Discutii Libere L81

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
iti raspund eu, e om. Inainte de a fi roman sau maniac e om.

Eu n-am zis ca nu e, nu am treaba cu dicsie, e baiat bun prost pământul ca îl tine dar tu ce faci? Ai revenit la nationalitatea românească cea de ukr a expirat, sau nu va lasa pietraru sa intrati cu conturi fantoma ca dupa sa rada lumea si de el:)))))
 

vMaxXx

member
Scor reacție
0
Eu n-am zis ca nu e, nu am treaba cu dicsie, e baiat bun prost pământul ca îl tine dar tu ce faci? Ai revenit la nationalitatea românească cea de ukr a expirat, sau nu va lasa pietraru sa intrati cu conturi fantoma ca dupa sa rada lumea si de el:)))))
inteleg ca esti frustrat dar chiar nu-mi pasa. Ne auzim pe harta.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Înainte să mă faci pe mine ceva, gândește-te bine ce esti tu, roman sau maniac?
Sunt loial 100% acolo unde am zis ca intru sa joc, iar la mine cuvantul e cuvant, da e da, nu e nu, pana nu sunt injurat sau internat pe motive inventate, totul ok.

Ceea ce nu prea poti spune de altii de pe aici, si nu zic de tine neaparat :]
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Sunt loial 100% acolo unde am zis ca intru sa joc, iar la mine cuvantul e cuvant, da e da, nu e nu, pana nu sunt injurat sau internat pe motive inventate, totul ok.

Ceea ce nu prea poti spune de altii de pe aici, si nu zic de tine neaparat :]

Asta da, corect si nu aș nega dar daca ar intra roma si mnk pe aceeasi lume, ce tabără ai alege?
 

BesTiaL

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Sunt loial 100% acolo unde am zis ca intru sa joc, iar la mine cuvantul e cuvant, da e da, nu e nu, pana nu sunt injurat sau internat pe motive inventate, totul ok.

Ceea ce nu prea poti spune de altii de pe aici, si nu zic de tine neaparat :]
Tu loial? :D Ai uitat când ai fuzionat la mine și te-ai înțeles cu liderul inamic sa ma fabricați pe interior? Ulterior inamicul mi-a trimis mesajele care dovedeau planul vostru și apoi te-am concediat și de atunci nu mai ma suporți? :D deh am fost rau cu tine :D Dar ai meritat concedierea :D Te potrivești de minune cu samy, parca ati fi frați :D
 
Ultima editare:

Dicsie

member
Scor reacție
7
Da, si regret sincer ca nu ti am facut mai multe manevre daca stiam ca esti asa de dus cu capul.
Pai nu stateam noi sa iti ascultam tie dramele in dragoste? Si basinile alea ca ti esti super bun ca etc si la primele atacuri langeai ca te ataca toata harta?

hai, fa pasi de aici
 

BesTiaL

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Da, si regret sincer ca nu ti am facut mai multe manevre daca stiam ca esti asa de dus cu capul.
Pai nu stateam noi sa iti ascultam tie dramele in dragoste? Si basinile alea ca ti esti super bun ca etc si la primele atacuri langeai ca te ataca toata harta?

hai, fa pasi de aici
Defapt mesajele cu inamicul meu au fost pana sa întrați în trib ca deh ai observat ca am crescut ca făt frumos și te-ai temut sa nu te mai innobileze Lady meu incodata :D
Daca ar reacționa toata lumea ca mine cand este atacata ar fi liniste totala :D
Dar asta cu diplomația ai dreptate, am doar inamici de obicei :D
Dar decât aliati ca Maniacii mai bine dusmani pe veci :D
 

BesTiaL

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Propun ca pădurea din fundul satului meu sa numească Dicsie ca tare se aseamana în Anglia :D
 
Sus