Discutii libere L76

Centorag

member
Scor reacție
0
Watchere, nu ma fa sa numar ca tine pe 72 satele la organizat, ca iesim pe plus cu 34, nu 20 :D
 
Scor reacție
0
Ce treaba are Black sau copper cu noi, numa tu stii. Sau BN :eek:
Sunteti asa multi ca ai uitat sa incluzi cateva academii.
Daca pui lions la noi, baga si ibidem la voi pe langa academiile lipsa.

Poftim, am reparat eu pt tine (desi nu stiu care e faza cu BN). Aveti 1 sat pe plus, dar 35k puncte pe minus. Gg, dominati :D
Oricum am zis cateva posturi in urma ca sunteti favoriti, ati fost primul trib ce si-a luat k-ul + fostul WoC folosit ca scut. Pana acum se repeta 72, cu voi ascunsi in spatele unor triburi de la noi de pe k, luand barbare si interne. Stim ce o sa se intample dupa ce dispare carnea de tun.

Parte 1:
Triburi: HY, HY-A, HY-B, HY-C, HY-D, HY-E, Hy-W, Hy-W., HY-WI, hy_W, HY-F, BSD Hy, STK Hy, Ibidem
Parte 2:
Triburi: green, blue, yellow, Red, Pink, black., Lions, BN~R, BN, BN~RNG, BN~Rrr

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
75
Tabăra 2: 74
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
289,141
Tabăra 2: 324,817
Diferență: 35,676

chart

Bai frate, eu chiar nu am nimic cu nimeni de la voi.. Dar unele comentarii sunt asa de penibile.. Pai ne acuzi pe noi de academii si triburi, cand voi aveati 5 academii la noi pe K, la 2 saptamani de la deschiderea lumii? Adica., acuza ne de ceva ce voi nu faceti, dar voi aruncati cu noroi cand ati facut acelasi lucru? Va reamintesc:Silver, grey, orange, white, copper, purple:Academiile voastre pe K44, plus 5 academii pe K54( blue, yellow, red, black, pink) si acu spuneti de noi, adica asta e chiar trist.. Acuza si tu de altceva, bag o p aia a lu ghost cu internele ca e mai plauzibila, dar asta e penibila..
 

Paul44

member
Scor reacție
0
Pai si unde sunt boss academiile alea? Nu v-ati scos voi jucatorii si le-ati preluat toate? Mai zici de ghost, dar costelliny il pupa in fund ca il iertati, numa sa se intoarca la voi :)))))
Ti-am pus mai sus diplomatia noastra actualizata, desi noi cu lions si cu BN nu avem nicio relatie. Nu inteleg de unde pana unde ii pui la noi, dar vad ca tot iti da cu virgula ca iar faci comentarii despre altceva. Ai activat modul ursulake.

Hai ca dominati de departe lumea, e clar ca o sa castigati. Vedem peste vreo luna cand ajungem iar langa voi si cautati alti titulari de pe alte lumi.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Bai frate, eu chiar nu am nimic cu nimeni de la voi.. Dar unele comentarii sunt asa de penibile.. Pai ne acuzi pe noi de academii si triburi, cand voi aveati 5 academii la noi pe K, la 2 saptamani de la deschiderea lumii? Adica., acuza ne de ceva ce voi nu faceti, dar voi aruncati cu noroi cand ati facut acelasi lucru? Va reamintesc:Silver, grey, orange, white, copper, purple:Academiile voastre pe K44, plus 5 academii pe K54( blue, yellow, red, black, pink) si acu spuneti de noi, adica asta e chiar trist.. Acuza si tu de altceva, bag o p aia a lu ghost cu internele ca e mai plauzibila, dar asta e penibila..
Ha?

1593889670885.png
 

Paul44

member
Scor reacție
0
Apropo de academii si triburi, vrei sa-ti reamintesc cati erati in razboiul cu noi? Si nici aici nu aveati toate academiile bagate, ca erati 21 de triburi la un moment dat. Fii serios.

Screenshot_30.png
 

Paul44

member
Scor reacție
0
Stim stim, tu cu ursulake aveti cei mai multi spioni din alte triburi care nu vor sa iasa din trib decat cand aveti 75% din harta. E ok, avem grija de ei :D
 
Scor reacție
0
Ce treaba are Black sau copper cu noi, numa tu stii. Sau BN :eek:
Sunteti asa multi ca ai uitat sa incluzi cateva academii.
Daca pui lions la noi, baga si ibidem la voi pe langa academiile lipsa.

Poftim, am reparat eu pt tine (desi nu stiu care e faza cu BN). Aveti 1 sat pe plus, dar 35k puncte pe minus. Gg, dominati :D
Oricum am zis cateva posturi in urma ca sunteti favoriti, ati fost primul trib ce si-a luat k-ul + fostul WoC folosit ca scut. Pana acum se repeta 72, cu voi ascunsi in spatele unor triburi de la noi de pe k, luand barbare si interne. Stim ce o sa se intample dupa ce dispare carnea de tun.

Parte 1:
Triburi: HY, HY-A, HY-B, HY-C, HY-D, HY-E, Hy-W, Hy-W., HY-WI, hy_W, HY-F, BSD Hy, STK Hy, Ibidem
Parte 2:
Triburi: green, blue, yellow, Red, Pink, black., Lions, BN~R, BN, BN~RNG, BN~Rrr

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
75
Tabăra 2: 74
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
289,141
Tabăra 2: 324,817
Diferență: 35,676

chart


Daca se repeta 72 mancati bataie :)))))))) IAR
 
Scor reacție
0
Pai si unde sunt boss academiile alea? Nu v-ati scos voi jucatorii si le-ati preluat toate? Mai zici de ghost, dar costelliny il pupa in fund ca il iertati, numa sa se intoarca la voi :)))))
Ti-am pus mai sus diplomatia noastra actualizata, desi noi cu lions si cu BN nu avem nicio relatie. Nu inteleg de unde pana unde ii pui la noi, dar vad ca tot iti da cu virgula ca iar faci comentarii despre altceva. Ai activat modul ursulake.

Hai ca dominati de departe lumea, e clar ca o sa castigati. Vedem peste vreo luna cand ajungem iar langa voi si cautati alti titulari de pe alte lumi.


Nici nu trebuie sa aveti ceva declarat ca si diplomatie :) sunteti pe modul prieteni cu beneficii :))) sunt curios care o sa i o traga cui :D in fond este specialitatea voastra sa faceti manevre ( sau sa incercati ca unele nu prea ies ) si apoi sa nu vi le asumati :D
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Nici nu trebuie sa aveti ceva declarat ca si diplomatie :) sunteti pe modul prieteni cu beneficii :))) sunt curios care o sa i o traga cui :D in fond este specialitatea voastra sa faceti manevre ( sau sa incercati ca unele nu prea ies ) si apoi sa nu vi le asumati :D
Eu inca astept sa aflu care-s acele manevre :))) In caz ca nu stiai, triburile alea "recrutate" la voi pe continent au venit ei la noi :))) Si ce era sa fac, sa zic nu? :))) Ca au plecat la fel de repede cum au venit, e alta discutie, dar iarasi, nu vad manevrele :D Tot ce am facut pe lumea asta am facut prin presiune pe harta, in traducere libera, prin zburat de sate. Voi in schimb sunteti singurul trib mare de pe aceasta lume care ati practicat internele. Restul, toti, green, DK, RS, au avut razboaie pe continent pe care le-au castigat luand sate. Asa ca scuteste-ma de retorica de mare jucator / strateg si mai vezi cum misti si pe harta, ca pe sub jaluzele nu prea v-a mers pe lumea asta.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Daca se repeta 72 mancati bataie :)))))))) IAR
tu inca n-ai inteles ca nu esti un mare strateg ca ai castigat 72? :)))) NWO se afla efectiv in pozitia in care era aproape imposibil sa piarda :))) green si 4glory nu s-ar fi aliat niciodata, deci te aflai in cea mai buna pozitie posibila, doar trebuia sa alegi :)))
 
Scor reacție
0
Eu inca astept sa aflu care-s acele manevre :))) In caz ca nu stiai, triburile alea "recrutate" la voi pe continent au venit ei la noi :))) Si ce era sa fac, sa zic nu? :))) Ca au plecat la fel de repede cum au venit, e alta discutie, dar iarasi, nu vad manevrele :D Tot ce am facut pe lumea asta am facut prin presiune pe harta, in traducere libera, prin zburat de sate. Voi in schimb sunteti singurul trib mare de pe aceasta lume care ati practicat internele. Restul, toti, green, DK, RS, au avut razboaie pe continent pe care le-au castigat luand sate. Asa ca scuteste-ma de retorica de mare jucator / strateg si mai vezi cum misti si pe harta, ca pe sub jaluzele nu prea v-a mers pe lumea asta.

Te rog eu frumos numai scrie pe extern chestii de astea :))) cu 100T ce ai facut , nu exista trib care sa ia sat cu sat la rand continentul :))) RS nu recruteaza din legend ? evolutia dk sincer n am urmarit o

Nu iti este asa putin rusine sa spui asemenea aberatii ?

tu inca n-ai inteles ca nu esti un mare strateg ca ai castigat 72? :)))) NWO se afla efectiv in pozitia in care era aproape imposibil sa piarda :))) green si 4glory nu s-ar fi aliat niciodata, deci te aflai in cea mai buna pozitie posibila, doar trebuia sa alegi :)))

Cine a zis ca sunt mare strateg ? Nu sunt , n am fost si nici nu voi fi , lumile difera si faptul ca suntem unde suntem este meritul jucatorilor ca s au tinut de treaba cand pana v ati metamorfozat in barbare :) Imi place sa mi vad lungul nasului si sa nu ma laud singur :) Ii las pe altii sa o faca , alea sunt laude meritate :) Nu sunt precum tine ,Centorag, sa laud tribul green din care fac parte :) E logic si cu 0 valoare , si eu laud NWO72 si HY76 ca joc in ele , daca as fi fost dusman cu ele alta era situatia :)

Macar in cazul vostru stim cu totii ca NWO e cel pasiv si Glory cel activ.

O relatie frumoasa sudata pe incredere si devotament :))))))) Ceva ce voi nu ati putut suda cu nici o echipa :) Toate intr un final v au facut manevra si v au dat lamaie :))) In cazul acesta putem sa ne punem atat noi cat si voi intrebarea care produce evolutia , DE CE ? :)
 

looxorKing

member
Scor reacție
0
Ce de polemici pe aici. Nu voiam sa intru dar imi place cand vad hiene care incearca si ele sa faca ceva pe harta in afara de a lua triburi cu totul, barbare (aviz costele stii tu[si daca costel nu stie ce e ala forum explicati-i si lui]) si interne. Jucatori care isi rup atacul prin organizat pe RNG si apoi se evapora.:D Ma ce imi place sa citesc comentarii de la hiene. Stai sa imi iau o punga de popcorn sa ma pregatesc.
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
O relatie frumoasa sudata pe incredere si devotament :))))))) Ceva ce voi nu ati putut suda cu nici o echipa :) Toate intr un final v au facut manevra si v au dat lamaie :))) In cazul acesta putem sa ne punem atat noi cat si voi intrebarea care produce evolutia , DE CE ? :)

Difertenta dintre Green si NWO este ca pe noi nu ne dor genunchii.
 

looxorKing

member
Scor reacție
0
Si ca sa ii raspund lui ursulache la replica lui limitata cu ghost 2, noi nu am acceptat sa facem nimic cu voi, desi tot tu ne-ai cautat sa facem fuziune sau alianta, ca mie si triburilor noastre nu ne este frica de voi, noi jucam de placere nu suntem disperati sa facem puncte sa fim in top. Jucam de cand multi, din incearcarea aia de alianta, se incaltau cu fesul, asa ca arogantele astea sa le ai cu jucatorii aia slabi de pe la tine din trib pe care ii cresti sa ii innobileze costelus, sefu la timp si alti magnati.
 
Sus