Discutii libere L75

DeletedUser49756

Cred că erai în călduri când ți-a mulțumit, dădeai din codita. Și nu ma refeream la stelele ci la ste68.
Păi ce altceva să faci decât să abandonezi și să lași satele altcuiva. Măcar nu te cățăra pe spatele unora care au câștigat lumi, învață să joci la nivelul lor și apoi câștigă niște lumi, cu manevre fără manevre cum vrei tu, până atunci rămâi support pt alți și renunță pe la mid game cum faci mereu.

Și aici încheiem discuția cu DT că nu are rostul să întru în polemici cu tine despre niște lucruri pe care nu le știi sau nu vrei să accepți.
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Pai tu aduci în discuție alți oameni, papagalule:)) aici e lumea 75 și ți-am arătat diferența dintre noi 2, tu joci doar pe extern, eu joc și pe harta
 

DeletedUser49756

Tot te repeți brailene, atât ai învățat în ălea 8 clase? :))))

Pune mâna pe o carte, lasă triburile că duci lipsă.
 

DeletedUser49756

Hai că ți-am dat destulă atenție deja. Te las cu prietenii tăi marțieni din Squad să aberați.

Quote: "Nu te pune cu prostul, că are mintea odihnită"

Tu nici n-ai diplomă de gimnaziala, și vrei să ajungi "profesor".
 

DeletedUser49756

Era dedicație specială pt MariusBr, nu pt tine Stamatescule, vezi că sunt pe 76 băgați-vă să luați lumea.
 

MariusBr97

member
Scor reacție
0

Atașamente

  • B56158D8-CC84-4E9E-9194-8FFC14CE0F65.jpeg
    B56158D8-CC84-4E9E-9194-8FFC14CE0F65.jpeg
    227,8 KB · Vizualizări: 124

MariusBr97

member
Scor reacție
0
Alții mai mari ca Pako ,cu papagalii nu vorbesc :))) ,unde e corectitudinea ? Nici pako nu e de-al vostru ?:)))))
 

DeletedUser49756

Știm că îți place mare de aia ești capra tribului. Stai și la tot externul?
 

DeletedUser49756

Dai înapoi flăcău, te-ai emoționat? Stai capră așa cum ai stat până acum.
 

DeletedUser49756

Băi flăcău, dume dinastea se făceau acum 15 ani, vino și tu cu ceva mai original, același material vă repetați ca o moară stricată, de aia Squad are mintea limitată. O fi un barem de low IQ când întrați pe acolo.
 
Sus