Discutii libere L73

Disconnected

member
Scor reacție
0
Dupa mutarile facute de cei din Mnks lumea este castigata in proporție de 90%.Daca prin absurd, vor castiga cei din united, woc,shock, sunt curios ce vor face cei din Mnks dupa incheierea lumii. Vai mamă :)))
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Daca lucruruile raman asa nu e castigat nimic.

Ca sa innobilezi doua continente iti ia ani, deci ar trebui sa mai asteptam alte mutari de jucatori ca sa facem o afirmatie atat de indrazneata
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Tot asa ramane?

Nu stiu pe ce lume joci tu dar noi de cand am intrat pe harta, jucam . Nu e o mandrie ca doar incasam de cand am intrat dar nici nu are de ce sa ne fie rusine din moment ce macar pierdem pe harta si jucatorii nostri nu schimba tabara.
Daca voi ati interpretat circulara mea ca si cum noi ne-am lupta pt castigarea lumii, ma bucur despre voi :))
La noi mereu lupta s-a rezumat la ce a fost pe continentul in care am intrat. Si, realist, daca nu se intampla inevitabilul si HT isi pastra minim 65% din jucatori atunci cred ca ne puteam bate cu mai mult succes pe zona noastra.


Legat de mnks, felicitari lor pt noile mutari pe harta. Scopul scuza mijloacele.
Au intrat impotriva altor triburi cu lumi castigate pe lumea asta si s-au descurcat mult mai bine reusind sa isi castige mult mai rapid zonele si sa avanseze permanent.

La final cand o sa se acorde medaliile pt castigarea lumii chiar nu o sa mai conteze cum au castigat.
Din pacate sunt doar 40 locuri in tribul final si in mnks ar merita probabil sa termine mai multi la ce echipa numeroasa au in momentul asta.

Majoritatea lumilor din ultimii ani s-au decis prin recrutari decisive dintr-o parte sau alta asa ca nu e nimic nou. Degeaba se plang unii sau altii. Nimeni nu mai are rabdare sa se bata ani de zile pe o lume cand pot sa inceapa alta lume intre timp si implicit o noua provocare.
 

DeletedUser48808

Voi puneți vina pe Tesla ca a trădat woc , wind , etc...
Dar despre cei care au iesit din rs și au intrat in woc de ce nu se zice nimic ? Mai mereu faceți pE victimile
 

Disconnected

member
Scor reacție
0
Nu compara 3 milioane de puncte /mutare cu una de 200 k p. Nu exista grad de comparație, de taceai filosof rămâneai.
 

DeletedUser48808

Ba da , ca toti care au plecat înainte și cei de acum , erau granița . Erau jucatori care te bazai jucând , o granița care leagă Shock de woc
 

Disconnected

member
Scor reacție
0
Cum a spus si Enyx mai sus, eu chiar sunt curios care va fi acel "40".Celor din wind cred ca li s au propus cel putin 2 locuri, rămâne de văzut.
 

osândă

member
Scor reacție
1
Cum a spus si Enyx mai sus, eu chiar sunt curios care va fi acel "40".Celor din wind cred ca li s au propus cel putin 2 locuri, rămâne de văzut.
curiosi mor repede, dar sa-ti raspund, cine a depus efort si a fost foarte activ sigur v-a avea loc in tribul final.
eu de exemplu nici nu ma gandesc sa intru in el, pentru ca timpul nu-mi permite, desi joc cu ei de cativa ani buni.
Haide gata, dați deja stergere ???????asa am auzit
 

DeletedUser48808

pana sa se facă mutarea astăzi , doar voi ati avut de castigat , plecând o mie de oameni in woc , Shock , wind , Roma , etc...
Acum ca a intrat Tesla , noi suntem aia nenorociții , care invitam toată harta .
 
Sus