Discutii Libere L81

BesTiaL

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Din cate stiu omu are peste 70 de ani..unii o iau razna de la sub 40, gen leu', dar saracu om la peste 70 de ani:))
Se pare ca ai o pasiune pentru mine. Din păcate nu pot sa-ti împărtășesc aceleași sentimente. :)
O activitate mare în mediul online scade activitatea de cuplu în mediul real. Ma bucur sa vad pe toata lumea online :)
Deci îmi cer scuze pentru că nu am putut ieși din ședința sa-ti răspundă promt:)

 

rmazizou

member
Scor reacție
0
Interesanta aceasta lume, sper sa fie razboaie frumoase si sa ne distram. DK si Roma daca erau pe harta ar fi fost minunat dar e greu sa intre prea multe triburi puternice pe aceeasi lume. Succes tuturor familiilor implicate.
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
Cel mai probabil au intrat sa faca pp-uri altfel erau mai sus romanii, si e normal fiind implicati pe alta lume.
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Eu zic sa ti vezi de treaba ta , ai avut de demonstrat pe 79 ce poti face , adica nimic , ciocu mic si joc de glezne .

Cum adica pe 79? Unde deja aveam o lume activa 78 si pe care am câștigat-o iar pe 79 am intrat la pp? Am terminat amandoua triburi in acelasi timp 75 unde ne-ati batut, eu zic ca aveai tu/voi sansa de demonstratii pe 78 :) pe mine ma deranjeaza ca nu se mai stie pe ro care cum se joaca si pentru cine joaca atâta tot, oameni care 1 an de zile vorbesc urat de mnk iar dupa când adună pietraru la disperare oameni de ajunge sa dea mesaje si la suporti, ii vezi in mnk dansând de bucurie, oameni cu eticheta roma, dk, legend, nwo si diverse triburi. Măcar de avea alt nume tribul cand nici nu mai stii care cum joaca acolo, dar sa apreciem ca de data asta au intrat de la început cu numele lor si nu cu buletin de UKR :)
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
Cum adica pe 79? Unde deja aveam o lume activa 78 si pe care am câștigat-o iar pe 79 am intrat la pp? Am terminat amandoua triburi in acelasi timp 75 unde ne-ati batut, eu zic ca aveai tu/voi sansa de demonstratii pe 78 :) pe mine ma deranjeaza ca nu se mai stie pe ro care cum se joaca si pentru cine joaca atâta tot, oameni care 1 an de zile vorbesc urat de mnk iar dupa când adună pietraru la disperare oameni de ajunge sa dea mesaje si la suporti, ii vezi in mnk dansând de bucurie, oameni cu eticheta roma, dk, legend, nwo si diverse triburi. Măcar de avea alt nume tribul cand nici nu mai stii care cum joaca acolo, dar sa apreciem ca de data asta au intrat de la început cu numele lor si nu cu buletin de UKR :)
Noi majoritatea am intrat la PP, eu personal nu am nimic nici cu squad nici cu mnk, am intrat unde am considerat ca se fac mai multe pp-uri, asta e scopul cand joci la PP, sa intri pe k-ul unde crezi ca se fac cele mai multe pp-uri. Dupa ce se termina cu pp-urile fiecare isi vede de treaba lui, cine are chef sa joace joaca, cine nu, cedeaza satul/satele. Ca sa joci la PP pe un K tre sa ai protectie, si o obtii de la tribul favorit sa castige k-ul ala. Nu are rost sa explic mai multe ca stiti si voi sa jucati la pp. Succes
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
Noi majoritatea am intrat la PP, eu personal nu am nimic nici cu squad nici cu mnk, am intrat unde am considerat ca se fac mai multe pp-uri, asta e scopul cand joci la PP, sa intri pe k-ul unde crezi ca se fac cele mai multe pp-uri. Dupa ce se termina cu pp-urile fiecare isi vede de treaba lui, cine are chef sa joace joaca, cine nu, cedeaza satul/satele. Ca sa joci la PP pe un K tre sa ai protectie, si o obtii de la tribul favorit sa castige k-ul ala. Nu are rost sa explic mai multe ca stiti si voi sa jucati la pp. Succes
Bine punctat ! Doar ca sebone2 mai si aberează... o fi influențe albastre:D
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Noi majoritatea am intrat la PP, eu personal nu am nimic nici cu squad nici cu mnk, am intrat unde am considerat ca se fac mai multe pp-uri, asta e scopul cand joci la PP, sa intri pe k-ul unde crezi ca se fac cele mai multe pp-uri. Dupa ce se termina cu pp-urile fiecare isi vede de treaba lui, cine are chef sa joace joaca, cine nu, cedeaza satul/satele. Ca sa joci la PP pe un K tre sa ai protectie, si o obtii de la tribul favorit sa castige k-ul ala. Nu are rost sa explic mai multe ca stiti si voi sa jucati la pp. Succes

Corect ce zici dar se poate face un trib, ți se dă pna, lasi frumos satele dupa si va faceti treaba ambele triburi, tot se fac pp-uri dar nu stai sub numele tribului ce îl murdărești timp de 1 an, dar asta e orgoliul fiecăruia de jucator pe care nu toti îl au :)
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Cum adica pe 79? Unde deja aveam o lume activa 78 si pe care am câștigat-o iar pe 79 am intrat la pp? Am terminat amandoua triburi in acelasi timp 75 unde ne-ati batut, eu zic ca aveai tu/voi sansa de demonstratii pe 78 :) pe mine ma deranjeaza ca nu se mai stie pe ro care cum se joaca si pentru cine joaca atâta tot, oameni care 1 an de zile vorbesc urat de mnk iar dupa când adună pietraru la disperare oameni de ajunge sa dea mesaje si la suporti, ii vezi in mnk dansând de bucurie, oameni cu eticheta roma, dk, legend, nwo si diverse triburi. Măcar de avea alt nume tribul cand nici nu mai stii care cum joaca acolo, dar sa apreciem ca de data asta au intrat de la început cu numele lor si nu cu buletin de UKR :)
Dacă chiar vrei așa mult să-ți dăm o invitație îți facem și ție un loc în Învățăceii să nu mai tot plângi pe aici.
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Corect ce zici dar se poate face un trib, ți se dă pna, lasi frumos satele dupa si va faceti treaba ambele triburi, tot se fac pp-uri dar nu stai sub numele tribului ce îl murdărești timp de 1 an, dar asta e orgoliul fiecăruia de jucator pe care nu toti îl au :)

Relatia noastra de rivalitate cu mnks este una destul de frumoasa - ultima lume unde ne-am intersectat a fost l73 unde ne-am felicitat reciproc
Normal ca pot exista s jucatori care sa aibe alta parere insa nu trebuie generalizat

Oricum deja suntem off topic - Roma nu joaca pe aceasta lume asa ca nu ne implica in conflictul tau cu mnks
 
Sus