Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser6843

Nu pot sa cred ca ai spus acest lucru despre cel care a facut topicul :)) .
 

DeletedUser

Te salut! Te reintorci la joc? Cum e copilasul? :)

Nu stiu daca pe joc, am intrat sa mai salut si eu lumea :) Baby-catastrofa, ar trebui sa denumeasca astia un uragan dupa numele lui - Uraganul Carol. E leit tac-su cand era mic, am toate sertarele si usile la dulapuri blocate cu piedici anti-bebelusi. Are o pasiune pentru prize si maica-sa ma boscorodeste zilnic ca nu mai are nicio priza libera si ea sa-si bage una-alta - toate au sigurante - capacele puse.

Mai nou a reusit sa-mi buseasca un hard disk de 2TB pe care aveam eu toaaate - absolut toaaate - amintirile, pozele, filmuletele, programele, toata arhiva mea. Mai bine-mi dadea cu ceva-n cap pana cadeam lat decat sa-mi faca asta.. :D
 

DeletedUser

salutare tuturor .
mesaj ptr cel de deasupra mea :
Ai fost ofline si bebelusul te-a simtit , a atacat exact cand sa ridicat bonusul de noapte si te-a lasat fara sat ( in cazul tau ... te-a lasat fara hard dist de 2Tb ) :)
 

DeletedUser

Eu cred ca a avut un spion infiltrat.. altfel cum dracului sa aleaga el din toaaate obiectele din jurul lui fix hardul meu sa dea cu el de pamant si sa traga de firele cu care era legat in USB?
si daca stau sa ma gandesc mai bine - a avut o tactica de distrugere, el de fapt daduse de pamant cu toate celelalte obiecte electronice din jur - telefoane, telecomenzi.. se pare ca ii si venise randul hardului.. :D

Astia-s copiii. Ii iubesti neconditionat si le accepti toate poznele. E o lege nescrisa a naturii.. :)
 

DeletedUser

ce gagica lu bad getic?
poi nu zice el ceva pe aici,ca imediat il musca crocodilii :))
 
Sus