Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser

Eh, tot in avataj erai. Scuzele mele ca nu am fost atent la handicap.

Totusi, cred ca am intors scorul, nu? :)
 
Scor reacție
98
Multumim tribului - Nerv pentru tiketele facute , cum vine organizatul pe ei cum pac tikete toata zona , :)) asa se joaca mai nou, medoda Nervos. :)) Felicitari !


app: Nu va mai credeti vedete .


alex oprisan: esti :) ?
[15:40:05] Alin [ dark / carmen ]: da
[15:40:25] alex oprisan: ai vazut ce i-am facut lu -braaa
[15:40:27] alex oprisan: :))))
[15:40:28] alex oprisan: ?
[15:42:10] alex oprisan: zi bre ai vazut?
[15:42:12] alex oprisan: :D
[15:43:26] Alin [ dark / carmen ]: ce i-ai facut ?
[15:43:45] alex oprisan: are ban
[15:43:46] alex oprisan: :)
[15:43:48] alex oprisan: :D
 
Ultima editare:

DeletedUser

Dark hai sa astept motivarile adminilor si apoi vedem ce si cum ;)
Sa lasam copii sa se laude :)
 

DeletedUser46287

daca jucati corect nu avea nimeni ban :)) iar tentativele alea de atacuri nu se pot numi organizat . :)
 

DeletedUser

Lady nici macar noob nu este,un anonim pe cale de disparitie,are niste tentative de a jucat triburile,dar ii da cu , :)))
 

DeletedUser45900

Probabil, respectivul a primit o galeata rosie cu trandafiri pictati pea ca sa vorbeasca pentru unul sau altul. :)
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Lady nici macar noob nu este,un anonim pe cale de disparitie,are niste tentative de a jucat triburile,dar ii da cu , :)))

A luat in 29 .10 contu de la thresh si de atunci a halit 3 interne un barbar si incredibil :eek: 3 sate de la niste inactivi.

Cum sa nu il bagi in seama pe un asemenea personaj? mai ales ca acum are si ”cel frumos ”in nume.Iti dai seama ,baiat de baiat..
 

DeletedUser45900

La ce s-o fi gandit domnul Thresh cand a pus contul in mainile alea nepricepute? :)
 

DeletedUser

Lady te rog eu sa il lasi,a cerut si el la mami niste bani sa o scoata pe *iubita* in oras,si ca sa vezi,si-a luat pp-uri sa isi schimbe numele :))))
Bravo bravo baietii,tineti-o tot asa :)))
 

DeletedUser46287

:))) doamne ce oameni....... memo ** de barbare cand el a luat numai interne si barbare .

am auzit ca braa plange
 

DeletedUser

In comparatie cu tine care iei conturi,e mare diferenta ;)
Spre deosebire de tine la noi nu plange nimeni,nu cersim ajutorul nimanui,in schimb tu...sa minti iubita ma ca o scoti in oras, si cand colo tu cumperi pp,sa schimbi numele :))))
Asta e maxim pe triburile,ce mi-a fost dat sa vad :))
PS:Cand o sa ai contul tau,nepreluat,atunci sa dai cu papagalu,data viitoare sa iti pui numele perusul cel colorat,parca e altceva :))
 
Sus