Discutii libere L76

urssmircea

member
Scor reacție
1
chiar doresti o parere despre tine si triburile tale ? nu stiu daca are importanta, nu ai fost cautat sa facem nimic, la mine cand se discuta ceva se face cum zic eu si nu exista sa facem ceva impreuna niciodata deci automat sare din schema povestioara ta, ca te internam din hy sau ca te internez din alta parte este fix acelasi lucru, curand o sa fim vecini si vei avea ocazia sa discutam din scurt, asa pe extern nu vezi ca majoritatea spartanilor sunt cei care o iau in mufa pe fiecare lume, cei mai buni si toate alea sunt mereu cei cu cele mai multe esecuri, ciudat de tot este jocul asta....



woawoawoa07 în data de 26.06. la ora 23:16
ai timp 5 minute de o conversatie ?


cum a venit seful tau la mine pentru alinta sau daca ii din curtea ta este ok? sa stiu ca sa nu postez discutii de genu pe aici poate stricam imaginea :( sunt sigur ca stiai de aceste discutii de aia ai facut o asa postare curajoasa

[22:52, 04/07/2020] : Răzvan daca tot o disparut woc si hienele nu va ajuta cu nimic, nu vrei sa vii la noi? ma refer la tine, nu la trib (rofl)
[22:52, 04/07/2020] : Mesaj primit de la sorin08


uite aici si invata cum se face :))) deci daca vrei replici limitate iti postez cate vrei din partea colegilor tai si a altor jucatori care toata ziua asta fac, trimit mesaje peste mesaje ca nah ....
 
Ultima editare:

eNzzz

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Ce de polemici pe aici. Nu voiam sa intru dar imi place cand vad hiene care incearca si ele sa faca ceva pe harta in afara de a lua triburi cu totul, barbare (aviz costele stii tu[si daca costel nu stie ce e ala forum explicati-i si lui]) si interne. Jucatori care isi rup atacul prin organizat pe RNG si apoi se evapora.:D Ma ce imi place sa citesc comentarii de la hiene. Stai sa imi iau o punga de popcorn sa ma pregatesc.
Tu lipseai, ai tribul format numai din refuzati de la noi:))
 

looxorKing

member
Scor reacție
0
chiar doresti o parere despre tine si triburile tale ? nu stiu daca are importanta, nu ai fost cautat sa facem nimic, la mine cand se discuta ceva se face cum zic eu si nu exista sa facem ceva impreuna niciodata deci automat sare din schema povestioara ta, ca te internam din hy sau ca te internez din alta parte este fix acelasi lucru, curand o sa fim vecini si vei avea ocazia sa discutam din scurt, asa pe extern nu vezi ca majoritatea spartanilor sunt cei care o iau in mufa pe fiecare lume, cei mai buni si toate alea sunt mereu cei cu cele mai multe esecuri, ciudat de tot este jocul asta....

Ursu*e*Dulce în data de 24.06. la ora 10:39
va intereseaza o colaborare fuziune cu hy ? am lipsit putin in start din cauza lipsei de timp si acum am revenit dar vad ca harta este putin ciudata si am zis sa vad ce se poate rezolva sa fie luat k44 pentru a merge mai departe, vad ca fiecare trib face la fel pe k-ul unde este si trebuie rezolvat si aici rapid, sa stiu ce trebuie facut mai departe

Stai cuminte ursulache, ia niste lecitina ca am auzit ca ajuta si e si ieftina.

Nu prea stiti cu ele. Cum vreti voi sa scoateti green-ul cand nu sunteti in stare sa ne scoateti pe noi nu stiu dar voi stiti, e strategia voastra nu ma bag.



Ale*e*Dulce
49.8mâine la ora 06:10:08:602
Invata-i si pe ei ca bonusul de noapte se termina la 7 nu la 6. Daca dai un fake, macar da-l cum trebuie.
 
Ultima editare:

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ursu*e*Dulce în data de 24.06. la ora 10:39
va intereseaza o colaborare fuziune cu hy ? am lipsit putin in start din cauza lipsei de timp si acum am revenit dar vad ca harta este putin ciudata si am zis sa vad ce se poate rezolva sa fie luat k44 pentru a merge mai departe, vad ca fiecare trib face la fel pe k-ul unde este si trebuie rezolvat si aici rapid, sa stiu ce trebuie facut mai departe

Stai cuminte ursulache, ia niste lecitina ca am auzit ca ajuta si e si ieftina.

Nu prea stiti cu ele. Cum vreti voi sa scoateti green-ul cand nu sunteti in stare sa ne scoateti pe noi nu stiu dar voi stiti, e strategia voastra nu ma bag.



Ale*e*Dulce
49.8mâine la ora 06:10:08:602
Invata-i si pe ei ca bonusul de noapte se termina la 7 nu la 6. Daca dai un fake, macar da-l cum trebuie.


ai un metru de granita si vorbesti de razboaie ? la voi ii simplu, il trimit pe laval in centru vostru si il pun sa se descalte, picati instant ... stai bre linistit si tine bine de coroana aia daca tot te crezi rege :)) ti-am zis ca o fim vecini saptamana asta si vom discuta pe harta din scurt daca suntem sau nu in stare, ce rau ii ghost 2 ... parca imi este dor de primu, macar ala a invatat ceva din toata treaba asta cu vorbitul inainte sa vada rezultatele finale :D
 

eNzzz

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Ghost varianta 1.0, sau eminescu tribal, e mai amuzant ca asta.. Ala tot spera ca merge in green si ii dau baietii interne o sa il creasca, deja isi imagina, circularw in HY si una bucata interna.. Socoteala din targ... A mai crescut si el cateva puncte de o saptamana, acu o baga pe aia sa fie coplayer da nu l vrea nimeni
 

looxorKing

member
Scor reacție
0
ai un metru de granita si vorbesti de razboaie ? la voi ii simplu, il trimit pe laval in centru vostru si il pun sa se descalte, picati instant ... stai bre linistit si tine bine de coroana aia daca tot te crezi rege :)) ti-am zis ca o fim vecini saptamana asta si vom discuta pe harta din scurt daca suntem sau nu in stare, ce rau ii ghost 2 ... parca imi este dor de primu, macar ala a invatat ceva din toata treaba asta cu vorbitul inainte sa vada rezultatele finale :D

Dar cine a zis de razboaie cu voi ca nu inteleg? Vorbiti mult si prost toti din hy, vad ca legat de mesajul meu de mai sus nu ai gasit inca un raspuns, nu prea merge cu procesoarele din 2002.

Nu stiu nici de unde asocierea cu ghost ca nu vad niciuna, adica, spune-mi tu una ca sa o inteleg si eu. In afara faptului ca vorbim aici.

Oricum imi place ca avem atentie din partea voastra, daca cu green nu va puneti, macar cu noi sa mai incercati si voi ceva. Apropo ursulache, eNzzz e catelusul tau ca vad ca tot latra pe aici si nu il baga nimeni in seama. Ia-i si lui o pereche sa nu se simta singur.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
green isi scriu replicile acum, tu esti amuzant si este normal sa te bagam in seama, in plus de ce sa nu treci putin pe la fiecare ? o sa ajungi ca iulica sa te doara falcile la final de lume :(
 

looxorKing

member
Scor reacție
0
green isi scriu replicile acum, tu esti amuzant si este normal sa te bagam in seama, in plus de ce sa nu treci putin pe la fiecare ? o sa ajungi ca iulica sa te doara falcile la final de lume :(

Ms frumos, apreciez. Dau o bere serios daca esti prin Bucuresti. Legat de durutul falcilor poate pe voi sa va doara ca pe mine sigur nu ca nu am planuri pe termen lung aici. Doar sa va incurc pe voi si cam asta e, mi-am facut treaba:D
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
bre, voi ati stat 2 organizate 1 v 2, noi am stat juma de an si nu am dat delete, ce tot suferiti atat si bagati asta cu pompy ? era mai bine sa ajunga la final cu voi si dupa sa le puneti conditii de toata jena ? normal ca au ales ce este mai ok si cu asta basta ;) aici daca se spune ceva asa ramane, dar din pacate istoricul care il aveti va adus si acolo sfarsitul altfer nu se facea schimbarea aia

gutten nacht
 
Scor reacție
0
Cam asta e valoarea :)) cine va fi urmatorul pompy pe lumea asta? :O din pacate am auzit ca cel actual dezamageste..cum e sa te simti marginalizat draga Pompy si de actualii colegi si de fostii?

Nu este nici o problema în legătură cu asta , eu și așa nu prea mai joc deci este absolut normal sa nu fiu miez :)

1 este pompy , poate pe lumea asta in viitor o sa fim colegi de trib , eu sub acoperire evident

:)))))))))))))))))
sunteti incredibili

Doamne ajuta , râdem glumim f#@3m plătim :)
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
repede vrei la maram ... unde sunt fete faine imediat te bagi :( asa ceva.. dar ai grija ca ii gelos br si nu te vad bine :)))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
se pare ca watcher al nostru cand se baneaza, dupa ce revine la primul partz baneaza 8 conturi suport din green :( ce razboaie se duc pe jocul asta ... mnezooo + ca imi este dor de ghost 1 :(( ghost 2 este prea plictisitor, zice ca ne incurca dar in relitate ne creste conturile, practic esti suport cu toate triburile tale KINGULE
 
Sus