Discutii libere L99 !

shadow18

member
Scor reacție
0
Ma da tu nu poti sa legi 3 fraze concludente si care sa aiba legatura una cu alta:))) eu ma miram de ce adversari slabi sunt aici..d astia de pun numele la sate “apara furnik”:)))
Tu în măsura de ce vorbești ?De când Cățelu ridica glasul la stăpân,stai in cotețul tau că stai bine că iar te fac băieții să plângi :)))
 

virgula.

member
Scor reacție
0
clauni a scris clownul de watcher .. daca luati totul in serios, adversarul slab uita ca acesta e un joc si pe aici doar ne amuzam cu voi
 

Furnik29

member
Scor reacție
0
Ai 3 sate de o luna pe v1.6.. d asta zic ca e o lume slaba.. numai parliti:))) ca va place sau nu, sunteti slabi:)))
Auzi vorbele lui Kintus si ceilalti, "Ba dati-l pe asta jos din spate, ca are 100 de kg..." si la propriu si la figurat te cara aia, parca o vad pe maram cum fuge cu tine la subrat =))):eek: :))))) a facut kintus hernie bai watchere =)))
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Auzi vorbele lui Kintus si ceilalti, "Ba dati-l pe asta jos din spate, ca are 100 de kg..." si la propriu si la figurat te cara aia, parca o vad pe maram cum fuge cu tine la subrat =))):eek: :))))) a facut kintus hernie bai watchere =)))
Curand o sa fim vecini, sa vedem daca esti bun si la joc ca la dat din gura
 
Scor reacție
1
Untitled video - Made with Clipchamp (2).gif
 

BladeDash

member
Scor reacție
0
Auzi vorbele lui Kintus si ceilalti, "Ba dati-l pe asta jos din spate, ca are 100 de kg..." si la propriu si la figurat te cara aia, parca o vad pe maram cum fuge cu tine la subrat =))):eek: :))))) a facut kintus hernie bai watchere =)))
De obicei prefer sa nu comentez pe aici stiind care e nivelul, dar cat de terminat sa fii sa te iei de aspectul fizic al cuiva pe un joc? Mai ales ca habar nu ai cum arata persoana respectiva in viata reala si vorbesti din auzite.
 

BOOGHY1973

member
Scor reacție
0
Tin sa iti reamintesc, ca atunci cand ai dat mesaje de recrutare jucatorilor de la noi, ai mentionat ca "sunteti unul si acelasi".
Normal ca nu ai vazut in 17 ani asa ceva cand tu ai 18 in etate.
De aici si: "Tata la triburi, schimbam scutecul la inamic"

Asa se explica ameteala unora, probabil gazele emanate de atatea scutece, am inteles. :)
Un hobby/fetish nou, progresist probabil.

Dar sa ma bata mama daca inteleg cum este sa-ti curga sange fierbinte in sange. cum antrenamentul, asta e doar antrenamentul(la scutece sau de la scutece probabil) si cand vreodata se foloseste cratima la nici o/nicio, ca doar nu sunt licente poetice.
 

Venom.

member
Scor reacție
0
Nu va mai stresati degeaba, lumea e ca si castigata de green. Puteti incerca pe alta lume sa jucati.
 

Furnik29

member
Scor reacție
0
Pai nu joc, tocmai d aia zic ca e o lume usoara grab, daca nici n am bagat pp, mai mult am facut:))
Ai dreptate ai facut pp, si ai cumparat conturi, rose marie ti-a intermediat contul lui sickos pentru 800 ron, asa se joaca lumea 99, de asta nici nu am mai comentat pe aici ca nu am cu cine, ultima mea postare, sa intelegeti cu ce se lauda astia. Daca nu se rezolva cu contul ala care l-ai cumparat, o sa ies pe extern cu toate dovezile si mesajele in care se vede clar cum innobilezi satele lui sickos si mesajele cu contul bancar si suma de 800 ron oferita pe intermediere. Nu mai zic ca ti-a dat si adeziune sa vi tu cu un nobil. Ai vrut sa te dai destept dar in realitate ai ajuns sa cumperi conturi fara a sti sa iti ascunzi urmele. Auff cum zice yoda.
 
Sus