Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

baD rullz

member
Scor reacție
98
Vedetelor, va anunt ca am schimbat tribul. Sunt un tradator si as dorii sa ma scuzati daca v-a incurcat planurile. :D
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Pai da,dar le-am incurcat oamenilor planurile.Ei credeau ca il au pe bad rullz in trib. :D

Mersi pentru incurajare ! :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Discutii libre L41

Avand in vedere ca ati "discutat" destul pe celelalte topicuri deschise pentru lumea 41, o sa lasam acolo doar primele postari, iar restul le vom muta aici.
Succes mai departe si nu uitati de reguli !
 

DeletedUser

Yupieeee ,Domnule rakanishu v-as da aprob dar nu mai e posibil.Dar le notez undeva si vi le acord cand activati din nou reputatia:)
 

DeletedUser

Memo ,fratiwerule noob auzi ca trebuie sa respectam regulamentul.Hai sa il citim cu atentie ,sa nu ne trezim trimisi naibii pe o insula pustie:eek:
 

DeletedUser

Trebuie sa respectam regulamenul si membrii forumului,asa este frumos
lasa naibii insula pustie,nu avem ce bea si ce manca :)))
 

DeletedUser

Am zis regulamentul,Memo..si respectam pe cine merita,sa nu exageram cu dragalasenia chiar daca suntem noobi
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Buna seara, mi-am facut si eu aparitia! Impreuna cu Phedrinho voi incerca sa moderez sectiunea L41 cat mai obiectiv cu putinta! Sper sa avem discutii cat mai interesante si cat mai benefice.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Este modul in care ma fac remarcat atunci cand scriu in calitatea de moderator. Voi folosi si negrul, atunci cand vom sta la "barfa". :D
 
Sus