Discutii libere L99 !

Furnik29

member
Scor reacție
0
Tot cate 5 locuri dati in tribul final la aliati? la fel cum ati dat la BJJ pe 79 =))) nu stiu cum se aliaza cu voi pentru 5 locuri, si ca tot veni vorba de 79, tu iulian mafia, ti-am lasat satele mele doar sa faceti dominatia =))
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Tot cate 5 locuri dati in tribul final la aliati? la fel cum ati dat la BJJ pe 79 =))) nu stiu cum se aliaza cu voi pentru 5 locuri, si ca tot veni vorba de 79, tu iulian mafia, ti-am lasat satele mele doar sa faceti dominatia =))
Unii inca au protectie si tu vorbesti de locuri la final?!:))) nu ne mai purta de grija:) noi suntem la pp jucati linistiti bafta ;)
 

shadow18

member
Scor reacție
0
Unii inca au protectie si tu vorbesti de locuri la final?!:))) nu ne mai purta de grija:) noi suntem la pp jucati linistiti bafta ;)
Tu cu cine te certi prietene ?nu vă poartă nimeni de grija că aveți la rang înalt.Iar asta cu "suntem la PP "o folosiți mai mereu să nu fiți de ras daca ceva nu merge bine :)
Spor la PP
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Tu cu cine te certi prietene ?nu vă poartă nimeni de grija că aveți la rang înalt.Iar asta cu "suntem la PP "o folosiți mai mereu să nu fiți de ras daca ceva nu merge bine :)
Spor la PP
Nu ma cert cu nimeni prietene stai linistit in banca ta acolo;) ca voi sunteti aliati cu toate triburile inclusiv cele din k 55 si mai iesiti si pe extern sa spuneti ca avem noi alianta cu 3 k-uri:)
Treaba cu pp era o gluma dar e greu sa pricepi ,asta cu facutul de ras nu o inteleg poate detaliezi tu,orinde am jucat nu ne-am plans cand ne-am batut cu 2 ,3continente am pierdut am castigat asta e jocul de ras sunt altii ;)
bafta la joc.
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Tot cate 5 locuri dati in tribul final la aliati? la fel cum ati dat la BJJ pe 79 =))) nu stiu cum se aliaza cu voi pentru 5 locuri, si ca tot veni vorba de 79, tu iulian mafia, ti-am lasat satele mele doar sa faceti dominatia =))
Asa ciuda va este ca ati facut din prima zi de protectie aliante degeaba pe 2 kuri? Specii aproape ca nu au existat niciodata si ceilalti aliati ai vostri, D. KK (nu pot sa nu rad cand le citesc numele) si-o cam iau in freza de la o mana de oameni. E bine ca s-au aliat cu toate triburile de la noi de pe K, pacat ca si-l cam pierd pe a lor.
Mai ramaneti voi, burn aka rs fara mesagerul, incepe sa va intre frica in oase?
 

simplu

member
Scor reacție
0
Nu ma cert cu nimeni prietene stai linistit in banca ta acolo;) ca voi sunteti aliati cu toate triburile inclusiv cele din k 55 si mai iesiti si pe extern sa spuneti ca avem noi alianta cu 3 k-uri:)
Treaba cu pp era o gluma dar e greu sa pricepi ,asta cu facutul de ras nu o inteleg poate detaliezi tu,orinde am jucat nu ne-am plans cand ne-am batut cu 2 ,3continente am pierdut am castigat asta e jocul de ras sunt altii ;)
bafta la joc.
Din cate imi aduc aminte pe 72 dupa ce a-ti ramas singuri pe harta, a-ti dat stergere cont :)))) nu a-ti ramas pe harta macar 3-4 saptamani :))))
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Din cate imi aduc aminte pe 72 dupa ce a-ti ramas singuri pe harta, a-ti dat stergere cont :)))) nu a-ti ramas pe harta macar 3-4 saptamani :))))
Aici vorbim de lumea 99 ;) daca tot aduci in discutii alte lumi,hai sa vb ce a fost acolo ,daca sti cu adevarat ,cat a fost razboi pe harta am jucat si sincer nu am auzit de tine sa fi mare razboinic, se vede ce ai cucerit ;) daca te lauzi cu un Backstab dat de NWO esti penibil:) nu mai bine lasi pe altii care chiar au jucat sa vorbeasca? Sunt cativa dintre fostii tai colegi de pe 72 care joaca cu noi aici pe 99 si pot confirma ce spun ,hai mai bine sa ne jucam linistiti nu va mai agitati atat pt un joc doar zic,succes ne vedem pe harta si cei mai buni sa castige;).
 

simplu

member
Scor reacție
0
Prietene cand sa facut fuziunea eram locu 2 ca aparator pe lume :) asa ca lasa ciocu mai mic :) ca nici eu nu te-am vazut pe harta, locu 1 era simax murgu ca aparator iar locu 2 eu :)
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Prietene cand sa facut fuziunea eram locu 2 ca aparator pe lume :) asa ca lasa ciocu mai mic :) ca nici eu nu te-am vazut pe harta, locu 1 era simax murgu ca aparator iar locu 2 eu :)
Pana la urma tu cine esti? Ca nu te-am vazut pe 72 pe harta, cine te-a atacat?
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Pana la urma tu cine esti? Ca nu te-am vazut pe 72 pe harta, cine te-a atacat?
E unul din aia ce se activeaza dupa ce razboiul se termina:)) apoi apare pe extern ca fiind un mare spartan al triburilor, cand el defapt a fost un mielusel cand se juca serios mult in spatele granitei:)
 

shadow18

member
Scor reacție
0
E unul din aia ce se activeaza dupa ce razboiul se termina:)) apoi apare pe extern ca fiind un mare spartan al triburilor, cand el defapt a fost un mielusel cand se juca serios mult in spatele granitei:)
Tu mai bine ai sta atent pe depozit că nu ai drept să vorbești aici :)
 
Sus