Discutii Libere L34 !

DeletedUser

R-Zone Is Back. iul 01,2013 20:57
Imi pare rau sa va anunt dar din pacate vom renunta sa ne mai batem pe acest continent

Motivele sunt multe...sunt foarte multi jucatori in trib care nu coopereaza...care stau si asteapta painea pe tava..nu avem ce face..in fiecare zi pierdem minim 2-3 sate..nu o vom mai duce mult

Maine seara voi desfiinta tribul,cei care doresc sa continuie aici cautativa trib..nu il voi desfiinta pana atunci deoarece odata ce nu aveti trib nu ve-ti mai fi primit nicaieri

Eu cu inca cativa prieteni am inceput de la margine (Nord-Vest K43),cine doreste sa joace cu noi si vrea sa dea inceput nou sa ma anunte

Imi pare rau ca nu am facut o figura frumoasa..insa nu avem cu cine

O seara placuta in continuare !



motivele sunt multe(eu va dau 2):

http://ro34.triburile.ro/public_report/2115bb95d66e9ae7fd66b7b5cfd5897b

http://ro34.triburile.ro/public_report/7f03944b8d19de480acb6d5c1190f7a8
 

DeletedUser3357

lauda de sine nu miroase a bine. e usor sa joci cand ai 7 paladini sprijin cand esti atacat. :confused:
 

DeletedUser41648

lauda de sine nu miroase a bine. e usor sa joci cand ai 7 paladini sprijin cand esti atacat.

Crezi ca are importanta ?

Playeru' are cu cine juca, ce mai vrei ?!
 

DeletedUser39777

Lasa-l Ramona, poate ca prostia doare si ca sa mai uite de durere posteaza aiurea pe extern.

@misu - daca nu ne lauda nimeni, hai sa ne laudam singuri :)) Dadeau mai bine acele rapoarte daca erau postate de altii, mai ales ca rapoartele astea mai sunt postate pe pagina anterioara :)
 

DeletedUser

:) Ia uite cine da replici pe aici! barabba....inca nu ti-ai tras un glont la cate tepe ai dat pe serverul .ro?
 

DeletedUser44123

Paulo Coelho, vreau şi eu un autograf de la tine. :eek:
Eh, cum sună sa fii luat peste picior?
 

DeletedUser

de unde atata def ca eu inamici invinsi numa pe cei de la el din trib am facut si ca odd si ca oda...peste 100k

ps: sa nu uitam de ce jucam acest joc, sau cel putin eu unul, for fun (niciodata nu am jucat murdar)...ca satele sau punctele nu-ti dau nimic, altfel era daca erau premii stiu eu ipod, stick-uri, teelfoane...dar altii isi tradeaza "prietenii", colegii, aliatii doar pt un amarat de sat pe un joc, pt niste pixeli in plus



. : Perle Tribale : ;


Aceste mesaje chiar au fost trimise!



1. "am voie sa numesc Paladinul cu numele meu de familie?"

2. " auzi, cel mai mult imi place la tine in trib....ca eu mai am 3 conturi (toate in lumea 1) la alte triburi mai babane da acolo e nasol ca ne pun aia sa fim activi"

3. "ce inseamna sa fi activ...ca eu fac mult sport"

4. " imi place tare mult de tine...vrei sa imi faci o vizita in satul meu"

5. "ba Sefu da si tu niste atacuri si fa praf vreo 20 de sate sa auda lumea de noi"

6. "imparate te rog din tot sufletelul meu sa dai afara fetele de la tine din trib..ca azi m-am batut cu o nasoala la scoala"

7. "auzi hai sa intrati la mine in trib ca vreau sa ii atac pe astia de langa mine si vreau sa am mai multi care ma sprijina"

8. "nu te supara pe mine ca am trimis un atac la tine da am vrut si eu sa vad cum e (un fost membru al tribului..actual sat parasit..nu din cauza mea)"

9. "Acum am ajuns la ferma 18, pot sa maresc si nivelul cazarmei ca sa fac soldati (cazarma era la nivelul 2 si nu facuse deloc soldati.."executase" numai ferma si magazie ca sa ii incapa soldatii si resursele).

10."man cum imi scot resursele din ascunzatoare ca sa le folosesc"

11. "vreau sa ne aliem pentru ca unu o ataca pe iubita mea si vreau ca tu sa il distrugi"

12. "te rog sa imi dai si mie din punctele tale si cand o sa fiu mare ti le dau inapoi"

13." cat ma costa ca sa intru la tine in trib...sa sti ca nu am card pentru ca am 9 ani dar imi da mama bani"

14. "o sa le scriu la astia cu jocu' (se referea la adm.de sistem) ca imi dea si mie gard (a se citi zid) de ala cu turnulete (jucatorul avea 300 de puncte si desenul aferent pe harta...el voia desen pentru 9000 de puncte)"

15. "trimitemi si mie niste sprijin ca ma ataca unu si ma mucifica"

16. "Scuza-ma, am o rugaminte, iti retragi trupele cand vine atacul meu ca initial trebuia sa trimitem mai multe atacuri cu mai multi colegi sa iti luam un sat, dar ei sau razgndit si ma costa destul de mult daca pierd nobilu, mersi"
 

DeletedUser5970

O lume esuata din start.
Toti "ghinionistii" la BAC isi gasesc alinarea pe joc, foarte greu de gasit un trib cu coloana, pe zona.

Toate la timpul lor, dragi "absolventi" !
 
Sus