Discutii libere L36 !

DeletedUser

Lasa ca atunci marele craparul era membru tj si ne ironiza.

Vechi, noi, chiar nu conteaza. Ce conteaza e ca am atacat de la 60 de ore dar e prea greu sa trimiti atacul pe un barbar :rolleyes:. Macar de n-ar fi destule pe harta. Ca tot va laudati voi pe aici ca sunteti pro.

Da, suntem pro, atat de pro incat am inchis o lume, de tine nu am auzit, nici punctaj mare nu vad sa ai.
Alte intrebari?
 

DeletedUser45170

este cea mai tare lume pe care am jucat vreodata (si aici ma refer la activitatea de pe extern) ...
n-am mai vazut pe nici o lume atata vorbaraie pe forum , si atata activitate pe harta
 

DeletedUser34930

Buna Seara ... Atatea discutii :)) .... Mai bine vedem ce se intampla pe harta :))
 

DeletedUser45170

Parte 1:
Jucători: zcTr
Parte 2:
Triburi: Ibidem, Potop

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 193
Tabăra 2: 7,370
Diferență: 7,177

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 67
Tabăra 2: 4
Diferență: 63

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,502,797
Tabăra 2: 40,651,555
Diferență: 39,148,758

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 617,718
Tabăra 2: 34,242
Diferență: 583,476

chart
nu stiu cum au fost luate satele (goale sau pe bune)
dar este o statistica impresionanta.
 

DeletedUser43170

Cavalere iti suna cunoscut satul de mai jos ?

Titlu Ploiesti sprijină alcaline
Expediat mar 23, 2014 07:30:02
din: sangerosu2001
Origine: Ploiesti (496|563) K54
Către: alcaline
Ţel(direcţie): Fake!? (530|527) K55

=]]]
 

DeletedUser45230

Alcaline, alcaline
Ce m-as face fara tine?
Tu esti scumpa baterie,
Sursa mea de energie.

De curand ai inceput,
Sa iti pierzi din calitate.
Ca esti slaba n-am stiut..
Teste? Le-ai picat pe toate.
:D
 

DeletedUser45230

Pe bune? Cum poti sa te afisezi cu acel raport?
De ce nu pui un print screen sa ne arati cum arata acel sat?
Bine,probabil ca o sa ne spui ca nu stii sa faci un print screen, asa ca o sa etalez eu cateva detalii.
Pai sa incepem cu zidul care este la 0,apoi curtea nobila care este inexistenta.Fieraria? Ce e aia? :D
Ferma? pai la nivelul 1 ca mai jos nu se poate.Bucuria lui alcaline? Nepretuita,pentru toate celelalte exista PP-urile :D :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45170

a pierdut cateva sate ,
roata se poate intoarce ... eu nu cred ca acum o sa renunte si o sa arunce prosopul.
 

DeletedUser42601

Pe bune? Cum poti sa te afisezi cu acel raport?
De ce nu pui un print screen sa ne arati cum arata acel sat?
Bine,probabil ca o sa ne spui ca nu stii sa faci un print screen, asa ca o sa etalez eu cateva detalii.
Pai sa incepem cu zidul care este la 0,apoi curtea nobila care este inexistenta.Fieraria? Ce e aia? :D
Ferma? pai la nivelul 1 ca mai jos nu se poate.Bucuria lui alcaline? Nepretuita,pentru toate celelalte exista PP-urile :D :rolleyes:


Auzi tu tentativa de jucator ;) in afara sa bagi pp in ziduri ce mai sti sa faci ? ca asa orice prost ii bun cat timp setarile sunt bune pentru cei care :
[video=youtube;ZgbJb6ybNe4]http://www.youtube.com/watch?v=ZgbJb6ybNe4[/video]


deci pa pa
 

DeletedUser45230

Dar vai,imi cer scuze ,nu am stiut cu cine stau de vorba.
Dumneavoastra sunteti un fel de Messi al triburilor nu?
In locul tau as tace din gura si mi-as vedea de joc,ca nu ai iesit cu nimic in evidenta decat cu "gura".
Tentativa de jucator esti tu.Pentru cei ca tine acest joc are manual ,acolo gasesti instructiuni.
Dupa ce te documentezi mai bine,vino pe harta sa te ascult,sa vad daca ti-ai invatat bine lectiile :D
 

DeletedUser45170

Dar vai,imi cer scuze ,nu am stiut cu cine stau de vorba.
Dumneavoastra sunteti un fel de Messi al triburilor nu?
In locul tau as tace din gura si mi-as vedea de joc,ca nu ai iesit cu nimic in evidenta decat cu "gura".
Tentativa de jucator esti tu.Pentru cei ca tine acest joc are manual ,acolo gasesti instructiuni.
Dupa ce te documentezi mai bine,vino pe harta sa te ascult,sa vad daca ti-ai invatat bine lectiile :D

tu cand postezi , citesti inainte sa dai "trimite" ?
nu inteleg postarile tale , esti un fel de Gigi Becali al triburilor? :)
 
Sus