Discutii libere L57

DeletedUser46957

Ce plictiseala :(((
Nu tu cearta.nu tu amenințări
Nici un război serios c.
Că al nostru cu TSN e o caricatura
Toți au fugit in tribul de pe locul 1 că acolo zic că nu bate vântul .
 

DeletedUser46957

Apropo doctore
Mai ia-le un șitter de verificare
Ce trupele is moarte de mult
 

DrDieHard

member
Scor reacție
0
ISY - TheBestRadu14 în data de 26.04.2017 la ora 23:43 Mulţumesc Citat
No ce fac cacanarii astia din fame acuma :))) iau ce prind si ei din TSN ca vad ca au puncte :)) pai pe astia ii mancam ma cand iasa mai multi nobili

Probabil acest jucator :) Nu stiu despre cine vorbesti,eu nu am bagat pe nimeni :) nici numai sunt acei jucatori in trib , mai bine te uiti inca odata inainte sa vorbesti
 

DeletedUser48261

ISY - TheBestRadu14 în data de 26.04.2017 la ora 23:43 Mulţumesc Citat
No ce fac cacanarii astia din fame acuma :))) iau ce prind si ei din TSN ca vad ca au puncte :)) pai pe astia ii mancam ma cand iasa mai multi nobili

Probabil acest jucator :) Nu stiu despre cine vorbesti,eu nu am bagat pe nimeni :) nici numai sunt acei jucatori in trib , mai bine te uiti inca odata inainte sa vorbesti


Scuza-ma ca intervin aici...dar cei de pe acolo din PISY probabil nu au vazut cat au recrutat ei. Le readuc aminte...ca poate nu si-au luat pastilele.

ISY
=ISY=
-ISY-
_ISY_
.ISY
..ISY
...ISY
ISY.
ISY..
ISY...

P.S. : 11 pe cand ?
 

DeletedUser48424

Va merg internele ? :))
Atentie mare pe 57 ca se va duce rampa dacă nu le dati la toti :)))
 

DeletedUser48261

Gore, nu ne mai spune despre nimic. Continuati ascensiunea umila. Stim toti ca la primul organizat pe tine te duci pe ro58. Nu ca ar conta asta...dar zic si eu asa.
 

DeletedUser41586

Va merg internele ? :))
Atentie mare pe 57 ca se va duce rampa dacă nu le dati la toti :)))

Sefule, cand ai facut tribul ISY ai cerut si tu permisiunea mie sau lui Possesion?
Tribul ala nu e facut de tine, te simti bine cand joci cu tribul ala? Dar bine, doar numele l-ai furat ca jucatorii nu ii ai, cine ar vrea sa joace cu unul ca tine.:)
 

DeletedUser48424

Ai aparut si u ? :))
Imi place sa citesc barele voastre ofticioase :))

Spor la joc internarilor
 

DeletedUser41586

Ai aparut si u ? :))
Imi place sa citesc barele voastre ofticioase :))

Spor la joc internarilor

Ai aparut si tu?
Imi place sa citesc barele voastre ofictioase?
Sport la joc internarilor!

Ce-i cu raspunsurile astea de copil crescut la stana lui bunicu'?
Niciun raspuns la subiect, dar bine, ce asteptari sa am de la unul ca tine?!Niciuna, cand esti fixat pe o prostie continui cu ea pana cazi si mor:)))
Ai luat si tu doua sate din TSN si prinzi aripi?

Nu mi-ai raspuns totusi la intrebare...Cui ai cerut ma mascariciule voie sa faci tribul ala?
 

DeletedUser48424

Țări ca e off tipic vorbesc ce vrei cand vreau :))
Domnule hard cu interne de fame nu iau barbare
Domnule just dacă. U iti arde închide pc
Sikos scrie undeva ca e tribul tau ? Sau? Nu am vazut nici unde ca sikos este titularu tribului isy.

Hai ca mie imi arde sa va vad cum va ofticati , dacă nu ați observat doar voi 3 cei 3 mușchetari va zbateti in rest nimeni nimica la cate persoane sunt pe 57 :) o seara plăcuta.
 

Stâlp

member
Scor reacție
0
Țări ca e off tipic vorbesc ce vrei cand vreau :))
Domnule hard cu interne de fame nu iau barbare
Domnule just dacă. U iti arde închide pc
Sikos scrie undeva ca e tribul tau ? Sau? Nu am vazut nici unde ca sikos este titularu tribului isy.

Hai ca mie imi arde sa va vad cum va ofticati , dacă nu ați observat doar voi 3 cei 3 mușchetari va zbateti in rest nimeni nimica la cate persoane sunt pe 57 :) o seara plăcuta.

Tu cine mai esti?
 
Sus