Discutii libere L75

darkrobeen3

member
Scor reacție
0
Inamici învinşi
LocNumeTribÎnfrângere
1 Vermele01
150307_thumb
SquaD
1,57 Mil.
2 KingWeeman
152152_thumb
R-SCYT
1,10 Mil.
3 copilul13
156156_thumb
SCITII
952.124
4 mau100
150709_thumb
Roma
730.750
:))))
ce penibil, alta intrebare
ce sate se pierd, ca nu ati luat nici un sat, amaratilor, cand vine squadul iar dispare un top3 de pe harta, ai grija la colegi,se duc precum malul la vale

Nu vreau sa vorbesc aiurea, dar inamicii aia invinsi ca sustinatori da-mi voie sa sa cred ca sunt la fel de "falsi" ca si inamicii tai invinsi ca agresor. Ati crescut in inamici invinsi cand nu ati facut nici un organizat, si nici nu ati fost atacati. Pe twstats apareau doar cedari/interne..
 

Deleted User - 743790899

1591698754714.png
1591698779161.png
1591698797471.png
1591698805322.png
1591698815458.png
1591698827140.png
1591698835409.png
1591698852621.png
1591698872741.png
1591698880597.png


Iar nu va dati rapoartele intre voi, va este rusine? Si mai sunt de zece ori mai multe rapoarte de genul, faceti si voi un raport castig / pierderi si dupa veniti sa comentati pe aici

Vorbiti de Verme cu deff in trib si el ia Sustinatorul nu doar azi, ci de cand a inceput jocul, deschideti si voi jocul sau doar vorbiti sa nu adormiti?
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Nu vreau sa vorbesc aiurea, dar inamicii aia invinsi ca sustinatori da-mi voie sa sa cred ca sunt la fel de "falsi" ca si inamicii tai invinsi ca agresor. Ati crescut in inamici invinsi cand nu ati facut nici un organizat, si nici nu ati fost atacati. Pe twstats apareau doar cedari/interne..
:))))))))))))))))))))))))))))
=))))))))))))))))))))))))))))
ba, mai praf de atat nu exista,
sincer ma prapadesc de ras frate, :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))/
vai de p mea :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
ba sunteti pf :)))))))))))))))))
 

darkrobeen3

member
Scor reacție
0
Poli ,aveți 70% din harta 1 nivel și câteva ore in plus , sti zicala aia “buturuga mică răstoarnă caru mare” :)))) dacă 30% de harta tine piept la 70% înseamnă ca trebe sa va dam autografe :)))

Aveti mult mai mult de 30%, dar fie ca voi.

Pe lumea 71, roma a avut undeva la 30% si tot a castigat lumea, nu am dat autografe sa stii. Astea sunt arogante.
 

darkrobeen3

member
Scor reacție
0
:))))))))))))))))))))))))))))
=))))))))))))))))))))))))))))
ba, mai praf de atat nu exista,
sincer ma prapadesc de ras frate, :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))/
vai de p mea :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
ba sunteti pf :)))))))))))))))))

Rasul este mai fals decat jucatul vostru pe harta.

V-am lasat, nu-mi place sa latru pe extern. Va sfatuiesc sa faceti si voi o pauza de cateva zile... Spor la joc si cei mai buni sa castige !
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Aveti mult mai mult de 30%, dar fie ca voi.

Pe lumea 71, roma a avut undeva la 30% si tot a castigat lumea, nu am dat autografe sa stii. Astea sunt arogante.
atat va laudati cu lumea 71 zici ca ati castigat premiul oscar :))
pana acum 75 inafara de cersit resurse inclusiv in Squad cu manevre, nu ati demonstrat nimic
 

Deleted User - 743790899

atat va laudati cu lumea 71 zici ca ati castigat premiul oscar :))
pana acum 75 inafara de cersit resurse inclusiv in Squad cu manevre, nu ati demonstrat nimic

Lasa, Varu, poti sa le arati toate rapoartele de sprijin ale lui Verme de aseara si ei tot sa zica ca sunt falsificate :))
A crescut peste noapte la sustinatori pentru ca ne-am atacat intre noi in dimineata asta de fapt si tu ai crescut la agresori in dimineata cu organizatul pe ei fiindca in secret tu mai aveai 30 de fulluri ascunse si te bateai cu barbarele :))))))

Tu nu vezi ca orice le arati tot pe a lor o tin? Au dat un organizat si ala pamant, ei nu stiu cum e sa stai toata noaptea sa te aperi, ei se duc la nani si dimineata ne lasa satele fundita :))))
 

cata1011

member
Scor reacție
0
Castigati lumea? Nu
Demonstrati ceva? Nu
Latrati pe forum? Cei mai buni la asta

Felicitari, sunteti si voi cei mai buni la ceva! ;)
 

DeletedUser49756

Se pare că aveți destui oameni încât să pună botul, noobi. Și vad ca mai trimit, fac un lucru ff bun, așa și trebuie să continue cei care trimit de la voi. Știu și ei cât de incompetenta e conducerea.
 

Deleted User - 743790899

Se pare că aveți destui oameni încât să pună botul, noobi. Și vad ca mai trimit, fac un lucru ff bun, așa și trebuie să continue cei care trimit de la voi. Știu și ei cât de incompetenta e conducerea.

Macar conducerea noastra nu se blindeaza la organizate pe ea si ii lasa pe restul carne de tun si cu asta am zis totul despre jocul vostru de echipa
Cine a aberat pe aici ca granita noastra are 2k cu 2k sa ceara rapoartele in trib ca vad ca nu vi le dati de la unii la altii, desi va inteleg, si mie mi-ar fi jena

Ca voi nu stiti ce inseamna sa muti trupe de pe un sat pe altul este partea a doua, matematica elementara nu e pentru toata lumea :)))
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Se pare că aveți destui oameni încât să pună botul, noobi. Și vad ca mai trimit, fac un lucru ff bun, așa și trebuie să continue cei care trimit de la voi. Știu și ei cât de incompetenta e conducerea.
asa umbla si ghost, si apoi venea nenea enyx ca vai doamne nu are cum, ca este o greseala,
nu te mai imbata cu dero prietene, incepi sa vorbesti aberatii,
in afara de manevre, papadiile sunt minciuna pe langa voi
 

MariusBr97

member
Scor reacție
0
Aveti mult mai mult de 30%, dar fie ca voi.

Pe lumea 71, roma a avut undeva la 30% si tot a castigat lumea, nu am dat autografe sa stii. Astea sunt arogante.
Dar noi nu avem stilul vostru de a dezbina și recruta ,voi prin încercarea voastră de a câștiga ați dezbinat cd-ul ,scitii etc ,de partea noastră a ales sa joace shield ca așa au vrut ei ,diferența dintre noi și voi, e ca noi am legat o prietenie cu shield și voi ați dezbinat . Cu noi se joaca din placere ,cu voi se joaca ca nu le-ați dat de ales prin manevrele făcute ...
 

KingWeeman

member
Scor reacție
0
ce sate se pierd, ca nu ati luat nici un sat, amaratilor, cand vine squadul iar dispare un top3 de pe harta, ai grija la colegi,se duc precum malul la vale

Tu chiar ai probleme.
Acum cateva pagini te laudai cu demolari. Na, ti-am dat demolari :)) Te invata roma cum sa faci orice vrei sa faci. Asta a fost organizat de demolare, termina cu mancatul de cacao.

Si las-o moale cu "cand vine squadul", ca squadul tot vine de la inceput de lume si tot in triunghiul ala e pe harta. Marii "jucatori pe harta".
Pacat ca roy e tipul de jucator care e, si a permis un pic orgoliului vostru deja superexpandat sa se mai hraneasca.

O dati in penibil rau de tot. Acum cateva pagini va laudati cu demolarile, acuma mucles :)) Voi v-ati aparat de nobili :)))))))) Cand dadeati 3 familii pe noi si ieseati pe minus aia nu ziceti.
Si incercati sa va umflati in pene ca acuma dau si ht si phx pe voi impreuna cu noi. Serios ma? Asa penibil? Ia sa vad rapoartele de la ei, daca tot va plangeti ca dau 3 familii pe voi(pe care intr-un fel sau altul i-ati tradat/vorbit pe la spate pe fiecare dintre ele).

Alalalt saracu e fixat sa dea rapoartele de spargeri(lucru care, surpriza! la orice organizat e din plin) dar nu realizeaza ca raportul de invins inamici ca aparator:agresor e mai mic decat 2:1, lucru care denota o aparare sub optima, nimic altceva.

N-ati fost atacati toata lumea, ca v-a fost frica sa va jucati pe harta si ati facut toate manariile numa sa stati in mare albastra, v-ati stiut si voi valoarea...Acum cand vi se sparg toate de cap, cumva tot voi aveti gura mare. Nu va inteleg.

Sunteti in spate pe harta, in spate pe universitate, ma intreb si eu...de ce va tot laudati? Nu intreb "cu ce", pentru ca stiu ca n-aveti cu ce.

Mai usor cu teribilismul(penibilismul) pe extern va rog.

Puteti merge si voi cu xeler0 pe the west :)
 
Sus