Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser40689

Spala-te putin pe fata, si poate revii la normal.

De unde stii tu care e ' normalul ' meu ?

Ceva nu e in regula , prea multe necuvantatoare ...

Daca nu aveti nimic de scris nu va e totusi putin jena sa postati asa fara nici un sens ?

Am cerut sa mi se explice de ce unii ii spun trafalet lui Q , nimic , am vrut sa stiu ce nick are in joc Timo Maas , iar pauza , de fapt nu chiar , mi s-a dat un raspuns... am impresia ca nu prea stiti sa purtati o conversatie normala , trist .

Respect un inamic chiar daca ne ''impungem '' in limitele decentei desigur , dar pana acum la voi nu am vazut decat niste fraze invate in coltului blocului , si cica de ce a scazut calitatea pe triburi...uite aici exemple cu duimu .
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Unii oricum sunt pe minus by default....vorba lui Gunner. Sincer ma asteptam sa zici "noi", doar ne-am obisnuit cu spiritul de turma, este totusi destul de solicitant sa ai propria opinie, deh...
 

DeletedUser45557

un pișcot, două pișcoate..

fără virgulă înainte de ș, criticule. :D

Nea pişcot, informeaza-te inainte sa aduci in discutie ceva. E 2-0 pentru mine, tii minte? Ai vrut sa echilibrezi dar nu ti-a iesit!
Si app, se spune cu doi "i", nu cu doi de "i". De la numarul 19 in sus poti sa folosesti si pe "de". Probabil de la prea multe pişcoturi ti s-a aplecat.

P.S. Meditatiile le dau contra-cost, dar pentru tine am facut-o exceptie.

Tema pt. acasa:gaseste greseala.

Poate intelegi:1 nobil, 2 nobili, 3 nobili,...,19 nobili, 20 de nobili, 21 de nobili, etc.
LA FEL PROCEDEZI SI CU "2 DE i".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40439

Cred ca de la lumea 32 nu am mai intrat pe joc , inca se mai cearta lumea pe limba romana?de fapt avand in vedere ca inca nu se stie cand se foloseste "numai" si "nu mai" nici nu poti sa te astepti la altceva , oricum nimic nu a evoluat , avem nevoie de generatii noi de playeri.
Te salut cataline findca stiu ca nu poti sta departe de joc ;)
 

DeletedUser40689

Asa tare te roade, trafalet junior?

Hai puisor , nu are rost sa iti fie frica de mine , sunt un biet jucator care inobileaza barbare doar , sau iti place sa faci pe inaccesibila ?

Cand pleci din coltul blocului de la berea de seara roaga-ti amicii sa te mai invete niste fraze noi , nu te du prin parc sa te intinzi pe banci ca le uiti , vino repede si scrie aici , astept cu nerabdare .

P.S
Cand mai escaladezi vre-o piatra foloseste masuri suplimentare de siguranta , cazaturile dauneaza grav gandirii vad .
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Nea pişcot, informeaza-te inainte sa aduci in discutie ceva. E 2-0 pentru mine, tii minte? Ai vrut sa echilibrezi dar nu ti-a iesit!
Si app, se spune cu doi "i", nu cu doi de "i". De la numarul 19 in sus poti sa folosesti si pe "de". Probabil de la prea multe pişcoturi ti s-a aplecat.

P.S. Meditatiile le dau contra-cost, dar pentru tine am facut-o exceptie.

Tema pt. acasa:gaseste greseala.

Poate intelegi:1 nobil, 2 nobili, 3 nobili,...,19 nobili, 20 de nobili, 21 de nobili, etc.
LA FEL PROCEDEZI SI CU "2 DE i".

unde vezi tu "i" acolo? :))) Știi și tu ceva bun din gramatică și vrei să arăți? E ca și cum ai primi ca subiect de teză Baltagul, dar tu scrii Amintiri din copilărie, că doar pe aia ai învățat-o.
 

DeletedUser45873

Unii oricum sunt pe minus by default....vorba lui Gunner. Sincer ma asteptam sa zici "noi", doar ne-am obisnuit cu spiritul de turma, este totusi destul de solicitant sa ai propria opinie, deh...
Da, aveau noroc ca-si puteau ajusta reputatia din butonase :))
 

DeletedUser42770

Here we go again ... alti profesori pe aici :)
Trebuie sa intru pe 42 sa il chem pe Setila aici sa ii critice pe toti care folosesc limba engleza sau franceza in contexte :)
Observ pe zi ce trece ca tot mai multi atotcunoscatori avem pe triburile ...

Bad in ultima vreme ce-a mai buna idee care ai avut-o pe forum cu reputatia :)) incepi sa-ti revii baiatu lu tata
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Here we go again ... alti profesori pe aici :)
Trebuie sa intru pe 42 sa il chem pe Setila aici sa ii critice pe toti care folosesc limba engleza sau franceza in contexte :)
Observ pe zi ce trece ca tot mai multi atotcunoscatori avem pe triburile ...

Bad in ultima vreme ce-a mai buna idee care ai avut-o pe forum cu reputatia :)) incepi sa-ti revii baiatu lu tata

:D Multam. :D Totusi,tu ai sa-mi dai ceva :D
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Bună seara! Reglăm si noi o pace mondială mâine pân' spre dup-amiază; să poată merge lumea la vot linistită?
 
Sus