Discutii Libere L48 !

DeletedUser40997

Multumesc lucy pt respectul cuvenit mie,cu domnul trebuie sa mi te adresezi ,ochielarii sunt de la Cartier ;) si probabil ti-ai dori si tu asa ceva,tu esti prea noob ca sa poti sa provoci pe cineva din DT asa ca nu te mai umfla in pene degeaba ,cred ca tu esti cel care trebuie sa fie mai atent la ce scri pe viitor ,te pupa Luti .

goloie, ce am observat din postarile tale, tu nu stii sa scrii o fraza fara sa faci atac la persoana.
observ ca va plictisiti "in timp ce de pe conturile voastre sunt lansate atacuri :))"
Daca omu ti-a vorbit cu "respect" poate ca, chiar te respecta din diferite motive...e treaba lui, tu il faci "noob", atat de jalnic poti fi? asta nu mi-a plactu si am simtit nevoia sa intervin.
In rest, bafta la joc...
 

DeletedUser

[video]https://m.youtube.com/watch?v=KmpaG491fpg[/video]

Cam asa sta treaba printre grupul visatorilor jucausi. E amuzant sa vezi pe cineva laudandu-se in public, dar defapt in realitate stie ca lucrurile nu sunt chiar atat de roz. Mai bine va vedeti de ale voastre, inchideti si 48, dar faceti asta in liniste pt ca meritul nu va apartine,iar munca nu e a voastra. Respect celorlalti membrii care nu s-au vandut chinei, sau poate nu le-a fost propus si lor asta, dar asta nu mai conteaza
 

DeletedUser

Eu am ceva ce tu si grupul java nu aveti, iar acel ceva se numeste "onoare" si nu o poti cumpara. Poti sa cauti in dex semnificatia acestui cuvant ca neavand asa ceva nu sti cu ce se mananca
 

DeletedUser

Buna seara, tot citesc aici de jucarii si nimeni nu recunoaste, declar eu aici, sus si tare am eu o jucarie si o donez si celor care nu o detin, gratis, nu imi trebuie nimic la schimb, va pun si poza cu jucaria ca sa nu tot cereti unii de la altii. aparat slabit.jpg
 

Deleted User - 1621757

Eu am ceva ce tu si grupul java nu aveti, iar acel ceva se numeste "onoare" si nu o poti cumpara. Poti sa cauti in dex semnificatia acestui cuvant ca neavand asa ceva nu sti cu ce se mananca

nu ma innebunii mah :D , ia spune cu voce tare, s-o vezi in tine (onoarea sa nu se intelega gresit) !!
 

DeletedUser47821

Foarte frumos :)) deja tribul won spune ca daca DT va castiga nu e corect , deci ei deja stiu ca pierd si isi ascund neputinta prin acuzatii false in speranta ca efectul de turma se va amplifica si ca toti vor crede balariile lor
 

DeletedUser

Nicule si probabil alexutzu, dupa scris..

Nu trebuie sa recunoasteti public modul in care jucati sau cat de corect o faceti. Dar e amuzant ca mereu negati asta desi stiti ca va mintiti chiar pe voi insusi. Mai bine ati tacea si nu ati mai raspunde acuzelor care oricum sunt total justificate si reale dar macar nu v-ati mai minti pe voi.

Da ma, balarii zici ? Cat sa mai mancati incat sa va mintiti atata ? Cum spuneam mai ** nu raspundeti afirmatiilor de genu cand si voi stiti ca sunt adevarate

Seara faina !
 

Deleted User - 1621757

Nicule si probabil alexutzu, dupa scris..

Nu trebuie sa recunoasteti public modul in care jucati sau cat de corect o faceti. Dar e amuzant ca mereu negati asta desi stiti ca va mintiti chiar pe voi insusi. Mai bine ati tacea si nu ati mai raspunde acuzelor care oricum sunt total justificate si reale dar macar nu v-ati mai minti pe voi.

Da ma, balarii zici ? Cat sa mai mancati incat sa va mintiti atata ? Cum spuneam mai ** nu raspundeti afirmatiilor de genu cand si voi stiti ca sunt adevarate

Seara faina !

interesant ,chiar imi curge o lacrima pt tine phedrino :D !!
 

DeletedUser47821

dar ma intreb ce fel de suc ? oare daca ii dam noi doua ii tradeaza pe ei .... hmmm dar oare ce o face pentru trei sucuri ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47821

Parte 1:
Triburi: DT, DT.
Parte 2:
Triburi: NW, NW., WON, WON.
Jucători: Costa007, YaphetS, simena, Codrut96

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 243
Tabăra 2: 61
Diferență: 182

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,145,183
Tabăra 2: 541,764
Diferență: 1,603,419

chart
 
Sus