Discutii libere L73

DeletedUser49602

mai oameni buni aici se vorbeste de tradari ,conturi cumparate si altele dar uitam cateva lucruri
Mnks nu a cumparat conturi ca Woc care l-ea inobilat intr-o noapte
Mnks nu a criticat decizia celor din HT sau sa se planga ca numa asa putea sa ne tina pe loc contra celor din jur
Pana acu Woc a aratat de ce e instare prin o gramada de conturi cumparare sau cum zic ei " au dorit jucatori sa vina la noi " dar in 2-3 zile sunt inobilati

Woc ai vrut granita cu noi acu ai :))))
 

DeletedUser49138

Pai se plangeau cei din woc ca nu au granita cu Mnk.s ca au doar o particica cu 20 de sate si sa nu indraznim sa discutam noi spectatorii de pe margine despre un astfel de razboi.
 

DeletedUser48509

Olandezul mi-a fost vecin de harta pe l56, nu-mi amintesc sa-l fi scos careva. Cu ce nick ai jucat ProvincinC.I.A ?
 

DeletedUser48627

Cum James cred ca s-a plictisit sa tot scrie mesaje de recrutare sau de "cedări" de sate a decis Tupeu ca ar fi o idee buna sa preia el manșa :cool:
 

Bafomet

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Parerea mea ca marea alianta inca are sanse sa castige.
Ar trebui sa fuzioneze toti si sa se ocupe conducerea Woc de ei, care pana acum pare cea mei bine organizata (dintre cele 4 triburi)
 

DeletedUser49138

Parerea mea ca marea alianta inca are sanse sa castige.
Ar trebui sa fuzioneze toti si sa se ocupe conducerea Woc de ei, care pana acum pare cea mei bine organizata (dintre cele 4 triburi)
Da , nu zici rau, sa fuzioneze cu Woc si sa ii conduca James
 

DeletedUser48627

Până una alta :
 

Atașamente

  • IMG_20200128_232416.jpg
    IMG_20200128_232416.jpg
    390,1 KB · Vizualizări: 191

DeletedUser47936

WOC ultima speta a triburilor de pe .ro , recrutati si cumparati conturi ca sa fi-ti siguri de ce? Oricum o sa luati bataie iara.
 

DeletedUser49235

Nu conteaza doar cei "40". Invingatori vor fi si ceilalti care au participat in razboaie si au contribuit mai mult sau mai putin la castigarea unei lumi. Pentru mine cel putin 500 pp sau o castigare a unei lumi la profil sunt prea putin importante. Joc de placere si conteaza doar sa stiu ca am contribuit la victorie.

+
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Nu o sa stau sa citez la toti jucatorii postarile sper sa isi gaseasca aici fiecare raspunsul.
Ma repet este un joc si ar trebui luat ca atare.
@mnks nu m-am plans ca nu avem granita cu voi nu incerca sa imi rastalmacesti cuvintele, am zis ca atat timp cat nu avem granita nu aveti dreptul sa comentati despre WOC, da acum aveti granita, cand se stabilizeaza putin zona putem discuta si despre WOCvs.MNKS, sper ca nu esti chiar atat de ipocrit sa imi arunci acum o statistica in fata imediat dupa schimbarea taberei :)

Referitor la r.s va agitati atat de tare cu acele cumparari de conturi, nu stiu despre ele personal cred ca daca cineva a dat bani e dus cu pluta rau de tot,e pacat daca asa se castiga o lume. Pana una alta WOC a dominat complet razboiul dintre cele doua triburi. Asa slabi cum spui ca suntem dominam. Cand r.s va domina razboiul eu personal voi iesi pe extern sa va felicit, caci nu imi sta in caracter sa nu stiu sa accept o infrangere.
Pentru lordul antrax care se agita pe aici, cred ca nuantele cuvintelor iti sunt straine prietene, daca nu stapanesti puterea cuvintelor nu te juca cu ele. Nu am vazut pe nimeni sa se victimizeze (in afara de tine) faptul ca cineva isi exprima dezamagirea nu este egal cu victimizarea.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Pai dacă ai printuri cu cumpărări de conturi de ce mai deschizi subiectul ca și cum nu e sigur? :]]]]] nu văd logica sincer
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Vrei sa falsific un print prin care tu imi dai 1000 de euro sa imi cumperi contul? Ce e asa greu?
Repet rusine celor ce apeleaza la astfel de trucuri. Personal nu am facut si nu voi face.
 

Stâlp

member
Scor reacție
0
Nu o sa stau sa citez la toti jucatorii postarile sper sa isi gaseasca aici fiecare raspunsul.
Ma repet este un joc si ar trebui luat ca atare.
@mnks nu m-am plans ca nu avem granita cu voi nu incerca sa imi rastalmacesti cuvintele, am zis ca atat timp cat nu avem granita nu aveti dreptul sa comentati despre WOC, da acum aveti granita, cand se stabilizeaza putin zona putem discuta si despre WOCvs.MNKS, sper ca nu esti chiar atat de ipocrit sa imi arunci acum o statistica in fata imediat dupa schimbarea taberei :)

Referitor la r.s va agitati atat de tare cu acele cumparari de conturi, nu stiu despre ele personal cred ca daca cineva a dat bani e dus cu pluta rau de tot,e pacat daca asa se castiga o lume. Pana una alta WOC a dominat complet razboiul dintre cele doua triburi. Asa slabi cum spui ca suntem dominam. Cand r.s va domina razboiul eu personal voi iesi pe extern sa va felicit, caci nu imi sta in caracter sa nu stiu sa accept o infrangere.
Pentru lordul antrax care se agita pe aici, cred ca nuantele cuvintelor iti sunt straine prietene, daca nu stapanesti puterea cuvintelor nu te juca cu ele. Nu am vazut pe nimeni sa se victimizeze (in afara de tine) faptul ca cineva isi exprima dezamagirea nu este egal cu victimizarea.


Eu zic sa incepi sa joci, daca ai fi stat atat pe joc cat stai pe forum poate puteai vorbi de dominanta.
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
E bun ca ai cugetat la activitatea mea atat de pe forum cat si de pe joc.

Am sa imi dau tot interesul sa iti urmez sfatul :)
 
Sus