Discutii libere L46 !

DeletedUser46525

Statistica !

Parte 1:
Triburi: Unit.A, Unit.B, United
Parte 2:
Triburi: Zig!?, Zig!?!, Zig?!?, zig

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,939
Tabăra 2: 3,963
Diferență: 976

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 267
Tabăra 2: 197
Diferență: 70

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 20,681,259
Tabăra 2: 13,230,894
Diferență: 7,450,365

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,456,093
Tabăra 2: 1,279,207
Diferență: 176,886

chart
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Si totusi ceva recent

Parte 1:
Triburi: United, Unit.A, Unit.B
Parte 2:
Triburi: Zig!?, Zig!?!, Zig?!?

Timeframe: 30/11/2015 00:00:00la16/12/2015 16:56:02

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,918
Tabăra 2: 796
Diferență: 1,122

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 62
Tabăra 2: 85
Diferență: 23

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 7,560,956
Tabăra 2: 3,280,398
Diferență: 4,280,558

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 368,673
Tabăra 2: 609,383
Diferență: 240,710

chart
 

DeletedUser41102

parte 1:
triburi: Unit.a, unit.b, united
parte 2:
triburi: Zig!?, zig!?!, zig?!?, zig

timeframe: dintotdeauna

cuceriri totale:

tabăra 1: 4,939
tabăra 2: 3,963
diferență: 976

chart


număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

tabăra 1: 267
tabăra 2: 197
diferență: 70

chart


numărul total de puncte al cuceririlor:

tabăra 1: 20,681,259
tabăra 2: 13,230,894
diferență: 7,450,365

chart


numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

tabăra 1: 1,456,093
tabăra 2: 1,279,207
diferență: 176,886

chart

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum !!!!!
 

DeletedUser20252

Nu prea e fum,avand in vedere ca e locul 1 impotriva locului 4,si e si singurul razboi ce il aveti.

Zig se tine bine,bravo lor.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Sa mai punem la socoteala si spatele ce lau avut pana de curand?
Sau sa pun programele bot. De intra toate atacurile in aceeasi milisecunda. :)
Fum ai tu la creier tinere geo
 

DeletedUser46447

Parte 1:
Triburi: Zig!?!
Parte 2:
Triburi: United

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 105
Tabăra 2: 89
Diferență: 16

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 723,327
Tabăra 2: 527,184
Diferență: 196,143

chart





Diferenta aceea de 70 de sate ati facut-o pe una din academiile Zig,voi bateti toba ca e o diferenta,da este,dar nu cred ca este careva in United sa fi muncit pe jumatate,comparabil cu un jucator din Zig.Stati si jucati din spatele programelor automate si veniti aici sa va laudati cat de buni sunteti.Ghinionul vostru este ca a intrat Zig pe 46 si ca ne sunteti adversari,unii ne cunoasteti destul de bine si fiti siguri ca oricat de incorect este sa ne batem cu programe automate,Zig se va bate pana la capat,indiferent cat de greu va fi/cat de mult va dura.
 

DeletedUser47387

Parte 1:
Triburi: Zig!?!
Parte 2:
Triburi: United

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 105
Tabăra 2: 89
Diferență: 16

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 723,327
Tabăra 2: 527,184
Diferență: 196,143

chart





Diferenta aceea de 70 de sate ati facut-o pe una din academiile Zig,voi bateti toba ca e o diferenta,da este,dar nu cred ca este careva in United sa fi muncit pe jumatate,comparabil cu un jucator din Zig.Stati si jucati din spatele programelor automate si veniti aici sa va laudati cat de buni sunteti.Ghinionul vostru este ca a intrat Zig pe 46 si ca ne sunteti adversari,unii ne cunoasteti destul de bine si fiti siguri ca oricat de incorect este sa ne batem cu programe automate,Zig se va bate pana la capat,indiferent cat de greu va fi/cat de mult va dura.



eu va cunosc de pe l44...cat ati rezistat atunci???..o luna?...sau mai putin?:)))
 

DeletedUser41102

invata sa citesti limbu roman.


@ cat despre Zig, DA ! Se apara FOARTE BINE, nu BINE !

Zig e pe locu 4 din pacate, dar la cum joaca, meritau locu 1. Razboiul Zig - United e de 10 ori mai puternic decat ce a fost H - TSL
 

DeletedUser34930

Da intradevar .
Cel mai puternic razboi dupa lumea 46 este intre United-Zig. Doua triburi foarte bine organizate .

Felicitari colegiilor din United dar trebuie sa felicitam si echipa adversa. Un joc frumos pana in acest moment.
 

DeletedUser41102

Nu prea e fum,avand in vedere ca e locul 1 impotriva locului 4,si e si singurul razboi ce il aveti.

Zig se tine bine,bravo lor.

Ce-ai ma ? usor tata, TSL vs Barbare nu se pune. Deci laso mai usor cu singuru razboi. Cat am fost in zona nu ai luat nici un sat, si nici nu o sa iei.
 

DeletedUser20252

Ma scama,da ce viteaz ai devenit dintr-o data.Te crezi a fi vreun mare jucator din cate vad,te si lauzi pe aici,de parca ii pasa cuiva.
Ia si te calmeaza sa nu iti pocneasca ceva.Nu stiu ce ti s-a pus tie asa tare pata pe TSL,mai ales ca nu am avut nici o tangenta cu voi sau cu tribul vostru vreodata.Inseamna ca ceva,la un momentdat te-a deranjat,si din moment ce tot vorbesti atat de barbarii aia,aia o fi cauza probabil.

Nubi sau nu,barbarii aia luati in mijlocul TGN,incep sa scoata fructe.
Ramane de vazut cine o sa rada la urma.
 

DeletedUser45031

invata sa citesti limbu roman.


@ cat despre Zig, DA ! Se apara FOARTE BINE, nu BINE !

Zig e pe locu 4 din pacate, dar la cum joaca, meritau locu 1. Razboiul Zig - United e de 10 ori mai puternic decat ce a fost H - TSL

chiar daca ar fi asa, avand in vedere ca ZIG a folosit mai putin ca united scripturi, inseamna ca ZIG este macar la nivelul united ca valoare...

razboiul H - TSL a fost unul echilibrat. desigur mult mai slab (???)

si revenim la intrebarea : Ce cauta TGN pe harta? un trib anonim care se "lupta" cu alte triburi anonime dar care facea gat in fata H, asa cum un pechinez latra la un ciobanesc mioritic (putin patriotism, nu?). pai si cand s-o suparat mioriticul... dar cat sa rabde?

este limpede ca lumina zilei ca TGN putea sa incline balanta unui razboi sau al altuia. insa ei au stat la soare si au clocit oua care s-au si stricat intre timp. chiar si in al 12-lea ceas, desi TGN s-a declarat a fi de partea aliantei H-united, nu a facut decat sa creeze tensiuni intre cele 2 triburi si a reusit sa distruga ceea ce a fost creat inca dinaintea inceperii lumii 46.

eu un inteleg de ce uited inca ii sustine si risca totul mergand pe mana unui fost conducator dar care pare a fi complet depasit de situatie aici. ati adus jucatori de pe alte lumi pe conturile TGN... la ce v-a ajutat? ca ne-ati tinut pe loc cateva zile? s-a spart si acel balon de sapun... unde-s sitterele alea misterioase?

in fine, nu pot spune ca a fost ceva premeditat, insa incapatanarea TGN sa arate ca se poate bate cu H si refuzul de a-si accepta pozitia si rolul pe harta a ajutat TSL sa se intareasca in noua zona si astfel o sa inceapa ceea ce curand prevad ca v-a deveni al 2-lea cel mai tare razboi al united :)

mai astept un singur lucru, sa atacati H ca sa aveti si voi un razboi mai usor...

sau poate renuntati odata pentru totdeauna la piatra de moara care va sta la gat, TGN...
 

DeletedUser34930

Cum doresti sa analizez aceasta vorba ?

in fine, nu pot spune ca a fost ceva premeditat, insa incapatanarea TGN sa arate ca se poate bate cu H si refuzul de a-si accepta pozitia si rolul pe harta a ajutat TSL sa se intareasca in noua zona si astfel o sa inceapa ceea ce curand prevad ca v-a deveni al 2-lea cel mai tare razboi al united .

Incerca sa ne explici si noua mai bine .

Apropo ma uimesti maxim :) , :
mai astept un singur lucru, sa atacati H ca sa aveti si voi un razboi mai usor...
De unde scoti lucrurile astea ? Noi ne respectam aliatii ne respectam PNA-urile. United nu va ataca H!

Unites este trib creat din prieteni , pentru noi in aceste 2 saptamani a fost un joc frumos si de distractie . Dupa cum am spus , United nu se mai gandeste la castigarea lumii 46 , United se va distra cat se poate de mult in viitorul apropiat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41102

Ma scama,da ce viteaz ai devenit dintr-o data.Te crezi a fi vreun mare jucator din cate vad,te si lauzi pe aici,de parca ii pasa cuiva.
Ia si te calmeaza sa nu iti pocneasca ceva.Nu stiu ce ti s-a pus tie asa tare pata pe TSL,mai ales ca nu am avut nici o tangenta cu voi sau cu tribul vostru vreodata.Inseamna ca ceva,la un momentdat te-a deranjat,si din moment ce tot vorbesti atat de barbarii aia,aia o fi cauza probabil.

Nubi sau nu,barbarii aia luati in mijlocul TGN,incep sa scoata fructe.
Ramane de vazut cine o sa rada la urma.

Tu nu ai avut nici o tangenta cu mine, in schimb eu am avut cu tine. In repetate randuri de pe sittere, unde bine inteles eu am iesit pe +. Acum, eu nu am nimic cu nimeni, doar mai zic cate o vorba cand se umfla cocosii pe aici.
 
Ultima editare de un moderator:

Vndhl

member
Scor reacție
2
Unites este trib creat din prieteni , pentru noi in aceste 2 saptamani a fost un joc frumos si de distractie . Dupa cum am spus , United nu se mai gandeste la castigarea lumii 46 , United se va distra cat se poate de mult in viitorul apropiat.

Zise lupul luandu-si blana de oaie pe el ;)
 

DeletedUser20252

Tu nu ai avut nici o tangenta cu mine, in schimb eu am avut cu tine. In repetate randuri de pe sittere, unde bine inteles eu am iesit pe +. Acum, eu nu am nimic cu nimeni, doar mai zic cate o vorba cand se umfla cocosii pe aici.

In fata cui ai iesit pe plus?In fata mea?
Ma intreb cum s-a intamplat asta din moment ce nu am pierdut nici un sat cu adeziunea 100 pe timpul razboiului cu H.

Cine stie,poate pentru tine notiunea de a iesi pe plus cu cineva intr-un duel inseamna altceva.
 

Zone

member
Scor reacție
15
chiar daca ar fi asa, avand in vedere ca ZIG a folosit mai putin ca united scripturi, inseamna ca ZIG este macar la nivelul united ca valoare...

razboiul H - TSL a fost unul echilibrat. desigur mult mai slab (???)

si revenim la intrebarea : Ce cauta TGN pe harta? un trib anonim care se "lupta" cu alte triburi anonime dar care facea gat in fata H, asa cum un pechinez latra la un ciobanesc mioritic (putin patriotism, nu?). pai si cand s-o suparat mioriticul... dar cat sa rabde?

este limpede ca lumina zilei ca TGN putea sa incline balanta unui razboi sau al altuia. insa ei au stat la soare si au clocit oua care s-au si stricat intre timp. chiar si in al 12-lea ceas, desi TGN s-a declarat a fi de partea aliantei H-united, nu a facut decat sa creeze tensiuni intre cele 2 triburi si a reusit sa distruga ceea ce a fost creat inca dinaintea inceperii lumii 46.

eu un inteleg de ce uited inca ii sustine si risca totul mergand pe mana unui fost conducator dar care pare a fi complet depasit de situatie aici. ati adus jucatori de pe alte lumi pe conturile TGN... la ce v-a ajutat? ca ne-ati tinut pe loc cateva zile? s-a spart si acel balon de sapun... unde-s sitterele alea misterioase?

in fine, nu pot spune ca a fost ceva premeditat, insa incapatanarea TGN sa arate ca se poate bate cu H si refuzul de a-si accepta pozitia si rolul pe harta a ajutat TSL sa se intareasca in noua zona si astfel o sa inceapa ceea ce curand prevad ca v-a deveni al 2-lea cel mai tare razboi al united :)

mai astept un singur lucru, sa atacati H ca sa aveti si voi un razboi mai usor...

sau poate renuntati odata pentru totdeauna la piatra de moara care va sta la gat, TGN...

Si daca dispare united cine urmeaza sa fie singur contra hartii? Pe langa lipsa de caracter se pare ca mai ai si alte lipsuri:))
Ai fost atat de mandru cand a luat tsl alea 100 sate inspre marginea vestica, dar defapt mutarea aia ti-a inchis ultima margine.
Sau urmeaza sa devii academia tsl-ului daca dispare united?
 
Sus