Discutii libere L78

Tupeu

member
Scor reacție
0
Cum e sa fii sluga?

Sluga sluga da cu TUPEU daca știi ce zic.
Tu ești bun de lider la PCR, la cât rahat mănânci pe burta goala ești campion pe sate.

Gata. Treci în neființă si nu mai fa spam aici. Lasă lumea care are ceva de zis sa o facă.
Exact , ar.trebui sa te retragi , nu prea ai ce zice , iar ce spui e precum jou , inexistent pe fiecare lume !
 
Scor reacție
0
:))
Ca să ai usernameu TUPEU trebuie sa fii foarte nesimțit. Ceea ce se si observa. Pierzi timpu la toată lumea aici cu băgarea ta în seama.
Ești un nimeni și un parvenit pe harta asta. Cont de 1k care a nimerit și el pe harta acu 2 săptămâni în dorința de a infuleca ceva interne sa prinzi și tu cont pe lumea asta. Încetează ca ești penibil și nu ai absolut nici o treaba cu lumea 78.

PS. Dacă ești asa tare în gura te aștept pe 80. Dai cerere de prietenie și muti Satu lângă mine sa îmi arăți cum se joaca. Parvenitule :))
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Cum îți zice ție tot inteligenta ?
Ti-am mai spus , nu te da vultur , fluturaș de câmp!
Ps: atât reziști pe harta , cât trăiește un fluturaș.
E clar, deja imi e rușine mie ca pot baga in seama pe unu care nu poate tine un dialog apoi o conversatie bazată pe mai mult de 15 cuvinte. Pana diseară o sa tot repeți ce ai scris acolo, cu fluturii tai cu copy paste , stii tu. Tu ca sa poti avea o conversatie iti trebuie ceva ani pe la liceu si inca pe atât daca nu mai mulți printre blocuri ( nu cred ca știi la ce ma refer). Dar ce sa i cer la unu de are pungi in picioare si abia așteaptă sa iasa pe uliță. Singura viețuitoare care te intelege si cu care poti avea o conversatie e oaia.
Știu ca poate nu te place nici ea, dar sunt sigur ca te înțelege.
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
Au ieșit târâtoarele la atac simțindu-se amenințate și pe harta si pe extern :))))

Ma retrag prin a va felicita! Nu pentru joc , ați fost mai inexistenți decât jou , defapt ati reușit sa atingeți recordul .ro ! Primii conducători inobilati de propriile interne !
Jos pălăria divelor ! :))))
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
:))
Ca să ai usernameu TUPEU trebuie sa fii foarte nesimțit. Ceea ce se si observa. Pierzi timpu la toată lumea aici cu băgarea ta în seama.
Ești un nimeni și un parvenit pe harta asta. Cont de 1k care a nimerit și el pe harta acu 2 săptămâni în dorința de a infuleca ceva interne sa prinzi și tu cont pe lumea asta. Încetează ca ești penibil și nu ai absolut nici o treaba cu lumea 78.

PS. Dacă ești asa tare în gura te aștept pe 80. Dai cerere de prietenie și muti Satu lângă mine sa îmi arăți cum se joaca. Parvenitule :))
Cu mare drag , dar eu am o echipa cu care joc , dar ce sa știi tu care încerci sa te strecori ( nevertebrat ce esti) , pe unde apuci și unde inca nu te cunoaște lumea.

Bafta pe 80 :)))) am auzit ca ai strâns o.echipa.de temut :))))) o sa ajungeți și acolo legende x2 :)))
 

MariusBr97

member
Scor reacție
0
Sa pogorât din cocotier, sa ne scrie noua, muritorilor de rând, "majestatea sa" replay.
Chiar ne întrebam,

"L-aţi văzut cumva pe Zdreanţă,
Cel cu ochii de faianţă?"

Ai dreptate tu mai, Frankenstein, 2 de la voi scoteau shield pentru ca restul erau foarte ocupați.
Etc, twstats functioneaza si are si picioare.

Te ai pogorât sa te iei de singurul om de la voi cu bilele la el si mai ales sa ne ameninti cu printurile tale haioase.
Pune si printul cand spune ai spus ca marele squad scoate legend din 2 organizate dar cand te ai vazut cu razboiul la ușă ați început marea recrutare (știm, știm, plantarea buruienilor la început de sezon)
Te rugăm, urcate in cocotier si coboară camd te chemăm noi.
Tu ești jucător de triburile ? Du-te ba la remi ,acolo se joaca fetele
 

MariusBr97

member
Scor reacție
0
:)). Copy past. RePlay.

Mare om, mare caracter :)).

Plin de agarici pe aici. Îmi pierd timpul. Am zis ce am avut de zis.
#MSquad. #MBrăileanu
“Agarici” eu nu ti-am nimic ,ce am avut de zis ,i-am zis la Aleku nu tie ,dacă te-ai băgat in seama cu mine înseamnă ca ești bucuros sa te bag in seama .
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Pai cu voi avem timp de orice.
Garda de fer its back.

Tu replay, cautăne cand ai vorbele la tine, nu pe la alții, iar ca sa dai valoare cuiva , trebuie sa fii cineva.
Tu esti un pârlit, un maimuțoi ce cauta banane pe extern.
Hai, ai grija de corpul tău.
 

MariusBr97

member
Scor reacție
0

Atașamente

  • E28276B9-FD43-454C-94D1-808520F092A4.jpeg
    E28276B9-FD43-454C-94D1-808520F092A4.jpeg
    44,2 KB · Vizualizări: 92

Darky.

member
Scor reacție
0
Dar asa e, cand te lauzi cu succesul altora..
Trebuia sa intre marius sa posteze asa ceva, tu always ultra toata viata
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
Nu il mai băgați pe asta in seamă tată, atât poate omul.
Dar asa e, cand te lauzi cu succesul altora..
Trebuia sa intre marius sa posteze asa ceva, tu always ultra toata viata
A zis Marius ca nu poate sa între din respect pentru el ... a zis sa îl cauți pe.joc.daca e ceva ca acum e ocupat sa-ti "crească " contul ;) !
Nu mai cautati valoare , dintre toți ăștia 4 porumbei ai păcii, doar tasmanian , marele și renumitul tasmanian are o realizare pe.54 ... dar voi.comentati de valoare ... 99,99(9)% din squad au realizări minime cât voi toți 4 la un loc !

Si asta ținând cont ca tasmanian va tine pe linia de "plutire" , dive porumbiste ;)
 
Sus