Discutii libere L90

Brook.

member
Scor reacție
0
Ma bucura faptul ca exista jucatori care inca mai castiga lumi si care isi pun amprenta pe harta fara sa bage cine stie ce pp si in echipa mea chair exista asemenea oameni, multi dintre cei care baga gramezi de pp nu au nicio treaba cu aristocratia si sunt exploatati de diferiti conducatori, doar niste unelte, vb acum in general nu despre domnisorul bodut, asa ca degeaba va dati voi jucatori, ce nu realizati ca exista un rang mai mare ca un jucator de top si anume un conducator de top, care dupa parerea mea doar 3 exista pe servarul asta cu adevarate calitati de lider. Nu vi enumar ca paote se sparg din triburi :))
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Ma bucura faptul ca exista jucatori care inca mai castiga lumi si care isi pun amprenta pe harta fara sa bage cine stie ce pp si in echipa mea chair exista asemenea oameni, multi dintre cei care baga gramezi de pp nu au nicio treaba cu aristocratia si sunt exploatati de diferiti conducatori, doar niste unelte, vb acum in general nu despre domnisorul bodut, asa ca degeaba va dati voi jucatori, ce nu realizati ca exista un rang mai mare ca un jucator de top si anume un conducator de top, care dupa parerea mea doar 3 exista pe servarul asta cu adevarate calitati de lider. Nu vi enumar ca paote se sparg din triburi :))
Nu ne interesează părerea ta
Închide ca te sun eu dacă e!!
 

Brook.

member
Scor reacție
0
lasca ca paote ne intalnim pe vro lume, acum nu ai nimic pe dreapta sa ma faci noob, vrei sa pari autoritar da vrajala sa le dai la femei nu la barabti :*, daca nu te intereseaza nu mai vb, daca tot imi raspunzi inseaman ca te ating cu ceva si vezi ca nu te atisnai bine boduto :))
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Nu ma atingi cu nimic,da prea te dai interesant și aperi pe altii când tu nu reprezinți nimic pe joc
Doar din cauza asta ți-am răspuns
Ps:dacă ma vezi pe harta iar nu o sa ai timp de joc
Hai fir întins ca deja se desface leul ala rulat(știi tu ce zic)
 

MileyC

member
Scor reacție
0
Si ca sa termini cu abureala de pe 87 si tu si restu care va curge apa prin creier, da am fost in echipa pierzatoare pe 87, cel mai mare noob de pe harta eu am fost.
Culmea e ca voi nu puteti bate un noob ca mine. Frustarea e prea mare ca sa puteti accepta.
E amuzant ca o sa iei bataie tu si cine vrei de fiecare data cand o sa fiu pe harta.
 

MileyC

member
Scor reacție
0
Singura bataie crunta luata de mine e pe lumea 10 vs Immortals, de asta sunt in roma acum, m-a chemat cineva care mi-a dat cu harta in cap atunci. Stai jos si pune paie pe foc ca vine iarnaaaa....noaptea cea lunga vine si voi nu dormiti :))))
mai baga un rand de hate ca imi place
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Legenda spune ca Lucifer se va blinda cu 20k la fiecare fake verde
Oare de cat deff are nevoie pentru un full ?

Triburile 999.png
 

Brook.

member
Scor reacție
0
Si ca sa termini cu abureala de pe 87 si tu si restu care va curge apa prin creier, da am fost in echipa pierzatoare pe 87, cel mai mare noob de pe harta eu am fost.
Culmea e ca voi nu puteti bate un noob ca mine. Frustarea e prea mare ca sa puteti accepta.
E amuzant ca o sa iei bataie tu si cine vrei de fiecare data cand o sa fiu pe harta.
cat accent pui pe tine tine tine, mi-s piciorul avrame e joc de echipa, pana nu realizezi asta ramai paleta, nu tu castigi! tu esti un nimeni de ii pasa doar de el, da cum spuneam mai devreme despre unelte si exploatari e bine fratilor :)) voi realizati ca invatati de la mine unele chesti fara sa va dati seama si mai sunteti si in echipa adversa :* bv, bine jucat, sunteti sefii mei :X
 

MileyC

member
Scor reacție
0
Multumesc mult ! slabe complimentele oricum. Apreciez totusi ca faci un hate de mantuiala
 
Sus