Discutii libere L90

Ion Legenda

member
Scor reacție
0
Deja nu mai e un secret pentru nimeni :)

Citez din spusele catorva membri din varful TSL: "Nu am vazut/jucat intr-un trib mai slab ca asta pana acum." (se refera bineinteles, la TSL de pe L90).

Roma bine organizata si cu un nucleu activ, experimentant, cam ca peste tot pe unde au intrat pana acum.

Deci deznodamantul e clar, si doar o chestiune de timp.

Dar nu ma intelegeti gresit, sustin pe toata lumea! :)
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Deja nu mai e un secret pentru nimeni :)

Citez din spusele catorva membri din varful TSL: "Nu am vazut/jucat intr-un trib mai slab ca asta pana acum." (se refera bineinteles, la TSL de pe L90).

Roma bine organizata si cu un nucleu activ, experimentant, cam ca peste tot pe unde au intrat pana acum.

Deci deznodamantul e clar, si doar o chestiune de timp.

Dar nu ma intelegeti gresit, sustin pe toata lumea! :)
Țin sa te contrazic,tsl au transferat acum cel mai bun conducător
Dacă ii cedează toată lumea satele și câte 100 euro,o sa câștige singur l90
Vuie mlasi!
 

piterake

member
Scor reacție
0
a fost frumoasa lumea la inceput,deja a devenit monotonie! inca ne jucam pe harta,cand se aduna punctele alea,felicitam castigatorii si aia e,ii un joc,nu i capat de lume...nu i nici prima si nici ultima lume pe care s a jucat...

bafta tuturor!
 

MileyC

member
Scor reacție
0
Deja nu mai e un secret pentru nimeni :)

Citez din spusele catorva membri din varful TSL: "Nu am vazut/jucat intr-un trib mai slab ca asta pana acum." (se refera bineinteles, la TSL de pe L90).

Roma bine organizata si cu un nucleu activ, experimentant, cam ca peste tot pe unde au intrat pana acum.

Deci deznodamantul e clar, si doar o chestiune de timp.

Dar nu ma intelegeti gresit, sustin pe toata lumea! :)
conducatorii au luat numai interne...sa creasca in pct ca sa li se raspunda la circulare...altfel membri tsl nu stiau cine e in conducere.
Iar jucatorii de 1 milion de pct abia daca au luat 2 sau 3 sate de la inamici. Ce exemplu sa dai? si cum sa motivezi 200 de oameni cand top 5 jucatori plus conducerea au 10 sate in total.cucerite.
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Ba, dar pana la urma... unde au disparut mai-marii lumii? Ca nu prea isi fac vocea auzita...

- Unde-i Sebică cel frumos ce cu vreo 2 saptamani inainte sa rupa TSL PNA-ul cu noi ne spama in mesaje cu "o sa vedeti voi ce o sa patiti :)))))))))))))"?
- Unde-i Lucică cel viteaz care a dat mesaje de recrutare la toti jucatorii de granita? Ba chiar avea tupeu sa dea mesaje fostilor membrii BW dupa organizatele lor fail.
- Unde's conducatorii Rebornului care isi imparteau internele cu atata aroganta intre ei, incat ajungeau sa le atace fara berbeci ca sa nu fie nevoiti sa ridice zidurile? Ca mai apoi s-o bage p-aia cu "Ai VaNdUt Si Tu CoNtUl La RoMa..."
- Unde's conducatorii TSL-ului original care innobilau cu atata fală sute de barbare să ne taie directia de dezvoltare in K45? "Sa Nu CrEzI cA nU aM oBsErVaT rEcRuTaRiLe VoAsTrE"
Si nu in ultimul rand...
- Unde-i #Florin care a preluat frâiele să-i dea bataie Romei? Oare-i plecat sa obtina imprumuturi nerambursabile de la colegii de trib, sa iasa biletul ala blanao la CM?
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Ba, dar pana la urma... unde au disparut mai-marii lumii? Ca nu prea isi fac vocea auzita...

- Unde-i Sebică cel frumos ce cu vreo 2 saptamani inainte sa rupa TSL PNA-ul cu noi ne spama in mesaje cu "o sa vedeti voi ce o sa patiti :)))))))))))))"?
- Unde-i Lucică cel viteaz care a dat mesaje de recrutare la toti jucatorii de granita? Ba chiar avea tupeu sa dea mesaje fostilor membrii BW dupa organizatele lor fail.
- Unde's conducatorii Rebornului care isi imparteau internele cu atata aroganta intre ei, incat ajungeau sa le atace fara berbeci ca sa nu fie nevoiti sa ridice zidurile? Ca mai apoi s-o bage p-aia cu "Ai VaNdUt Si Tu CoNtUl La RoMa..."
- Unde's conducatorii TSL-ului original care innobilau cu atata fală sute de barbare să ne taie directia de dezvoltare in K45? "Sa Nu CrEzI cA nU aM oBsErVaT rEcRuTaRiLe VoAsTrE"
Si nu in ultimul rand...
- Unde-i #Florin care a preluat frâiele să-i dea bataie Romei? Oare-i plecat sa obtina imprumuturi nerambursabile de la colegii de trib, sa iasa biletul ala blanao la CM?
Io am o intrebare, unde-i Diapulic?
 
Scor reacție
1
Salut TSL, pot face rost de o invitatie la voi in trib?

Am pierdut azi un sat si colegii in loc sa ma sustina. ei rad de mine:(

Nu i mai suport, au inceput sa imi zica Sebone(((
 
Sus