vor urma si altii,pana la urma caracterul ii va trage la fund pe toti.

Chiar ma bucur sa aud asta :)))) Sper sa se intample la fel si cu cei din ELF :)) Ne-am aliat deja cu alte 2 aliante,daca am putea sa facem macar o fuziune,sau hai 2,cine stie am avea sanse,desi nu prea mare,sa-i distrugem sau am putea sa incercam asta.Oricum sincer viata e cruda si uneori ai parte de lucruri marsave cum ar fi tradare,daca nici macar un joc nu esti in stare sa-l joci corect,atunci ce rost mai are sa-l joci.
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
sincer,tu cred ca te plictisesti rau.nu inteleg rostul postarilor tale.ca-ti era tipa aia prietena,fosta iubita sau ce naiba iti era,nu ne intereseaza pe noi.sunt altii care joaca impreuna ani de zile si tot se ataca.voiai s-o protejeze pt ca au schimbat cateva mesaje?sa fim seriosi,fiecare isi vede propriul interes pe joc

dr@k3 iun 27,2013 03:41
KingV...e o fata,veve,fosta mea iubita de acum 1-2 ani:)) a jucat atunci cand mai jucam si eu si eram impreuna,iar acum cand ma revenit i-am trimis si ei invitatie pe mail:)))) si am ramas surprins cand a intrat,nu ma asteptam.De aia ma enervez asa,o cunosc personal,mi-e prietena..

poftim motivul pt care trebuia sa n-o atace..ce sa zic,mare ti-e gradina doamne si gardul cam mic
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
Vine randul tuturor in definitiv.Ce ma amuza cel mai tare e ce striga sus si tare cei din TIME,ca ei nu sunt aici pentru ca castiga lumea,ci pentru distractie. Pana la urma s-ar putea sa aiba dreptate totusi,cu asemenea comportamente nimeni n-o sa vrea sa iti fie aliat,iar singuri nu o sa reziste mult timp,mai ales ca mai toti sunt pe atac..Toata stima,ce pot sa zic,sa ai 4-5 sate si toate de atac,trebuie sa fii mare jucator sa joci asa;)
Cat despre cel care a atacat,badnews880,oricum nu ia satul,si-a pierdut aproape toate trupele,mai are un amarat de nobil si ceva atac,dar se duc si alea,iar partea cea mai interesanta e ca pe el n-are cine sa il sprijine:))) Apoi vor urma si altii,pana la urma caracterul ii va trage la fund pe toti.

Esti un tradator daca afirmi chestia asta, cum adica o sa ne vina randul????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Semnul intrebarii semnifica circulatia sangelui meu care a luat-o razna auzind amenintarea ta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PRINTULE, da-i un sarut concubinei poate, poate o sa te iubeasca din nou, prietenii tai cu care ai iesit la bere te-au tradat.

Termin prin a evidentia din nou, SUNT EXTRAORDINAR !!!

Doamne cat de plin de mine sunt, imi vine sa beau un pahar cu apa sa sting bucuria care ma face sa ragai.
 
Sus