Discutii libere L99 !

Scor reacție
0
Stai parcat am zis .
E un joc ,e normal sa mai pierzi , nu poți doar sa câștigi, dar sa vii sa zici ca ai șters pe jos cu x sau cu y când tu defapt ești pielea ... , e deja nesimțire , nu doar prostie .
Pai nu doar te am batut, te am mutat chiar:
Buna seara,
Datorita abuzurilor de adminaj pe aceasta lume in care s-a intrecut orice limita cu banarile excesive si fara temei doar de dragul de-a da banuri si a ne scoate de pe lume tribul DK anunta retragerea de pe severul .ro
Putea fi o lume frumoasa daca eram lasati sa jucam nu sa fim vanati si cand venim cu dovezi ca nu am folosit scripturi acestea nu ne sunt acceptate sau sa fim banati doar pentru ca avem un istoric si pentru banuieli nicidecum dovezi dupa cum am primit raspuns
Felicitari Jderilor pentru castigarea lumii 85!
Numai bine!
Chiar, cum merge cu .net?
 

Cheloo*

member
Scor reacție
0
202543_thumb
* Yoda * - * NoTry? * astăzi la ora 00:23
Buna seara,

Nu vreau sa retin mult din timpul vostru dar ,cred ca a venit vremea sa aflați ce fel de conducere și colegi aveți… Dacă va aduceți bine de aminte, in urma cu câteva zile/o săptămâna vi sa transmis sa trimite-ti defensiva la anumiți jucatori de ex sersil00 , dacă va/v-ati uitat , acel jucător era înconjurat doar de membrii tribului lui , o întrebare am către voi , de ce voi înconjurați de LoH a trebuit sa trimiteti și iar cei din nord nu ? Va spun eu , pentru ca din câte vedeți , nu dau un leu pe membrii din Sud…

Legat de colegi , cati dintre voi “cei care Jucați” ati primit vreo interna ? Sau vre-un sat cedat ? Va spun eu , nici măcar unu din voi nu a primit ,va spun și de ce.

Dacă voi ati fi luat interne ce ar mai rămâne pentru membri RS ? Uitați-va la anumiți jucatori din tribul principal cum cresc doar din interne ,iar voi nu aveți dreptul nici măcar la satele de barbari…

Doar atât vreau sa va mentionez , QIFSHA face parte din familia LoH , aliați cu green ,dacă considerați ca vreți sa ramaneti interne pentru tribul BurN e decizia voastră , dar dacă vreți sa Jucați și nu vreți sa fiți înconjurați de puncte albastre , ma anuntați și va dau invitație sa puteți juca . Pana una alta , va urez spor la joc și înnobilat sate .



Cu respect,
* Yoda * - * NoTry? *
 
Scor reacție
1
202543_thumb
* Yoda * - * NoTry? * astăzi la ora 00:23
Buna seara,

Nu vreau sa retin mult din timpul vostru dar ,cred ca a venit vremea sa aflați ce fel de conducere și colegi aveți… Dacă va aduceți bine de aminte, in urma cu câteva zile/o săptămâna vi sa transmis sa trimite-ti defensiva la anumiți jucatori de ex sersil00 , dacă va/v-ati uitat , acel jucător era înconjurat doar de membrii tribului lui , o întrebare am către voi , de ce voi înconjurați de LoH a trebuit sa trimiteti și iar cei din nord nu ? Va spun eu , pentru ca din câte vedeți , nu dau un leu pe membrii din Sud…

Legat de colegi , cati dintre voi “cei care Jucați” ati primit vreo interna ? Sau vre-un sat cedat ? Va spun eu , nici măcar unu din voi nu a primit ,va spun și de ce.

Dacă voi ati fi luat interne ce ar mai rămâne pentru membri RS ? Uitați-va la anumiți jucatori din tribul principal cum cresc doar din interne ,iar voi nu aveți dreptul nici măcar la satele de barbari…

Doar atât vreau sa va mentionez , QIFSHA face parte din familia LoH , aliați cu green ,dacă considerați ca vreți sa ramaneti interne pentru tribul BurN e decizia voastră , dar dacă vreți sa Jucați și nu vreți sa fiți înconjurați de puncte albastre , ma anuntați și va dau invitație sa puteți juca . Pana una alta , va urez spor la joc și înnobilat sate .



Cu respect,
* Yoda * - * NoTry? *
auffff
 

IMax.

member
Scor reacție
0
Pai nu doar te am batut, te am mutat chiar:

Chiar, cum merge cu .net?
Pai și nu are dreptate vrei sa zici sau ce?
Adica dacă DK a folosit Scripturi, Jderii au fost perfect curați ?Pai Jderii au Scripturi de doua ori mai multe ca DKul :))))))) sa nu exagerez dar cred ca acolo sa înființat platforma
 
Scor reacție
0
Pai și nu are dreptate vrei sa zici sau ce?
Adica dacă DK a folosit Scripturi, Jderii au fost perfect curați ?Pai Jderii au Scripturi de doua ori mai multe ca DKul :))))))) sa nu exagerez dar cred ca acolo sa înființat platforma

Toata lumea are scripturi, nu mai exista jucator curat pe jocu asta:)) ca s mai multe sau mai putine e tot aia. Eu intrebam cum merge cu .net
 

dormm

member
Scor reacție
0
Toata lumea are scripturi, nu mai exista jucator curat pe jocu asta:)) ca s mai multe sau mai putine e tot aia. Eu intrebam cum merge cu .net
Schizofrenicule,iar ai aparut?
Vezi ca scripturile tale dau cam des eroare,vorbeste cu ursu sa-ti dea ceva mai bun,poate o …. tristofane.
 

IMax.

member
Scor reacție
0
Toata lumea are scripturi, nu mai exista jucator curat pe jocu asta:)) ca s mai multe sau mai putine e tot aia. Eu intrebam cum merge cu .net
Boss, du-te și plimba ursul ca ma plictisești, tu pe toate lumiile pe care joaca green sau mai bine zis unde joci tu nu green, iesi pe forum și arati lumii ca joci, dar pe harta când ?
Aaa te-ai lăsat, da,da, te înțeleg, te înțeleg.
 

dormm

member
Scor reacție
0
Boss, du-te și plimba ursul ca ma plictisești, tu pe toate lumiile pe care joaca green sau mai bine zis unde joci tu nu green, iesi pe forum și arati lumii ca joci, dar pe harta când ?
Aaa te-ai lăsat, da,da, te înțeleg, te înțeleg.
Nu mai baga bre in seama toti schizofrenicii!
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Voi astia... plecatii pe .net... acolo nu va dau acces la forum?
Pregatiti ppuri de o lume cu 2 taburi?
 
Sus