Discutii libere L63 !

DeletedUser48484

Ce legătură are roma cu woc?
Conducerea roma e una cea din woc e alta .
 

deLl1cHoS

member
Scor reacție
0
A zis cineva de conducere? am zis ca sunt o parte din jucatorii Romei in Woc si o parte in EAGLES..
 

DeletedUser48509

Cum sa nu joace Roma ? eu ii vad in EAGLES o parte si in woc pe ceilalti ;)

Da , suntem cativa care joaca in WoC ? Si ? Un grup de 4-5 persoane max nu reprezinta un trib , astfel nu poti spune ca Roma joaca. Daca iti gasesc 3-4 persoane care joaca l63 si au terminat candva cu alt trib de exemplu cu DT...vei spune ca joaca si DT-ul l63 ?Este absurd .

Cat despre tribul EAGLES , din grupul de baza Roma iar gasesti max 3-4 jucatori , nici aia . Asa ca nu mai invocati un trib care nici nu joaca pe l63...discutiile ar trebui sa tina strict de triburile actuale pe harta .
 

DeletedUser23722

Sunt si jucatori de pe lumea 1 pe aici :)))Deci joaca toata lumea 1 pe lumea 63 :D
 

DeletedUser47204

Ma baieti ma, ce tot atata tot ? nu e ROMA , dar sunt toti jucatorii din roma pe L63 , conducere inclusiv. Asa ca ce o dam pe ocolite ? S-au adunat in WoC jucatori ROMA, United si ceva deprin vechiul WoC. Asa ca hai sa nu mai vorbim prostii si sa punem mana sa crestem, ca mai e pana se definitiveaza triburile

Oh, era sa uit, mai sunt si ceva "prieteni" de pe speciale o_O
 

DeletedUser48714

Inca o lume pe care Ibidem face istorie... NOT!

Mare conducator si jucator acest Quzor. (punct)
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Paul, așa-i.
Eu sunt praf, iar Ibidem n-a făcut istorie niciodată. De asta v-ați aliat și cu barbarele împotriva noastră. :)

Între timp țin să vă anunț că REVO a pierdut primul sat. Culmea, l-au luat ăștia din Ibidem care nu știu cum să joace. Eu nu înțeleg de ce vă treziti mereu vorbind de mine așa, din senin. Mă visați noaptea? V-am deranjat eu cu ceva? :))

Până acum pe K54 și la granița cu 55 lucrurile stau cam așa:


Parte 1:
Triburi: Ibidem
Parte 2:
Triburi: EX, EXv2, EXv3, EXv4, REVO, REVO., ~EC~, ~EC~A, ~EC~A2, ~EC~B

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 71
Diferență: 38

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 3
Diferență: 6

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 47,355
Tabăra 2: 120,964
Diferență: 73,609

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19,072
Tabăra 2: 4,914
Diferență: 14,158

chart


Și suntem și pe 1 la ODD. Să ne fie rușine.

ps. Văru e jucător bun, dar aici n-a jucat. A vândut resurse.
 

DeletedUser47559

Slabi rau aia din revo,ii vad victime sigure sincer sa fiu,pana acum doar pp-urile au fost de ei.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
v-ați luat avans bun și ati așezat tot sudul în favoarea voastră, nu fi ironic degeaba.
 

DeletedUser48803

Paul, așa-i.
Eu sunt praf, iar Ibidem n-a făcut istorie niciodată. De asta v-ați aliat și cu barbarele împotriva noastră. :)

Între timp țin să vă anunț că REVO a pierdut primul sat. Culmea, l-au luat ăștia din Ibidem care nu știu cum să joace. Eu nu înțeleg de ce vă treziti mereu vorbind de mine așa, din senin. Mă visați noaptea? V-am deranjat eu cu ceva? :))

Până acum pe K54 și la granița cu 55 lucrurile stau cam așa:


Parte 1:
Triburi: Ibidem
Parte 2:
Triburi: EX, EXv2, EXv3, EXv4, REVO, REVO., ~EC~, ~EC~A, ~EC~A2, ~EC~B

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 71
Diferență: 38

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 3
Diferență: 6

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 47,355
Tabăra 2: 120,964
Diferență: 73,609

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19,072
Tabăra 2: 4,914
Diferență: 14,158

chart


Și suntem și pe 1 la ODD. Să ne fie rușine.

ps. Văru e jucător bun, dar aici n-a jucat. A vândut resurse.


mai usor cu sarcasmul, batrane...
 

DeletedUser47559

Pai de ce nu ai aranjat tu sa fie in favoarea voastra?
Fi serios,ati luat un sat de la un inactiv si apoi intri pe extern sa pui statistici si mai adaugi si o gramada de triburi cu care nu avem nici.o treaba.
In fine nu conteaza asta,e bine sa te incurajezi,dar sa nu ramaneti doar cu asta ;)
 

DeletedUser48803

Pai de ce nu ai aranjat tu sa fie in favoarea voastra?
Fi serios,ati luat un sat de la un inactiv si apoi intri pe extern sa pui statistici si mai adaugi si o gramada de triburi cu care nu avem nici.o treaba.
In fine nu conteaza asta,e bine sa te incurajezi,dar sa nu ramaneti doar cu asta ;)

asta cam asa e, Korp ala lucreaza nonstop, intra de 2-3 ori pe zi si atunci de pe telefon :)))
da-ti seama ce batalie s-a dat pentru satul ala... foarte iscusiti astia din ibidem
 
Sus