Discutii libere L63 !

DeletedUser13276

Woc acolo sunt romanii :))

Eu cred ca nu stii sa citesti, cumva tribul se numeste Roma ? Nu. Faptul ca, cativa jucatori care au jucat cu noi pe 61 au decis sa intre cu WoC (ei oricum mai jucasera cu WoC inainte) asta nu inseamna ca tribul este Roma.

Stati linistiti, cand o fi sa intram sa va anuntam sa va pregatiti din timp :)
 

DeletedUser46152

Eu cred ca nu stii sa citesti, cumva tribul se numeste Roma ? Nu. Faptul ca, cativa jucatori care au jucat cu noi pe 61 au decis sa intre cu WoC (ei oricum mai jucasera cu WoC inainte) asta nu inseamna ca tribul este Roma.

Stati linistiti, cand o fi sa intram sa va anuntam sa va pregatiti din timp :)



pe 61 nu ati anuntat pe nimeni ca intrati, mai mult s-a facut anunt la plecare
ma gandesc ce o sa fie cand mai si anunti intrarea:)))))))
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
Acum l-a mai ridicat Putin...mai mult. Oare cate pp-uri a bagat in joc??
pe toate

bagati bah pp-e ca e doar pp-e si pp-ele e doar bani si banii nu e nimic in veata...pai nu mancatzash?

srsly now...vreo mama omida pe-aici care sa faca niste citiri viitoresti asupra ce va sa vie pe lumea asta?
 

DeletedUser23722

Globul meu de cristal zice ca o sa castigi lumea asta,da fara pp-uri :))
 

anomaly23

member
Scor reacție
0
Multa lume prefera sa joace pe speciala ! Acolo nu este depozit premium :D

Sper sa nu introduca optiunea sa cumperi si armata pe pp-uri ca atunci s-a terminat de tot ...

Jocul a devenit de multa vreme pay to win.

Se vede clar diferenta pe harta a celor care investesc si cei care joaca normal si nu mai exista egalitate intre jucatori.
 

DeletedUser23722

Multa lume prefera sa joace pe speciala ! Acolo nu este depozit premium :D

Sper sa nu introduca optiunea sa cumperi si armata pe pp-uri ca atunci s-a terminat de tot ...

Jocul a devenit de multa vreme pay to win.

Se vede clar diferenta pe harta a celor care investesc si cei care joaca normal si nu mai exista egalitate intre jucatori.
Dar asta se stie de mult. Pp-urile fac tot. Oricat de slab ai fi,de bagi pp esti bun :))
 

anomaly23

member
Scor reacție
0
Adevarul este ca te ajuta pana la un anumit punct , daca esti slab nu termini lumea in top !

Pana una - alta jocul este gratuit , nimeni nu este obligat sa investeasca in el.
 

DeletedUser23722

Depinde cum privesti jocul,de a fi gratis sau nu....Oricum,sunt curioasa cum se vor forma triburile pe parcurs
 

anomaly23

member
Scor reacție
0
Pai e gratuit , cand te loghezi pe orice lume nu iti cere taxa de inregistrare sau limita de pp-uri , pur si simplu intri si incepi jocul :)

Top-ul triburilor arata interesant , o sa fie distractiv peste cateva luni :)
 

DeletedUser23722

Imediat se vor lua la cearta pe aici...si mai putina lupta pe harta
 

DeletedUser43293

Eu cred ca nu stii sa citesti, cumva tribul se numeste Roma ? Nu. Faptul ca, cativa jucatori care au jucat cu noi pe 61 au decis sa intre cu WoC (ei oricum mai jucasera cu WoC inainte) asta nu inseamna ca tribul este Roma.

Stati linistiti, cand o fi sa intram sa va anuntam sa va pregatiti din timp :)

Va mai asteptam, impreuna cu United dar cand anuntati, sa o faceti mai tare. :)
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Dacă și woc îi trib
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
La aia un backstab și îi gata tribu
Abia aștept sa treacă stadiul de start sa mă pot distra și eu puțin
 
Ultima editare:
Sus