Discutii libere L80 !

Myky

member
Scor reacție
0
Eu nu stiu ce tot aduci in discutie lumea 76, noi suntem pe 80 aici, dar pana iti dai tu seama de asta, poate dispar barbarele si internele si o sa trebuiasca sa joci pe harta atunci, oppssss, stai ca nu poti, ca tu esti bun numa pe speciale, clasice, etc... :))
https://prnt.sc/10tn0hq - eu zic sa te mai opresti din mancat maro pe aici, ca esti penibil - pana una alta, hai pe granita :)
 

Myky

member
Scor reacție
0
Poate ar veni dacă ar ști unde e granita .... ea se modifica după fiecare organizat ...ce e granita azi ,e câmpia albastră mâine ... prea multa pasivitate la mijloc :rolleyes:
Asa jucam noi, mai pasiv - pana una alta, n-aveti nici 80% dominanta, abia va-ti luat K-ul - cu ceva chinuiala - mai ramane de jucat :*
 

Myky

member
Scor reacție
0
Ar fi fost chiar culmea sa fi cucerit 2 continente , intr-o luna :rolleyes:
Pai cum, nu e DK cel mai bun trib de pe .ro? Ar trebuii sa faceti, sa dregeti - pacat de formul asta extern, ca il murdarim cu toate dejectiile posibile... Hai sa ne intoarcem la joc, si cel mai bun sa castige :*
 

Myky

member
Scor reacție
0
Tu cine mai esti bai invizibilule, pune toate cuceririle daca tot pui, nu doar ce iti convine! Mai apareti multi clovni pe aici ma, inteleg ca v-au inchis astia circul, dar nu mai umblati ma liberi pe strada.
Daca eu sunt invizibil, tu ce esti ma? Vezi ma baietel de joc, si nu mai suferii pe extern, ca iti plange soarecele de foame in stomac :(
 

alexdumi

member
Scor reacție
0
Vezi atașament 3945ce faceți lume, uitați aici cum se baga antisplituri marca d1v1nno.
Poate se filmează cum ar mai baga unul și ne împărtășește și noua din experienta.
Ce script ai boss?? Sa ne dai și noua...
Screenshot_20210323_205437_com.android.gallery3d.jpg
 
Ultima editare:
Sus