Discutii libere L78

Darky.

member
Scor reacție
0
Circ l ai facut tu demult jocul. Si clovnul e in circul potrivit.
Ca tot vorbești de circ stii de ce elefantul are trompa aia asa lunga?
 

DeletedUser49756

Mai e cineva surprins ca squad da backstabb in 2021? :)))) Maretii squad care joaca pe harta? Care respecta fiecare diplomatie? Care pierd doar daca INAMICII fac manevre? =)))
1610145203270.png


1610145227181.png
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Lumea 78, toti taranii cu idei.

Cum mi-a zis Marius, ai fi facut la fel. Probabil, dar nu si posibil. Sau poate ca da, circumstantele conteaza.

Deja stiu toti ce s-a intamplat. Dar din pacate multi vorbesc prost si fara rost aici, habar n au de aceasta lume.

Lumea 78 "s-a castigat" doar printr-o simpla alegere. Alegerea lui Devil Tasmanian de a avea incredere in mine.

Daca Devil alegea NWO? Da, Squad pierdea lumea.

Eu sunt Gentle si voi ramane pe veci Gentle; dar cateodata anumite cacaturi le faci cand merita. Le poti face si cand nu se merita, dar sa ai si motive sa nu se merite, nu doar sa se merite cu putine. Backstabul e rezervat.

Devil Tasmanian, ne cunoastem de ani, ti-am promis ceva, nu a fost vina mea, dar printurile alea nu se pun.

Conducerea squad, ati uitat de ce "castigati" aceasta lume, scrie mai sus.

Marius, am gresit sa dau conversatii prea multe, imi cer scuze. Pentru mine stii ce esti.

Restul ramane istorie, pot scrie 10 ore despre lumea 78.

"Backstab"? Nu, n avea sens, nu erau motive logice ca pe 53. Dar sustin backstabul pentru ca, scrie mai jos.

In fine, cum am scris si in sondajul ala: E un joc si avem dreptul de a face orice. Mereu cei in forta decid.

Nu condamn pe nimeni, dar nici pe mine, doar ca m am gasit la mijloc si am comis o se pare cu toti. Imi cer scuze tuturor.

Zile bune sa aveti.
 
Ultima editare:

MariusBr97

member
Scor reacție
0
Ba
Lumea 78, toti taranii cu idei.

Cum mi-a zis Marius, ai fi facut la fel. Probabil, dar nu si posibil. Sau poate ca da, circumstantele conteaza.

Deja stiu toti ce s-a intamplat. Dar din pacate multi vorbesc prost si fara rost aici, habar n au de aceasta lume.

Lumea 78 "s-a castigat" doar printr-o simpla alegere. Alegerea lui Devil Tasmanian de a avea incredere in mine.

Daca Devil alegea NWO? Da, Squad pierdea lumea.

Eu sunt Gentle si voi ramane pe veci Gentle; dar cateodata anumite cacaturi le faci cand merita. Le poti face si cand nu se merita, dar sa ai si motive sa nu se merite, nu doar sa se merite cu putine. Backstabul e rezervat.

Devil Tasmanian, ne cunoastem de ani, ti-am promis ceva, nu a fost vina mea, dar printurile alea nu se pun.

Conducerea squad, ati uitat de ce "castigati" aceasta lume, scrie mai sus.

Marius, am gresit sa dau conversatii prea multe, imi cer scuze. Pentru mine stii ce esti.

Restul ramane istorie, pot scrie 10 ore despre lumea 78.

"Backstab"? Nu, n avea sens, nu erau motive logice ca pe 53. Dar sustin backstabul pentru ca, scrie mai jos.

In fine, cum am scris si in sondajul ala: E un joc si avem dreptul de a face orice. Mereu cei in forta decid.

Nu condamn pe nimeni, dar nici pe mine, doar ca m am gasit la mijloc si am comis o se pare cu toti. Imi cer scuze tuturor.

Zile bune sa aveti.
Ba alekule ,ce te-ai pus tu sa mănânci cacat aici ? Hai ca îți zic cum sta treaba cu legend/squad , dacă squad nu accepta diplomația cu legend ,legend zburau de pe harta , ne-am ajutat unii pe altii ,dacă ei după ce a început Războiu au jucat remi e fix problema lor ,S-au bătut cu shield (mare realizare ,dacă intra 2 jucatori buni in ei ,ii scoate intr-o zi) shield nu sunt oameni care sa aibă ambiție sa câștige ,joaca de plăcere ca sau legat prietenii intre ei , sa revenim la Legend ,pai dacă stau sa calculez ,toată familia legend nu au luat sate (la un loc) cât au luat primii 2 jucatori de la noi , au făcut pna cu cheers sa fuga iarăși de război sa scoatem noi NWO ca mai apoi sa dam împreuna ,au stat mereu in umbra noastră ,sti foarte bine cât timp mi-am petrecut eu pe joc și știe și devil foarte bine ca le răspundea la oameni o data la săptămâna (va dau printuri dacă vreți destul de amuzante) așa ca nu mai mânca cacat alekule și vezi-ti de ale tale .
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
Lumea 78, toti taranii cu idei.

Cum mi-a zis Marius, ai fi facut la fel. Probabil, dar nu si posibil. Sau poate ca da, circumstantele conteaza.

Deja stiu toti ce s-a intamplat. Dar din pacate multi vorbesc prost si fara rost aici, habar n au de aceasta lume.

Lumea 78 "s-a castigat" doar printr-o simpla alegere. Alegerea lui Devil Tasmanian de a avea incredere in mine.

Daca Devil alegea NWO? Da, Squad pierdea lumea.

Eu sunt Gentle si voi ramane pe veci Gentle; dar cateodata anumite cacaturi le faci cand merita. Le poti face si cand nu se merita, dar sa ai si motive sa nu se merite, nu doar sa se merite cu putine. Backstabul e rezervat.

Devil Tasmanian, ne cunoastem de ani, ti-am promis ceva, nu a fost vina mea, dar printurile alea nu se pun.

Conducerea squad, ati uitat de ce "castigati" aceasta lume, scrie mai sus.

Marius, am gresit sa dau conversatii prea multe, imi cer scuze. Pentru mine stii ce esti.

Restul ramane istorie, pot scrie 10 ore despre lumea 78.

"Backstab"? Nu, n avea sens, nu erau motive logice ca pe 53. Dar sustin backstabul pentru ca, scrie mai jos.

In fine, cum am scris si in sondajul ala: E un joc si avem dreptul de a face orice. Mereu cei in forta decid.

Nu condamn pe nimeni, dar nici pe mine, doar ca m am gasit la mijloc si am comis o se pare cu toti. Imi cer scuze tuturor.

Zile bune sa aveti.

Daca in noaptea asta dormeai toata lumea era mai castigata..
 
Scor reacție
0
Ba

Ba alekule ,ce te-ai pus tu sa mănânci cacat aici ? Hai ca îți zic cum sta treaba cu legend/squad , dacă squad nu accepta diplomația cu legend ,legend zburau de pe harta , ne-am ajutat unii pe altii ,dacă ei după ce a început Războiu au jucat remi e fix problema lor ,S-au bătut cu shield (mare realizare ,dacă intra 2 jucatori buni in ei ,ii scoate intr-o zi) shield nu sunt oameni care sa aibă ambiție sa câștige ,joaca de plăcere ca sau legat prietenii intre ei , sa revenim la Legend ,pai dacă stau sa calculez ,toată familia legend nu au luat sate (la un loc) cât au luat primii 2 jucatori de la noi , au făcut pna cu cheers sa fuga iarăși de război sa scoatem noi NWO ca mai apoi sa dam împreuna ,au stat mereu in umbra noastră ,sti foarte bine cât timp mi-am petrecut eu pe joc și știe și devil foarte bine ca le răspundea la oameni o data la săptămâna (va dau printuri dacă vreți destul de amuzante) așa ca nu mai mânca cacat alekule și vezi-ti de ale tale .


Reply tu joci la rezerve tata. Nu știi ce și cum sa vorbit. Stai jos și asculta când vorbește lume nu te baga tu ca musca în ciorba ca provoci greață.
 

MariusBr97

member
Scor reacție
0
Reply tu joci la rezerve tata. Nu știi ce și cum sa vorbit. Stai jos și asculta când vorbește lume nu te baga tu ca musca în ciorba ca provoci greață.
Eu joc la rezerve ,dar am demonstrat pe harta ca te bag in buzunar și te tin la loc de cinste , caută ceva interne sa crești in puncte ...
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Sa pogorât din cocotier, sa ne scrie noua, muritorilor de rând, "majestatea sa" replay.
Chiar ne întrebam,

"L-aţi văzut cumva pe Zdreanţă,
Cel cu ochii de faianţă?"

Ai dreptate tu mai, Frankenstein, 2 de la voi scoteau shield pentru ca restul erau foarte ocupați.
Etc, twstats functioneaza si are si picioare.

Te ai pogorât sa te iei de singurul om de la voi cu bilele la el si mai ales sa ne ameninti cu printurile tale haioase.
Pune si printul cand spune ai spus ca marele squad scoate legend din 2 organizate dar cand te ai vazut cu razboiul la ușă ați început marea recrutare (știm, știm, plantarea buruienilor la început de sezon)
Te rugăm, urcate in cocotier si coboară camd te chemăm noi.
 
Ultima editare:

Tupeu

member
Scor reacție
0
Sa pogorât din cocotier, sa ne scrie noua, muritorilor de rând, "majestatea sa" replay.
Chiar ne întrebam,

"L-aţi văzut cumva pe Zdreanţă,
Cel cu ochii de faianţă?"

Ai dreptate tu mai, Frankenstein, 2 de la voi scoteau shield pentru ca restul erau foarte ocupați.
Etc, twstats functioneaza si are si picioare.

Te ai pogorât sa te iei de singurul om de la voi cu bilele la el si mai ales sa ne ameninti cu printurile tale haioase.
Pune si printul cand spune ai ca marele squad scoate legend din 2 organizate dar cand te ai vazut cu razboiul la ușă ați început marea recrutare (știm, știm, plantarea buruienilor la început de sezon)
Te rugăm, urcate in cocotier si coboară camd te chemăm noi.
Dacă e asa simplu, tu de ce n-ai fost în stare ? :)
E ușor sa te dai vultur cand esti doar un fluturaș de câmp!
 
Scor reacție
0
Cum e sa fii sluga?

Sluga sluga da cu TUPEU daca știi ce zic.
Tu ești bun de lider la PCR, la cât rahat mănânci pe burta goala ești campion pe sate.

Gata. Treci în neființă si nu mai fa spam aici. Lasă lumea care are ceva de zis sa o facă.
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
A intrat molia. Sa simțit oricum, ție nu iti mai citesc numele, mirosul tau spune totul.
Cum îți zice ție tot inteligenta ?
Ti-am mai spus , nu te da vultur , fluturaș de câmp!
Ps: atât reziști pe harta , cât trăiește un fluturaș.
 

BragoWar

member
Scor reacție
0
Unnamed a dat dovada de corectitudine in ce a zis,are respectul meu,poate conteaza sau nu,nu ne cunoastem,a dat dovada de coloana vertebrala ceea ce ramele si vermii' nu au
 
Sus