Discutii libere L78

Scor reacție
0
Ba date'n ziua de mâine de vai steaua ta. Ieși pe extern când ai ceva de zis ba ciungan par.

Ce onoare ba? Din ăștia ca tine ii am la seen de la începutu lumi. Jucătorul lui Cristos. Mars de aici.
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Devile nu ii simți mirosul de ceafa matusalemica si mic gumat?
El e aici "cu un scop si a ramas cu un motiv" Emil Ciorap - 2021
 

=Mihnea=

member
Scor reacție
1
Nu mai are rost circul asta inutil.
Decizia a fost luata de catre toti jucatorii Squad care s au implicat, nu doar de conducere.
Conducerea Squad a luat in calcul fiecare parere a sondajului si a creat o cale de mijloc.

Aici aveti doar cateva exemple din cele 40-50 de pareri.

Mult succes pe viitor.


1JPG.JPG


6.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG

7.JPG

8.JPG
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Noi, pe langa multi alții am avut si avem sange in instalație. Si ne tinem de cuvant.
Despre voi 90% de pe ro. au aceeasi parere
 
Scor reacție
0
Ba date'n ziua de mâine de vai steaua ta. Ieși pe extern când ai ceva de zis ba ciungan par.

Ce onoare ba? Din ăștia ca tine ii am la seen de la începutu lumi. Jucătorul lui Cristos. Mars de aici.
Nu mai are rost circul asta inutil.
Decizia a fost luata de catre toti jucatorii Squad care s au implicat, nu doar de conducere.
Conducerea Squad a luat in calcul fiecare parere a sondajului si a creat o cale de mijloc.

Aici aveti doar cateva exemple din cele 40-50 de pareri.

Mult succes pe viitor.


Vezi atașament 3707

Vezi atașament 3701Vezi atașament 3703Vezi atașament 3704Vezi atașament 3705Vezi atașament 3706
Vezi atașament 3708
Vezi atașament 3709

MIHNEA ZIS ȘI JILAVA.

Pe cine prostești ba tu cu rahatu asta ce l'ai postat!?

Oficial îl dezvinovatesc pe unnamed de orice implicare în decizia de papagal a lui Marius zis și fane Spoidoru din Brăila.
.

Tot unnamed va salvat căciulă. Va sfătuit sa faceți un sondaj. Da sondaju era doar sa fie. Cum se vede mai jos. Marius e spaima la. Ro

Asa ca Mihnea ciocu mic și mai baga o fisa.
 

Atașamente

  • Screenshot_20210107_210630.jpg
    Screenshot_20210107_210630.jpg
    283,3 KB · Vizualizări: 163
  • Screenshot_20210107_210702.jpg
    Screenshot_20210107_210702.jpg
    293,3 KB · Vizualizări: 160
  • Screenshot_20210107_210726.jpg
    Screenshot_20210107_210726.jpg
    239,7 KB · Vizualizări: 147
  • Screenshot_20210107_210741.jpg
    Screenshot_20210107_210741.jpg
    284,3 KB · Vizualizări: 141

=Mihnea=

member
Scor reacție
1
Nu ma intereseaza discutii dintre alte persoane, a fost un vot la comun, lumea a votat si a argumentat.
Conducerea a tinut cont de pareri si a luat o decizie.
Orice scrieti aici este egal cu 0.
60 oameni care au tras, au luat o decizie cu privire la viitorul lumii 78.
 
Scor reacție
0
Mihnea lasă vrăjeală.
Când te vezi cu sacii în căruță te vezi mare vizitiu. De ce nu a-ți avut cohonea sa va declarați intentia cât botez era încă activ? Ba mari câștigători de inactivi.

Pana și pe shield tot noi l'am scos pt voi ba cap de creta. Unde mai dau de voi o sa ma țineți minte.
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Iar tu Mihnea iar mănânci de pe jos. Explici aici ca xeler, gerula si visina au fost plantati in curtea Legendului de la bun început. Oare de ce vermele si marius a vrut sa ii luam intern? De ce spui ca voi ati invitat din legend doar ce ati plantat?
Minți ca de obicei, multi nu ii cunosti.
Daca tot erați asa siguri de castigarea lumii, de ce ai avut nevoie de recrutare?
Sa prindeti voi un trib mai slab sa va laudati pe extern?
Daca devil accepta locurile alea, aia mai erau la voi azi?
Pe cine crezi tu ca aburesti aici ma urzica.
Aia de si au dat cu părerea, daca erau atat de buni precum se cred, erau de acord cu războiul fara recrutari. Si au dat cu parerea niste oameni care sau vazut cu harta peste ei. Pai deaia e rumegus in k ul vostru ma, si a dat ioan drumul acolo.
Vorbiti de top, dar in top 10 de la voi 5 sunt barbari. Ce top tată? Ce fumați?
Sunt câțiva buni acolo dar ii numeri la o mână( tu nu te aflii printre ei mihnea) si restul sunt de umplutură.
Nu mai ieși nici tu, nici altul cu tampenii si declaratii de parca esti Cristian Tudor Popescu la mineriada. Singurul om cu sange in bile de la voi nu mai joacă, știți voi la cine ma refer.
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
Ba date'n ziua de mâine de vai steaua ta. Ieși pe extern când ai ceva de zis ba ciungan par.

Ce onoare ba? Din ăștia ca tine ii am la seen de la începutu lumi. Jucătorul lui Cristos. Mars de aici.
Ce seen? Cine te cauta pe tine ? Lasă injuriile, sunt cuvinte prea mari.pentru tine. Si pe lângă ca îți etalezi gradul de prostie , îți faci și păcate! Accepta înfrângerea cu fruntea sus și ne vedem pe alta lume... frustrările astea sunt o injoseala... si e păcat sa te înjosești mai tare decât ai făcuto.
 

cata1011

member
Scor reacție
0
Mai e cineva surprins ca squad da backstabb in 2021? :)))) Maretii squad care joaca pe harta? Care respecta fiecare diplomatie? Care pierd doar daca INAMICII fac manevre? =)))
 
Scor reacție
0
Ce seen? Cine te cauta pe tine ? Lasă injuriile, sunt cuvinte prea mari.pentru tine. Si pe lângă ca îți etalezi gradul de prostie , îți faci și păcate! Accepta înfrângerea cu fruntea sus și ne vedem pe alta lume... frustrările astea sunt o injoseala... si e păcat sa te înjosești mai tare decât ai făcuto.


Vad ca prinzi trinitas
 

BragoWar

member
Scor reacție
0
si-au schimbat doar numele la trib,tot jucatorii Gentalmans raman,din pacate pt ei istoricul jucatorului nu se sterge,cu Green au facut la fel,acum din nou,cred ca sa cam terminat vrajeala lor,nu cred ca cineva va mai avea incredere in ei indiferent sub ce forma de conducere a tribului vor avea pe viitor.Incredere 0
 

shadow18

member
Scor reacție
0
Nu am mai rezistat si am zis sa va salut!
Imi poate spune si mie cine este acest ,,jou’’? De unde ai aparut ?sau mai bine spus ce te intituleaza ,,zeul suprem’’ al acestui joc ?atat vorba si invidie ca pe acesta lume nu am intalnit si nu voi mai intalni...sa revenim la motivul acestui mesaj: jou jegosul ai stat mult sa iti alegi acest nume ?pe harta nu am auzit de tine si nici daca ma uit la realizari.sunteti tribul 0 realizari care fara Squad nu prindeati al 2 organizat nwo ...seara faina
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Nu am mai rezistat si am zis sa va salut!
Imi poate spune si mie cine este acest ,,jou’’? De unde ai aparut ?sau mai bine spus ce te intituleaza ,,zeul suprem’’ al acestui joc ?atat vorba si invidie ca pe acesta lume nu am intalnit si nu voi mai intalni...sa revenim la motivul acestui mesaj: jou jegosul ai stat mult sa iti alegi acest nume ?pe harta nu am auzit de tine si nici daca ma uit la realizari.sunteti tribul 0 realizari care fara Squad nu prindeati al 2 organizat nwo ...seara faina
Wtf. Ai bufleuri? Invidie? Nu cred ca te invidiaza cineva prietene. Poate doar tu uitandute in oglinda sparta din spatele monitorului. Ai dreptate daca nu era squad, veneau nwo cu topoare, cu cazmale cu mistrii si ne dadea cu sprayu in oci. Si daca nu era legend erau tot atâtea șanse ca voi sa mai fiți in preajmă sa ne mai aburiți.
Dar de unde sa stie shadow ce i aia. El inca e cripat.
PS: nu mai saluta lumea ca nimeni nu vrea sa te salute.
 

shadow18

member
Scor reacție
0
Tu de unde ai mai aparut clovnule? Ce invidie pot sa am pe voi,sa imi spui si mie ce fumezi ca esti pe langa forum .ar trebui sa va faca rubrica separata sa putem sa va spovedim,dar sti cum ?(trebuie sa te pui in genunchi si sa bagi capul sub poale)
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Tu de unde ai mai aparut clovnule? Ce invidie pot sa am pe voi,sa imi spui si mie ce fumezi ca esti pe langa forum .ar trebui sa va faca rubrica separata sa putem sa va spovedim,dar sti cum ?(trebuie sa te pui in genunchi si sa bagi capul sub poale)
Buna rau asta, sper sa ai molifta făcută.
Tu, dute spălate pe dinți si dupa vorbim.
Ai intrat tu, nu mai e nimeni pe forum. Chiar nu te simti?
 

shadow18

member
Scor reacție
0
Altceva mai stiti ?Tribu 0 realizari sunteti,noroc cu calculatorul ca puteti sa va dati si voi in spectacol si sa dati cu ciocu ca daca nu capace ce va luati si palme mai rau ca fetele alea ale mele de le platesc Eu zic mai bine sa dati la setari—> stergere cont ca Si asa va faceti de ras si faceti jocul un circ si apucativa de altceva !!
 
Sus