Discutii libere L85 !

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Bine zis cel mai bun. Dar fără măgării, dacă au ajuns la stadiul asta pe triburile e grav. Nu înțeleg ce mai cauta aici, dar probabil adminii au nevoie de oameni ca el. Cred ca doar el le plătește abonamentele la RATB, altfel nu îmi explic cum e lăsat sa joace.
Te plangi atata de parca tu esti cine stie ce jucator...Fara magarii l-ai bate pe samy, pe umar :))))
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Tu cine mai ești ma scarabete!? ti am zis eu ca ma dau jucător, sau imaginația ta iti joaca feste.
Vad ca ai idoli, ar fii bine sa îi lustruiești statuia dacă îl crezi atât de bun.
Nu de alta dar ești singurul om de râde la o tâmpenie.

Și eu care credeam ca Șoșoaca e singurul specimen din rasa ei.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Tu cine mai ești ma scarabete!? ti am zis eu ca ma dau jucător, sau imaginația ta iti joaca feste.
Vad ca ai idoli, ar fii bine sa îi lustruiești statuia dacă îl crezi atât de bun.
Nu de alta dar ești singurul om de râde la o tâmpenie.

Și eu care credeam ca Șoșoaca e singurul specimen din rasa ei.
Asta-i si situatia, esti un mopet care a luat o in dos si acum latri tu de orice jucator :))
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Asta-i si situatia, esti un mopet care a luat o in dos si acum latri tu de orice jucator :))
Nu știu care a luat o in dos dintre noi 2. Dar ținând cont de ce ai afirmat puțin mai sus esti favorit la pariuri. Și referitor ca "latru" la orice jucător. Nu știu dacă dreptatea e în tine sau de partea ta. Nu m am luat de nimeni, tu nu ești om sa ma iau de tine. Cred ca ai zis asa, sa iti mai vina ajutoare, dar dacă cauți altercație iti trebuie mai mult decât un trib.
Era clar ca rasa Șoșoaca are nevoie de un mascul pentru multiplicare, dar acum chiar nu știu care dintre voi doi e masculul.
 

shadow18

member
Scor reacție
0
Nu știu care a luat o in dos dintre noi 2. Dar ținând cont de ce ai afirmat puțin mai sus esti favorit la pariuri. Și referitor ca "latru" la orice jucător. Nu știu dacă dreptatea e în tine sau de partea ta. Nu m am luat de nimeni, tu nu ești om sa ma iau de tine. Cred ca ai zis asa, sa iti mai vina ajutoare, dar dacă cauți altercație iti trebuie mai mult decât un trib.
Era clar ca rasa Șoșoaca are nevoie de un mascul pentru multiplicare, dar acum chiar nu știu care dintre voi doi e masculul.
Unde e varutu mafiotu?
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Nu știu care a luat o in dos dintre noi 2. Dar ținând cont de ce ai afirmat puțin mai sus esti favorit la pariuri. Și referitor ca "latru" la orice jucător. Nu știu dacă dreptatea e în tine sau de partea ta. Nu m am luat de nimeni, tu nu ești om sa ma iau de tine. Cred ca ai zis asa, sa iti mai vina ajutoare, dar dacă cauți altercație iti trebuie mai mult decât un trib.
Era clar ca rasa Șoșoaca are nevoie de un mascul pentru multiplicare, dar acum chiar nu știu care dintre voi doi e masculul.
Ai luat viol pe 78 parca...deh nu mi bat capul cu tine, am scos in evidenta ca tu latri si te plangi de manevrele unora, cand tu oricum cu sau fara manevre nu faci nici 2 bani.
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Ai luat viol pe 78 parca...deh nu mi bat capul cu tine, am scos in evidenta ca tu latri si te plangi de manevrele unora, cand tu oricum cu sau fara manevre nu faci nici 2 bani.
0.50 defapt, mulțumesc pt viol. Atât poți tu. Mintea și vocabularul tau sunt incomplete dar e ok.
Acum înțeleg de ce creierul tău subdezvoltat nu înțelege de ce nu e ok sa spargi conturile etc. Nu ma complic, esti patetic. Doar despre viol vorbești :)). Probabil o trauma mai veche.

Unde e varutu mafiotu?
De ce nu îl întrebi pe el . Știu răspunsul. Spor și seara faină!
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
wow...pacat ca tu nu prea joci pe nicaieri, mi-ar fi placut sa vad ce poti, desi probabil am vazut 90% din ce poti pe 78 :( of of doar sa latri poti
 

PRADA

member
Scor reacție
6
inapoi-in-pokeminge.jpg
 

JOU Regele -

member
Scor reacție
0
Auzi la shadow18 =))
Încep sa cred ca ăștia 2 n-au de niciuna, încă așteaptă sa se combine pe triburile.ro

stati ma pe forum în continuare , căutați dialog cu noi =))

ca va răspundem noi , când avem timp.


și încă ceva, AM BANI MULTI pentru d-astia ca voi doi =)
 

shadow18

member
Scor reacție
0
Auzi la shadow18 =))
Încep sa cred ca ăștia 2 n-au de niciuna, încă așteaptă sa se combine pe triburile.ro

stati ma pe forum în continuare , căutați dialog cu noi =))

ca va răspundem noi , când avem timp.


și încă ceva, AM BANI MULTI pentru d-astia ca voi doi =)
Prostia la tine nu are limite:)
Sa ii multumesti lu varu ca iti aratam eu ce dialog aveam
 
Sus