Discutii libere L76

urssmircea

member
Scor reacție
1
nu chiar, cu rs au fost atacuri de mult timp ;) dinainte sa declare razboiul ... si cand au intrat legend la ei si au dat peste noapte in noi pe zona unde cu legend era diplomatie facuta, au luat niste sate moca si aia a fost, nu sa facut si nici nu a mers nimeni sa se discute de pna cu green, aceasta a fost facut acum recent, granita si atacuri cu rs sunt de pe o luna


dar de ce apar iar conturi noi ca sa posteze ?
 
Scor reacție
0
Care sunt alea 2 granita? De cand va atacati cu RS ati facut pna cu green =)))

Atacurile au fost dinainte , bn se știa clar că vor ajunge sub patronajul rs :)

Oricum pe aceasta cale s au oficializat și mariajele , casa de piatra dk rs in alianță , rămâne să vedem care e activ și care pasiv :)
 
Scor reacție
0
Cand vede lumea ce scrii..

4allq2.jpg
 

kampfstier

member
Scor reacție
0
Trecem la 5 atac 1 aparare , ca merge bine la aparat. Cate fulluri s-au intors in green dupa organizatul de azi ?:D

Probabil putine nu am stat sa numaram.
Dar tine cont ca indiferent de proportia atac/aparare care o aveti, voi nu ati fost niciodata atacati.
Aveti trupele def intacte. Probabil faceau paianjeni prin sate pana acum.
Intrebarea e daca voua vi s-a mai intors tot atat cat si in organizatele anterioare.
Razboiul e abia la inceput, e clar ca aveti un avantaj din organizatele anterioare dar mai e mult pana departe.

Cu respect
 
Ultima editare:

Centorag

member
Scor reacție
0
Trecem la 5 atac 1 aparare , ca merge bine la aparat. Cate fulluri s-au intors in green dupa organizatul de azi ?:D
Iti dai cam multe arogante pentru moment :) La cum au crapat "blindajele" lui dormm tura asta la 2:1 def cat avem noi, eu n-as comenta prea tare. Cum zice si kamp, razboiul este la inceput, distractia abia acum incepe ;)
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Iti dai cam multe arogante pentru moment :) La cum au crapat "blindajele" lui dormm tura asta la 2:1 def cat avem noi, eu n-as comenta prea tare. Cum zice si kamp, razboiul este la inceput, distractia abia acum incepe ;)

Hopa ca a aparut si Mesterul Manole pe extern ...tot cu mistria ,tot cu mistria ?
 
Scor reacție
0
nu chiar, cu rs au fost atacuri de mult timp ;) dinainte sa declare razboiul ... si cand au intrat legend la ei si au dat peste noapte in noi pe zona unde cu legend era diplomatie facuta, au luat niste sate moca si aia a fost, nu sa facut si nici nu a mers nimeni sa se discute de pna cu green, aceasta a fost facut acum recent, granita si atacuri cu rs sunt de pe o luna


dar de ce apar iar conturi noi ca sa posteze ?

Multe sate moca s-au luat. Parte 1:
Triburi: RS, RS 1, RS 2, RS 3, RS 4, RS 5, RS 6, RS 7, RS 8
Parte 2:
Triburi: HY, HY-A, HY-B, HY-D, HY-F, Hy-W, Hy-W., HY-WI, STK Hy, BSD Hy

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,071
Tabăra 2: 2,652
Diferență: 581

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 174
Tabăra 2: 34
Diferență: 140

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,708,809
Tabăra 2: 6,656,858
Diferență: 51,951

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 913,995
Tabăra 2: 167,891
Diferență: 746,104

chart


Scade 50 de când am avut noi organizatul pe interne și voi ne-ați recrutat internele, astea nu se pun.
 
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: green, blue, yellow, Pink, Red, lime, black.
Parte 2:
Triburi: HY, HY-A, HY-B, HY-D, HY-F, Hy-W, Hy-W., HY-WI, STK Hy, BSD Hy

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,431
Tabăra 2: 2,654
Diferență: 223

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 217
Tabăra 2: 94
Diferență: 123

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,664,998
Tabăra 2: 6,677,056
Diferență: 12,058

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 955,759
Tabăra 2: 351,166
Diferență: 604,593

chart


Asta numai asa ca tare mari am văzut ca erau sicanele cu Green-ul.
 
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: green, blue, yellow, Pink, Red, lime, black.
Parte 2:
Triburi: HY, HY-A, HY-B, HY-D, HY-F, Hy-W, Hy-W., HY-WI, STK Hy, BSD Hy

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,431
Tabăra 2: 2,654
Diferență: 223

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 217
Tabăra 2: 94
Diferență: 123

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,664,998
Tabăra 2: 6,677,056
Diferență: 12,058

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 955,759
Tabăra 2: 351,166
Diferență: 604,593

chart


Asta numai asa ca tare mari am văzut ca erau sicanele cu Green-ul.
Doamne.. Nu ti e ma rusine sa postezi asa ceva? Ati luat vreo 10 15 sate azi adevarat.. Da pui statistica aia pe care n o crezi nici tu.. La ultimu organizat au venit cativa jucatori de la voi ca nu subteti coprecti ca vpor sa iasa ca etc si noi i am primit, nici nu aveam de ce sa nu o facem si aia au pierdut toate satele ca n au vrut nici sitter sa le stam.. Felicitari pt organizat, am pierdut 3 sate din prostia mea, ati datt tot tribu si ati luat 15 sate.. Bafta si la aparare, la primu organizat n am astwptari ca stiu ca sunteti cu defu intact, dar ne auzim peste o luna
 
Scor reacție
0
Doamne.. Nu ti e ma rusine sa postezi asa ceva? Ati luat vreo 10 15 sate azi adevarat.. Da pui statistica aia pe care n o crezi nici tu.. La ultimu organizat au venit cativa jucatori de la voi ca nu subteti coprecti ca vpor sa iasa ca etc si noi i am primit, nici nu aveam de ce sa nu o facem si aia au pierdut toate satele ca n au vrut nici sitter sa le stam.. Felicitari pt organizat, am pierdut 3 sate din prostia mea, ati datt tot tribu si ati luat 15 sate.. Bafta si la aparare, la primu organizat n am astwptari ca stiu ca sunteti cu defu intact, dar ne auzim peste o luna

Am uitat mai ca voi aveți 4 academii, iarta-ne pe noi. Toate ca toate dar eu zic sa porți ochelarii, am specificat sa scazi 50 de când am dat noi organizat pe interne și au fugit la voi. Nu uita ca e al 3-lea organizat al nostru în 14 zile pe care îl dam, poate o sa reușiți și voi sa dați 2 pe luna. :*
 

dormm

member
Scor reacție
0
Iti dai cam multe arogante pentru moment :) La cum au crapat "blindajele" lui dormm tura asta la 2:1 def cat avem noi, eu n-as comenta prea tare. Cum zice si kamp, razboiul este la inceput, distractia abia acum incepe ;)

Tot la mine te gandesti?daca tot au crapat blindajele,de ce nu ati luat si satele?:)))intreaba-l pe alarma ce a gasit dupa organizat:))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Tot la mine te gandesti?daca tot au crapat blindajele,de ce nu ati luat si satele?:)))intreaba-l pe alarma ce a gasit dupa organizat:))
Esti un nimeni pentru mine, stai linistit :)) Singurul motiv pentru care ti-am mentionat numele este ca ai fost tinta la organizat ;)
 

dormm

member
Scor reacție
0
Parerea oamenilor insignifianti nu ma intereseaza!
Btw:data viitoare cand imi pomenesti numele,sa-ti ceri voie,noobule
 
Ultima editare:

Centorag

member
Scor reacție
0
Parerea oamenilor insignifianti nu ma intereseaza!
Btw:data viitoare cand imi pomenesti numele,sa-ti cer voie,noobule
Nu ti se pare ca esti singurul care ma numeste pe mine noob pe-aici ? :)))))) In conditiile in care am jucat si 60 cu mai mult de jumate de cont in granitele cu DK, deci sunt destui colegi de-ai tai mult mai in masura sa-mi comenteze mie competentele. Pana una alta, poate inveti si tu ce-i ala split, ca n-ai fost in stare sa-ti faci nici pe satele din linia a 3a.
 

dormm

member
Scor reacție
0
Nu stiu nimic,dar dupa 2 organizate in care am avut peste 90% din sate atacate,elitele din green nu au ramas cu nimic:))))
 
Sus