Discutii libere L99 !

Cheloo*

member
Scor reacție
0
Asa ciuda va este ca ati facut din prima zi de protectie aliante degeaba pe 2 kuri? Specii aproape ca nu au existat niciodata si ceilalti aliati ai vostri, D. KK (nu pot sa nu rad cand le citesc numele) si-o cam iau in freza de la o mana de oameni. E bine ca s-au aliat cu toate triburile de la noi de pe K, pacat ca si-l cam pierd pe a lor.
Mai ramaneti voi, burn aka rs fara mesagerul, incepe sa va intre frica in oase?


Salut Ariki , cu tot respectul , tin sa fac o precizare foarte importanta , aici nu joaca RS si cred ca poti sa intelegi acest lucru .
Nu are nici o legatura RS cu aceasta lume . Mersi
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
1699399447285.png


a aparut alt frustrat ? :))) sau e cineva cu traume mai vechi? sper ca nu ti-a puscat o vena pana ai scris :))
Totusi cred ca e cineva cu frustrari mai vechi , @Tom Hardy tu esti mai baiatule? :))) sa iti platesti datoriile daca tot ai devenit poet
 

sersil00

member
Scor reacție
0
sau sa fie doar o manevra green esuata? ati incercat sa corupeti un trib intreg, a mers bine...2 zile :)


ne vedem pe harta unde sper sa invatati ca trupele si activitatea fac legea, nu jocurile politice de genul
 

Furnik29

member
Scor reacție
0
Triburile alea multe BurN, Sponsori oficiali ai Na Vi pe triburile si cs go, ies de pe forum ca nu e razboiul aici, Va pupa ala nou!
 
Scor reacție
1
Update: Si barbarele e viata !
 

Atașamente

  • Screenshot_209.png
    Screenshot_209.png
    14,8 KB · Vizualizări: 80
  • Screenshot_210.png
    Screenshot_210.png
    15 KB · Vizualizări: 81
  • Screenshot_211.png
    Screenshot_211.png
    15,1 KB · Vizualizări: 64
  • Screenshot_212.png
    Screenshot_212.png
    10,7 KB · Vizualizări: 54
  • Screenshot_213.png
    Screenshot_213.png
    16,3 KB · Vizualizări: 73
Scor reacție
1
Sa-ti pun si un update ? Hai ca o sa-ti pun in fiecare saptamana sa nu uiti cu cine te bati.


After 4 zile.


Parte 1:

Triburi: LoH, B.K.
Parte 2:
Triburi: BurN, BurN 1, BurN 2, BurN 3, BurN 4, BurN 5, BurN 6, BurN 7, BurN 8, BurN 9, BurN11, Burn12

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
37
Tabăra 2: 81
Diferență: 44

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
12
Tabăra 2: 0
Diferență: 12

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1:
32,152
Tabăra 2: 45,686
Diferență: 13,534

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
16,254
Tabăra 2: 0
Diferență: 16,254

chart
 
Scor reacție
0
ai vazut si fapte, drept rasplata ti-a crapat tot atacul care l-ai facut cu pp, mai baga o tura si tot eu ti-l sparg. Aveai splituri si autosplituri pana si pe berbeci aia goi ca sa intelegi cu cine te bati aici.
2023, aproape 2024, oamenii inca se lauda ca stiu sa faca splituri..Doamne :)))))) veteranii astia
 
Scor reacție
1
ai vazut si fapte, drept rasplata ti-a crapat tot atacul care l-ai facut cu pp, mai baga o tura si tot eu ti-l sparg. Aveai splituri si autosplituri pana si pe berbeci aia goi ca sa intelegi cu cine te bati aici.
=))))))))))))))) bai fratic.. in locul tau nu as mai iesi pe forum. Hai va salut ca deja ti-am dat prea multa atentie.
 
Scor reacție
1
Harta pare a fi destul de activa inca.
Observ ca tribul Karp a fost inlocuit la nord est de catre tribul NaVi.

Ne spune si noua cineva mai multe detalii? :)
 

OkWhatEver

member
Scor reacție
0
A facut don ciccio tribul na vi cu cativa oameni adusi de hardy sau ceva de genul sa joace alaturi de burn si unele persoanele care tradeaza pe orice lume unde joaca au mers acolo ca le era mai la indemana si restul i-au urmat, cam asta e povestea. De mentionat ca nu toti din karp/scitii au schimbat tabara si unii si-au pastrat demnitatea cu mandrie.
 
Scor reacție
1
Multumim de info.

Schimbari mai pot aparea, nimic nu este batut in cuie dupa cum se vede.

Pana acum cele mai stabile zone par a fi nord vest si sud est, in timp ce nord est si sud vest au trecut prin continue schimbari.

K54 este destul de framantat de disputa dintre Burn si LoH. LoH sunt in avantaj pana acum.

Sa vedem daca Burn reusesc sa aduca un echilibru balantei.
 
Scor reacție
0
@Tom Hardy ce pret setezi lumea asta pentru intrarea in burn? :)) sau si lumea asta vi sa zici ca ai facut c ai dres ..si uiti ca ai fost penetrat pe 92? Si prins ca cereai bani la lume sa i bagi in void, dupa ce ai vandut tribu?:)))
 
Scor reacție
1
Unde este cerere, mereu va aparea si oferta.
In marea majoritate a jocurilor online va exista un altfel de trade decat cel prevazut in joc de catre dezvoltatori.

Altii vand item-uri si arme pentru avatare, altii vand locuri in tribul final.

Nu incerc sa disculp pe nimeni, dar pentru multi jocul nu se rezuma doar la o simpla escapada din ziua de zi cu zi, ci vad in el si un mediu prin care isi pot aduce castiguri financiare.

De multe ori etica e tabu in mediul online.
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
mai bine sa spunem nu cersetoriei , are 2 maine 2 picioare sa mearga la lucru ca are multe guri de hranit
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
1. Nu discut cu slugi/valeti
2. Cat mai puteti sa inventati ?
3. Discuta cu partile implicate de acolo si ai sa vezi ca nu am avut eu nici o treaba cu nimic. Sunteti niste troli care inventati pe zi ce trece orice. Ca si pasarea neagra care a castigat 20 lumi, e fost admin si vrea sa fie si el sluga/valet pentru green ca sa castige o lume
4. Tu o sa mai joci inca 99 lumi si nu ai sa poti vreodata sa atingi ce am facut pe jocul asta
5. Restul din green ce fac ? Bine ? V-ati luat pastilele ?

Hai mai lansati niste circulare ca ati stat degeaba pana acum observ. Ca de la ro50 aceeasi placa o aveti.
Hai jet ca nu-mi arde de polemici cu voi, oricum sunteti toti green niste potarnichi care vorbesc nonstop pe burta goala
Stie toata lumea ca green este o echipa de mana a 2 a si asa o sa ramana intotdeauna
Zat ca aveti pureci


am cautat pe forum si am fost suprins sa gasesc acelasi mesaj de la tine si ultima data cand te-am batut
 
Sus