Discutii Libere L47 !

DeletedUser47430

Nu cred ca am spus 120 pe plus , ci 120 . Si daca pui si jucatorii dati afara , se ajunge la 120+ , te asigur .
 

DeletedUser10188

Hai sa ne mai amuzam de baietii astia PRO:

vatapebat feb 06, 20:41
asa a fost intelegerea de pna ?

n00bSt3R feb 06, 20:46
dar cum a fost ?

ca trimiteti sprijin la noi si ca innobilati intern ? parca asa a fost.

in schimb ce ati facut ? nu ati raspuns la mesaje, in schimb acum esti foarte activ cand ai atacuri pe tine.

ce ati mai facut ? ati facut schimb de jucatori si sate cu jucatori **, i-ati adus la caldurica, circulara lui cineoare ce inseamna ? aia cu fuziune si lupta continua in alt mod ?

vatapebat feb 06, 20:47
sunt [player]mrwhiskers19[/player] aici :) si va promit ca sate nu luati :))))

n00bSt3R feb 06, 20:47
bravo.

vatapebat feb 06, 20:48
sarumana :) multumim :p accept aplauze



Pac pac pac...va reamintesc ca razboaiele nu se castiga doar innobiland(cum ati vrea voi, sa stam sa pierdem timp si sa innobilam oameni nevinovati).

Pac pac pac...n-au ajuns atacurile si deja am castigat: 5 oameni, 86 sate.


mrwhiskers19 feb 07, 18:06
Sunteti cei mai penibilii ... daca erati buni ati fi inobilas sate din -q- nu ati fi recrutat tot ... sunteti jucatori de ,, mare caractet ,, penibili !!!

n00bSt3R feb 07, 18:09
Mersi.

Cate sate ai pierdut ?

Iti fac o statistica ?

Satele se pierd si altfel, nu doar prin innobilare.

Dar voi ati fi vrut sa innobilam oameni nevinovati ca sa nu ne orientam catre voi, pacat, nu va iese...

mrwhiskers19 feb 07, 18:13
Oricum nu veti lua sate ... va fi un razboi in care noi lom putin voi putin ..

Dar ati recrutat tot ce ati putut :) nu prin inobilare ci prin aducere la voi :)

Oricum sa stii ca o lume o castiga un trib cu 50 de jucatori nu 7 triburi :) asta sa stii , ca am impresia ca nu stii

n00bSt3R feb 07, 18:15
La sfarsit de lume eu o sa dau stergere cont, deci vor fi 349 jucatori(alea 7 triburi).

Nu am recrutat acum, ci cei care au venit m-au cautat pentru invitatii.

N-am dat absolut niciun mesaj, dar lumea a vazut cum v-ati jucat cu soarta lor, tu si cu vata.

mrwhiskers19 feb 07, 18:19
Te cred ca au cautat invitatii , dar e mai important ca ati adus multi noobi ? Te satisface cu ceva? Si cum ei siau tradat propriul trib , in caz ca pierdeti teren , asa va vor trada si pe voi

n00bSt3R feb 07, 18:20
cum am spus, sunt dispus sa invat jucatorii sa joace....este un joc, eu n-am uitat asta.

au tradat acum ca au fost folositi.

eu nu ma voi folosi de ei ca altii, sa-mi satisfac propriile nevoi...si atunci nu ma vor trada.



La naiba, si nici macar n-am dat mesaje de recrutare...dar lumea s-a trezit si a vazut cum a fost folosita.

Stiti vorba aia, nu urla lupu dupa cum vrea oaia :D
 

DeletedUser40036

Nu cred ca am spus 120 pe plus , ci 120 . Si daca pui si jucatorii dati afara , se ajunge la 120+ , te asigur .

inseamna ca pe tine te intereseaza doar cuceririle,nu si pierderile...alea le lasam in voia domnului.dar oare cum va fi cand vor fi mai multe pierderi decat cuceriri.?
referitor la numarul de membri in trib si ca doar 50 ajung pana la final...poti sa ma tai si pe mine de pe lista.poate ca cei recrutati acum,vor avea timpul si rabdarea necesara sa joace inca un an pe lumea asta.daca crezi ca poti si tu asta,incearca-ti norocul la n00bst3r...poate te primeste:))
 

DeletedUser47430

Nu inteleg de ce ne implici pe noi in folosirea jucatorilor din -Q- , dar fie , ai aberat pana acum , de ce n-ai face-o si in continuare ?

Ai dreptate , si noi am dat afara , desi am dat dupa ce au pierdut majoritatea satelor , nu inainte sa-i intre primele atacuri , asta nu e o scuza . Scuze imi cer eu . Sa ramana statistica oficiala atunci .
 

DeletedUser10188

Nu inteleg de ce ne implici pe noi in folosirea jucatorilor din -Q- , dar fie , ai aberat pana acum , de ce n-ai face-o si in continuare ?

Ai dreptate , si noi am dat afara , desi am dat dupa ce au pierdut majoritatea satelor , nu inainte sa-i intre primele atacuri , asta nu e o scuza . Scuze imi cer eu . Sa ramana statistica oficiala atunci .


Atunci de ce insistati sa innobilam jucatorii nevinovati din Q ?

Ei au ajuns in situatia asta din cauza deciziilor proaste luate de conducerea Q care era cu voi si B N.
 

DeletedUser44057

Nu am cum sa joc eu vreodata la voi,nu o sa joc niciodata alaturi de dormm sau cuka indiferent cat de buni jucatori ar fi.Nu o sa mai postez nici eu momentan ,bafta la ...
 

DeletedUser47430

N00bst3r , eu incerc sa termin conversatia intr-un mod zic eu civilizat . Poti te rog sa incetezi cu acele afirmatii ? Noi nu am insistat cu nimic , -Q- ul ne-au scos de la aliati acum cateva zile , cand v-a trecut pe voi la PNA , a mai fost doar o mica discutie cu vatapebat care nu are legatura cu tribul -Q- si atata tot . De ce suntem noi vinovati pentru toate ? Ne-am certat destul zic eu pentru un JOC . Haide-ti sa ne jucam . Bafta si spor la razboi tie si familiei ~NW~ ! :)
 

DeletedUser10188

Pai nu stiu daca mai aveti sau nu treaba cu Q, dar tine cont ca mrwinkers este sitter la vatapebat.

SI tot el insista sa innobilam tot din Q.(se vede in discutiile de mai sus)
 

DeletedUser46009

N00bst3r , eu incerc sa termin conversatia intr-un mod zic eu civilizat . Poti te rog sa incetezi cu acele afirmatii ? Noi nu am insistat cu nimic , -Q- ul ne-au scos de la aliati acum cateva zile , cand v-a trecut pe voi la PNA , a mai fost doar o mica discutie cu vatapebat care nu are legatura cu tribul -Q- si atata tot . De ce suntem noi vinovati pentru toate ? Ne-am certat destul zic eu pentru un JOC . Haide-ti sa ne jucam . Bafta si spor la razboi tie si familiei ~NW~ ! :)

Salutari Obitoo! :)))

Ce mai faci?Mi-a fost dor de tine :))Imi place cum te agiti pe aici impreuna cu prietenul tau Aatrox,dar vezi ca lucrul asta imi inspira disperare din partea voastra :))
 

DeletedUser10188

Nu nu, ca ma satur de acelasi fel...dau si la altii ca-i gratis :))
 

DeletedUser46009

Cine a zis ca NW nu o sa ia sate de la Q?:)))Deocamdata sunt doar 40 de sate :))
 

DeletedUser45198

e ok sa nu ai timp de extern cand vezi ca doar gura a fost de tine in acest "razboi" daca il putem numi asa....-Q- o sa iasa putin mai repede ca **. dar macar au incercat :))
 
Sus