Discutii libere L76

BoDo-.-

member
Scor reacție
0
Pe voi va deranjează rău tare adevărul vad :))) când spune omul exact cum au stat lucrurile fără exagerări nu va prea convine :)) voi cred că sunteți genul ăla de oameni care cred că dacă li se verifica temperatura li se implantează cipul că altfel nu mi explic :))) va doare ?
Eu nu inteleg ce comentezi tu pe aici ca pe harta nu te vad !
 
Scor reacție
1
4amtg0.jpg



Tot respectu pu cei care joaca frumos si au stima fata de adversarii de pe harta.


Eu am plecat in "vacata")
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Multe sate moca s-au luat. Parte 1:
Triburi: RS, RS 1, RS 2, RS 3, RS 4, RS 5, RS 6, RS 7, RS 8
Parte 2:
Triburi: HY, HY-A, HY-B, HY-D, HY-F, Hy-W, Hy-W., HY-WI, STK Hy, BSD Hy

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,071
Tabăra 2: 2,652
Diferență: 581

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 174
Tabăra 2: 34
Diferență: 140

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,708,809
Tabăra 2: 6,656,858
Diferență: 51,951

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 913,995
Tabăra 2: 167,891
Diferență: 746,104

chart


Scade 50 de când am avut noi organizatul pe interne și voi ne-ați recrutat internele, astea nu se pun.



rezultatul final conteaza ;) poate sunt cifrele corecte doar ca multe din academiile trecute nu sunt la diplomatia noastra, asa poti trece ai sars, bn, rng langa rs nu ? oricum rezultatul final ii cel mai important, am avut lumi cu statistici reale mult mai grave :) asa ca poti sa te contectezi inapoi la aparate, ai nevoie de recuperare pe cand dam si noi iar tu vei lua 100 sittere sa ne demonstrezi cum se face treaba
 
Scor reacție
0
rezultatul final conteaza ;) poate sunt cifrele corecte doar ca multe din academiile trecute nu sunt la diplomatia noastra, asa poti trece ai sars, bn, rng langa rs nu ? oricum rezultatul final ii cel mai important, am avut lumi cu statistici reale mult mai grave :) asa ca poti sa te contectezi inapoi la aparate, ai nevoie de recuperare pe cand dam si noi iar tu vei lua 100 sittere sa ne demonstrezi cum se face treaba

Parte 1:
Triburi: RS, RS 1, RS 2, RS 3, RS 4, RS 5, RS 6, RS 7, RS 8, BN, Bn~R, BN~RNG, BN~Rrr, SARS
Parte 2:
Triburi: HY, HY-A, HY-B, HY-D, HY-F, Hy-W, Hy-W., HY-WI, STK Hy, BSD Hy
Jucători: museck

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,883
Tabăra 2: 2,659
Diferență: 224

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 245
Tabăra 2: 159
Diferență: 86

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 7,920,547
Tabăra 2: 6,691,528
Diferență: 1,229,019

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,200,516
Tabăra 2: 664,764
Diferență: 535,752

chart


Vad ca acum nu mai zbieri ca ai 4 triburi. Nu îți fa griji de aparatele mele, va așteaptă sa va etalati organizatele de atac. Asa ne e frica de tine ca și jucător cum ne era și când făceai afirmații pe alte lumi "întru eu cu băieții pe conturi" :)))
Hai somn ușor și tie
 
Scor reacție
0
Lasă că nici nu îți mai dau atenție pe aici, ne auzim peste o luna. Vezi numai sa nu te apuci de L78 și sa zici ca aici ai întrat numai pentru Green dar s-au făcut manevre. ;)
 
Sus