Discutii libere L76

Scor reacție
0
Sa recapitulam : timp de 2 luni mai multe voci din Hy au zis ca au intrat pe lumea asta ca sa se bata cu Green , in mai multe postari v-ati injurat ca la usa cortului ( inclusiv tu i-ai facut " paduchi " ) si acum urmeaza sa va faceti prieteni :eek: .
Poate Wacher on the wall nu prea gandeste bine acum ca a ajuns pe primul loc , rog si pe alti din HY sa spuna daca il vor urma sau nu .
Vezi-ti de drum:eek: si numai cere tu pareri;)
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
da ce ti se pare asa jignitor in cele spuse de Vegeta, dragul mieu !

Ne face profitori fara sa fie informat, sa se intereseze prima data cine a cerut PNA si cui, dar mai ales din ce motive si dupa sa se bage in seama. Noi avem toate discutile ce s-au purtat si stim cum a stat treaba, nu in ultima instanta sa nu uitati cine se balacarea pe extern mai acum cateva zile, iar acum va declarati iubire. Sper ca v-ati facut stocuri suficiente de vaselina.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Ne face profitori fara sa fie informat, sa se intereseze prima data cine a cerut PNA si cui, dar mai ales din ce motive si dupa sa se bage in seama. Noi avem toate discutile ce s-au purtat si stim cum a stat treaba, nu in ultima instanta sa nu uitati cine se balacarea pe extern mai acum cateva zile, iar acum va declarati iubire. Sper ca v-ati facut stocuri suficiente de vaselina.
Pai practic ati profitat de certurile dintre noi si HY. Nu este ceva rau, don't take it the wrong way, a fost o oportunitate pentru voi, de care ati profitat. Cat despre declaratii de iubire, nu tin minte sa-l fi scos la vreo cina romantica pe watcher. Asta nu inseamna ca nu putem vedea mai departe de certurile noastre in interesul jucatorilor nostrii :)
 
Scor reacție
0
Din ce citesc mi se pare logic si bine gandit din partea DK :/
Pana la urma e o strategie sa-ti lesi oponentii sa se oboseasca intre ei.
De aici si proverbul "Doi se bat, al treilea castiga" :)

Iar cineva a zis ca daca faci PNA cu un trib, e imoral sa faci PNA cu tribul inamic fata de tribul cu care ai facut deja PNA.
De ce ? PNA e doar pact de neatacare? Nu inseamna ca trebuie sa-ti urmareasca interesele tale.


Cum zice si centorag :) Nu se iau de mana dupa, ii un scop comun :)

Eu tin cu Green ca e fratele @vlasitchii xD

Sporuri.
 

GumGum

member
Scor reacție
0
Ne face profitori fara sa fie informat, sa se intereseze prima data cine a cerut PNA si cui, dar mai ales din ce motive si dupa sa se bage in seama. Noi avem toate discutile ce s-au purtat si stim cum a stat treaba, nu in ultima instanta sa nu uitati cine se balacarea pe extern mai acum cateva zile, iar acum va declarati iubire. Sper ca v-ati facut stocuri suficiente de vaselina.
Degeaba ai 36 de ani...
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
permiteti-mi o ultima interventie .
1 .Hy in urma cu 2 luni vine pe harta lumi 76 ca sa bata Green , ii si injura , le promie ca o sa-i scoata de pe harta etc ...
2. Hy in urma cu o luna intra in al 2 lea razboi si cu Rs si impreuna cu Dk incepe organizate pe green
3, Dk acum 10 zile da organizat cu Hy impotriva green si pica in aceasi zi .
4 Astazi dk da organizat din nou pe Green dar Hy se ascunde in papusoi apoi in dupa amiaaza aceasta anunta ca hy si green se iau de mana si se aliaza ptr un viitor mai bun ptr ei .
Cineva face manevre , pot arata cu degentul , dar nu e stilul meu , las pe alti .
Fie ca cei mai buni sa castige .
 
Ultima editare:

Dicsie

member
Scor reacție
7
Pana la urma harta o sa fie 2vs2, nu ca pe alte lumi 3vs1...o harta pe care merita sa joci.

Succes tuturor.
 
Scor reacție
0
Ne face profitori fara sa fie informat, sa se intereseze prima data cine a cerut PNA si cui, dar mai ales din ce motive si dupa sa se bage in seama. Noi avem toate discutile ce s-au purtat si stim cum a stat treaba, nu in ultima instanta sa nu uitati cine se balacarea pe extern mai acum cateva zile, iar acum va declarati iubire. Sper ca v-ati facut stocuri suficiente de vaselina.
Pai stai ca nu inteleg care e legatura cuncine a cerut primul diplomatie.. Daca nu vrei diplomatie poti sa nu o accepti mai bine decat sa iti bati joc de ea. Ok, voi ati gandit foarte bine, dar ne ati luat de prosti. Daca tot acceptati diplomatia nu faceati pna si cu inamicul, dar pana la urma ce a fost a fost. Cat despre green, prefer binele jucatorilor in dauna ambitiilor personale, eu am fost cel care a insistat cel mai tare pt diplomatie cu ei si nu regret nici o clipa. Certurile noastre poate or sa ramane sau sa continue in alta parte, dar prefer sa inchid lumea langa dusmani, decat sa ii bat si apoi sa ma trezesc: pai i am batut pe green dar noi avem un K si restu au 3..ce facem?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
permiteti-mi o ultima interventie .
1 .Hy in urma cu 2 luni vine pe harta lumi 76 ca sa bata Green , ii si injura , le promie ca o sa-i scoata de pe harta etc ...
2. Hy in urma cu o luna intra in al 2 lea razboi si cu Rs si impreuna cu Dk incepe organizate pe green ( ataca in aceasi zi )
3, Dk acum 10 zile da organizat cu Hy impotriva green .
4 Astazi dk da organizat din nou pe Green dar Hy se ascunde in papusoi apoi in dupa amiaaza aceasta anunta ca hy si green se iau de mana si se aliaza ptr un viitor mai bun ptr ei .
Cineva face manevre , pot arata cu degentul , dar nu e stilul meu , las pe alti .
Fie ca cei mai buni sa castige .
Pai nu sunt manevre si nici iubire, asta iti zic, este interes comun. Nu s-au rupt aliante, nici macar incheiat razboie (practic, in mod oficial , HY si green nu mai erau in razboi, de cand s-a desfiintat 100T).
 

xXDestroyXx

member
Scor reacție
0
Pai stai ca nu inteleg care e legatura cuncine a cerut primul diplomatie.. Daca nu vrei diplomatie poti sa nu o accepti mai bine decat sa iti bati joc de ea. Ok, voi ati gandit foarte bine, dar ne ati luat de prosti. Daca tot acceptati diplomatia nu faceati pna si cu inamicul, dar pana la urma ce a fost a fost. Cat despre green, prefer binele jucatorilor in dauna ambitiilor personale, eu am fost cel care a insistat cel mai tare pt diplomatie cu ei si nu regret nici o clipa. Certurile noastre poate or sa ramane sau sa continue in alta parte, dar prefer sa inchid lumea langa dusmani, decat sa ii bat si apoi sa ma trezesc: pai i am batut pe green dar noi avem un K si restu au 3..ce facem?
Nici nu va bateati cu RS cand era PNA ul facut, vorbesti mult si prost
 
Scor reacție
0
permiteti-mi o ultima interventie .
1 .Hy in urma cu 2 luni vine pe harta lumi 76 ca sa bata Green , ii si injura , le promie ca o sa-i scoata de pe harta etc ...
2. Hy in urma cu o luna intra in al 2 lea razboi si cu Rs si impreuna cu Dk incepe organizate pe green
3, Dk acum 10 zile da organizat cu Hy impotriva green si pica in aceasi zi .
4 Astazi dk da organizat din nou pe Green dar Hy se ascunde in papusoi apoi in dupa amiaaza aceasta anunta ca hy si green se iau de mana si se aliaza ptr un viitor mai bun ptr ei .
Cineva face manevre , pot arata cu degentul , dar nu e stilul meu , las pe alti .
Fie ca cei mai buni sa castige .
Ai spus foarte ok.. Cel mai bine de pana acum si singur ai punctat exact unde a fost problema.. Pai HY da organizat cun si ataca cu voi, desi mai avea o granita, nu am putut nici sa ne luam K total, pt ca atacam pe green cu voi in loc sa dam unde aveam interes mai mare.. Si voi faceti pna cu RS? Tie ti ar fi placut sa fi in locul nostru?.. Chiar n am nimic cu oamenii dk si am multi oameni pe care ii respect sau schimb vorbe acolo, va urez bafta, chiar daca ne ati jucat urat cu diplomatia, nu e vina jucatorilor.. Sunt curios totusi cat o sa fiti voi de multumiti in cazul in care o sa aveti probleme si RS o sa zica: pai noi avem PNA cu green, nu putem ajuta:))
 
Scor reacție
0
Bagabontilor..pana la urma e libera alegere a fiecarui trib sa faca ce vrea.Ideea este doar ca nu poti sa spui ca intri doar sa bati green in rest nu mai conteaza si dupa ce ai terfelit forumul cu numele lor asta sa te aliezi cu ei.Deja HY a pierdut pe lumea asta in fata green.In rest spor la toata lumea si fie ca cei mai buni sa castige.Eu doar am anuntat ca rupem relatia de PNA cu HY.Mai mult ce pot zice..succes tuturor.
 

Vegeta

member
Scor reacție
0
Hai ca pana maine ajungeti sa spuneti ca facem si fuziune cu HY :))
Daca va aprindeti atat de la echilibrarea diplomatiei, nici nu vreau sa ma gandesc cum face Mihaitza pe aici daca erau 2-3 triburi vs DK
 

xXDestroyXx

member
Scor reacție
0
Adevaru ca da.. Rs pna cu green, pna cu dk.. Era clar ca nu o sa se bata nici cu noi.. Ramaneau acolo pe k lor, pna cu toata lumea.. Hai ca gandesti bine, ai fost in clasa cu spartacus?
Mult mai bine ca tine stai linistit. Stiati ca am avut PNA cu RS, de ce nu te ai dus din prima la green?Nu e ca si cum noi am facut ceva, am jucat de la inceput la fel
 
Scor reacție
0
Bagabontilor..pana la urma e libera alegere a fiecarui trib sa faca ce vrea.Ideea este doar ca nu poti sa spui ca intri doar sa bati green in rest nu mai conteaza si dupa ce ai terfelit forumul cu numele lor asta sa te aliezi cu ei.Deja HY a pierdut pe lumea asta in fata green.In rest spor la toata lumea si fie ca cei mai buni sa castige.Eu doar am anuntat ca rupem relatia de PNA cu HY.Mai mult ce pot zice..succes tuturor.
Pai si cum noi am avut pna cu voi care aveati pna si cu inamicii nostri, de ce ati tinut sa rupeti diplomatia? Ce nu va convine? :))..a stai, nu e bine cand ceilalti au pna cu inamicii vostri, sau sunt alte motive?
 
Sus