Discutii libere L79 !

stou

member
Scor reacție
0
Nu am fost coplayer, am jucat la el pe cont cateva luni cand nu a putut sa intre, nici nu ne cunosteam. Acest lucru se intamplase pe 62.
Parola am pus eu una formata din 3 cifre, ca sa intru rapid. De dupa acele luni eu nu am mai avut interactiune cu acel cont, cine se gandea ca nu a schimbat parola dupa 11 lumi? Mie imi era stocata pe chrome pe un laptop pe care intram foarte rar.

Degeaba incerci sa invinuiesti, eu unul nu am intrat pe acel cont de dupa 62.
Degeaba te invinuiesc ?? Serios:)))))???
Contul a ajuns pentru cateva ore pe mana inamicului ,ca erai tu ,ori altul pe cont nu prea are relevantza
Relevantza are cum a ajuns parola acolo ?
Ori de la proprietar ceea ce e improbabil spre imposibil ori de la tine prin diverse mijloace: TV , comunicata direct catre cei din NIP sau ai intrat tu pe cont ,in toate aceste cazuri esti la fel de vinovat .
Sa zicem ca e asa cum spui tu doar ai lasat TV la N00bst3r (admin activ la acea vreme) si el sa ocupat de tot .Dupa opinia ta de om ai fost corect in aceea situatie ?????
Sa nu se inteleaga gresit nu acuz sistemul de adminaj de ceva ci doar pe jucatorul N00bst3r care din pura coincidentza la vremea respectiva era si admin activ pe alte lumi .
Si nu vorbesc din pomi se poate si verifica pe twstats de oricine ca printre putinele sate pierdute in acea dimineatza de contul Goodfeling cateva au fost innobilate chiar de el.
Deci revin cu intrebarea esentiala la care nu ai raspuns .Cum poti vorbi de rau pe fostii aliati si mai important camarazi/frati de manevre marsave ca ar fi noobi si au 18 academii??? :))))))

P.s. Aviz amatorilor ,pe viitor daca aveti nevoie de conturi in plus ca sa echilibrati situatia pe harta cereti fratilor ca va dam noi fara sa riscati sa va ungeti de kkt din cap pana in picioare . Screenshot_20201213-101013_Chrome.jpgScreenshot_20201213-101031_Chrome.jpg
 
Ultima editare:

Ariki

member
Scor reacție
0
Degeaba te invinuiesc ?? Serios:)))))???
Contul a ajuns pentru cateva ore pe mana inamicului ,ca erai tu ,ori altul pe cont nu prea are relevantza
Relevantza are cum a ajuns parola acolo ?
Ori de la proprietar ceea ce e improbabil spre imposibil ori de la tine prin diverse mijloace: TV , comunicata direct catre cei din NIP sau ai intrat tu pe cont ,in toate aceste cazuri esti la fel de vinovat .
Sa zicem ca e asa cum spui tu doar ai lasat TV la N00bst3r (admin activ la acea vreme) si el sa ocupat de tot .Dupa opinia ta de om ai fost corect in aceea situatie ?????
Sa nu se inteleaga gresit nu acuz sistemul de adminaj de ceva ci doar pe jucatorul N00bst3r care din pura coincidentza la vremea respectiva era si admin activ pe alte lumi .
Si nu vorbesc din pomi se poate si verifica pe twstats de oricine ca printre putinele sate pierdute in acea dimineatza de contul Goodfeling cateva au fost innobilate chiar de el.
Deci revin cu intrebarea esentiala la care nu ai raspuns .Cum poti vorbi de rau pe fostii aliati si mai important camarazi/frati de manevre marsave ca ar fi noobi si au 18 academii??? :))))))

P.s. Aviz amatorilor ,pe viitor daca aveti nevoie de conturi in plus ca sa echilibrati situatia pe harta cereti fratilor ca va dam noi fara sa riscati sa va ungeti de kkt din cap pana in picioare .Vezi atașament 3659Vezi atașament 3660

Nu are sens sa iti mai explic, tu oricum tot pe a ta o sa o ti. Fapta s-a consumat de mult, mie inca mi se pare ciudat ca a pastrat aceasi parola pe care am pus-o eu cu multe lumi in urma. In fine, discutii de l73, aici e l79.
Nu am spus niciodata ca am lasat tv la n00bster, am lasat la un alt jucator din trib, din pacate nu imi amintesc numele. Eu nu cred ca ar fi ajuns admin daca nu ar fi fost corect, ceea ce in viziunea ta se pare ca nu este asa.

P.S. Raspunsul la intrebarea ta esentiala il gasesti putin mai sus. Essex a zis ca Roma + Green au mai multe triburi ca BBRO, unde Roma cu Green au alianta. Raspunsul meu a fost sa nu uitam de Nip (aliati cu BBRO). Astfel, au mai multe triburi ca noi. Recrutarea isi are locul in strategiile de castig, dar poate sa fie si in dezavantaj. Tu ai adaugat cuvantul noobi in ecuatie.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
de prima luna de joc mai lipsea un pic si apareau denumiri de flori pe harta ca cele de culori erau cam terminate
Vorbesti in plus si cam fara rost.

1. Nu noi am acuzat nr de triburi, ci ni s-a aruncat in fata ca vezi doamne au green si roma multe triburi adunate. Nu avem nici cat NIP/BBRO singure, dar cum sa nu va bagati voi aiurea in discutie.
2. Nu noi am initial acea fuziune sau cum vrei sa-i spui pe 72. Motiv pentru care nici nu a tinut. Au venit la noi ca nu au conducere, si dupa o saptamana au plecat la ursu. Sa inteleg ca tu dadeai cu piciorul sansei sa controlezi k-ul de deasupra daca puteai, nu? Hai las-o jos, ca da prost tare.


PS: pe noi, cei din green, ne avantajeaza aceasta tactica de mamut a celor din NIP, pentru ca jucatorii activi sunt liberi si au ce sa cucereasca, in NIP mai greu cu distantarea sociala. NIP n-are decat sa ajunga la XX din partea noastra :)
 

stou

member
Scor reacție
0
Hopa au iesit copii la joaca .
1 Ariki acelasi kkt indiferent cui ai ai dat TV parola a plecat de la tine punct,oricum ai invarti situatia .Si la naiba nu iti mai aduci aminte cui ai lasat ca au trecut 17 ani de atunci te inteleg acopera kkt cu nisip ca poate nu il vede nimeni :))))
Noobster era corect ? Posibil nu zic nici da nici ba ,sunt printurile de pe twstats contul a fost spart la ora4.30 si el e primul ce sa servit cu satele golite la 5.40 ce coincidentza sau la naiba twstats e o mare minciuna ,sau a fost o aliniere norocoasa a planetelor in acea dimineatza .
Ok fapta e consumata CONTUL SPART toata lumea nevinovata :))))
Postul tau vine ca si completare/ raspuns al postului lui enyx care pe dupa gard pe dupa sura ii ia la misto pe cei din bbro pt numarul de academii si da cam ii face noobi in esentza deci ca si concluzie ai adaugat si NIP ul in ecuatie.
Fratele Centorag calugar vechi in arta shaolin de pe extern vezi enumerarea posturilor si de unde au plecat :)))
Gen daca nu ai o problema cu asta (recrutatea masiva iti vezi de jucarii pe harta nu sari de popou in sus ) gen ariki si tu ca te plictistesti hai sa ii faci pe suportul si pe extern nu doar pe harta .

In plus si prost nu vorbesc .Dupa spusele tale ati fuzionat ( pardon asimilat ) ca nu a tinut ,aia e .Nu e nimic rau in asta sa recrutezi e strategia fiecaruia .Dar nu comentezi deloc cand altul face acelasi lucru. Stii ce zic ?
Lumea 79 discutii libere .
Discutam sefilor atat referitor la 79 cat si aventuri precedente ale celor implicati activ pe aceasta lume
 
Ultima editare:

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Vorbesti in plus si cam fara rost.

1. Nu noi am acuzat nr de triburi, ci ni s-a aruncat in fata ca vezi doamne au green si roma multe triburi adunate. Nu avem nici cat NIP/BBRO singure, dar cum sa nu va bagati voi aiurea in discutie.
2. Nu noi am initial acea fuziune sau cum vrei sa-i spui pe 72. Motiv pentru care nici nu a tinut. Au venit la noi ca nu au conducere, si dupa o saptamana au plecat la ursu. Sa inteleg ca tu dadeai cu piciorul sansei sa controlezi k-ul de deasupra daca puteai, nu? Hai las-o jos, ca da prost tare.


PS: pe noi, cei din green, ne avantajeaza aceasta tactica de mamut a celor din NIP, pentru ca jucatorii activi sunt liberi si au ce sa cucereasca, in NIP mai greu cu distantarea sociala. NIP n-are decat sa ajunga la XX din partea noastra :)
Grija mare sa nu ajunga Nip, academie romana si atunci pna-ul cu voi sa fie inutil, daca sti cum zic
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
Vezi atașament 3658

Asta erai tu pe lumea 64 vs Roma pe la mijloc ca nu ai prins finalul lumii.
Probabil ai uitat ca bataia doare de ai intrat iar impotriva noastra :)


Gata, aici nu mai este lumea 64, traiti din amintiri daca asta va face bine pe 79. Ati cerut aliante ca disperatii pana si la satele de barbari, ati primit FLIT, filmul este in derulare deocamdata!
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Gata, aici nu mai este lumea 64, traiti din amintiri daca asta va face bine pe 79. Ati cerut aliante ca disperatii pana si la satele de barbari, ati primit FLIT, filmul este in derulare deocamdata!

Ce sa-i ceri marelui jucator enyx, vedeta suprema a .ro-ului. Plange ca o muiere pe aici si vine cu arogante “ca bataia doare”. Vezi sa nu faci bataturi in palme la cat ai sapat pe 71 si 75 unde ati jucat farmville si acum va credeti mari jucatori de triburile. Luati si jucati pe harta o lume cu dominanta si mai lasa gargara aiurea ca x are n academii si alte vrajeli din astea expirate.
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
[
Ce sa-i ceri marelui jucator enyx, vedeta suprema a .ro-ului. Plange ca o muiere pe aici si vine cu arogante “ca bataia doare”. Vezi sa nu faci bataturi in palme la cat ai sapat pe 71 si 75 unde ati jucat farmville si acum va credeti mari jucatori de triburile. Luati si jucati pe harta o lume cu dominanta si mai lasa gargara aiurea ca x are n academii si alte vrajeli din astea expirate.
Alt frustrat care isi arata prostia pe o lume unde nu joaca. Nu s-a plâns nimeni mă pamant de flori. Ne amuzăm si noi văzând marii strategi din tribul advers. Dar ce sa intelegi tu. Cauti atentie. Si daca te scuipa careva pe forum tu ti-ai atins obiectivul.
maxresdefault.jpg


Hai ca te-am facut vedetă.
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
[

Alt frustrat care isi arata prostia pe o lume unde nu joaca. Nu s-a plâns nimeni mă pamant de flori. Ne amuzăm si noi văzând marii strategi din tribul advers. Dar ce sa intelegi tu. Cauti atentie. Si daca te scuipa careva pe forum tu ti-ai atins obiectivul. Vezi atașament 3678

Hai ca te-am facut vedetă.
Esti profesor in pamantul de flori, doar ai jucat farmville pe doua lumi, le ai cu sapa. Imi dau cu parerea unde am chef, traim intr-un stat democrat, independent si indivizibil, dar tu marele fermier aka enyx, nu stiu cum mai ai tupeu sa apari pe extern sa aberezi pe aici de altii cand tu esti pilaf/terci si nu ma refer la risotto. ;)
 

karlos

member
Scor reacție
0
Ba tu baga capul la cutie si joc de glezne, barbarule. Ti-as fi zis sa stai jos, dar sigur inca nu poti pentru ca te ustura dupa violul primit, mi-ar fi rusine sa ma bata unul care doar cara apa :))
Tot te bagi in seama pe aici cautand atentie. Cine esti si ce vrei tu de fapt????
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Ba tu baga capul la cutie si joc de glezne, barbarule. Ti-as fi zis sa stai jos, dar sigur inca nu poti pentru ca te ustura dupa violul primit, mi-ar fi rusine sa ma bata unul care doar cara apa :))
Bai mascota ce esti, mai degeaba ca tine pe harta n-am vazut. Ai aparut si tu pe scena pe 76 la final, ca printesa, ca iei si tu niste sate moca, si acum esti mare jucator. Mare juca.. trompeta, ca altceva nu esti.
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Bai mascota ce esti, mai degeaba ca tine pe harta n-am vazut. Ai aparut si tu pe scena pe 76 la final, ca printesa, ca iei si tu niste sate moca, si acum esti mare jucator. Mare juca.. trompeta, ca altceva nu esti.
Iti dai seama daca te-a scos o trompeta, tu cat de mare jucator esti? Oricum o dai, e greu cu Mihaitza. ;)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Iti dai seama daca te-a scos o trompeta, tu cat de mare jucator esti? Oricum o dai, e greu cu Mihaitza. ;)
Tu nu intelegi, ca esti doar o trompeta si atat?:))) M-au scos colegii tai, coducerea a lucrat foarte bine diplomatic, dar tu ca jucator ai fix 0 contributie in treaba asta. Esti o paleta cu aere de vedeta. Jet oceanic.
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Tu nu intelegi, ca esti doar o trompeta si atat?:))) M-au scos colegii tai, coducerea a lucrat foarte bine diplomatic, dar tu ca jucator ai fix 0 contributie in treaba asta. Esti o paleta cu aere de vedeta. Jet oceanic.
Ce replica obosita de clasa intai ai, mai e si copiata de la just elite. Ba nubete jocul asta se joaca in echipa, o echipa care tie ti-a dat teroare, asa ca nu stiu care e mai paleta dintre noi, ma tot uit pe harta si nu te mai vad pe acolo, asa ca ia notite si mai invata.
 
Sus