Discutii libere L99 !

dormm

member
Scor reacție
0
am cautat pe forum si am fost suprins sa gasesc acelasi mesaj de la tine si ultima data cand te-am batut
este amuzant ca pe fiecare lume pe care va intalniti,va plangeti ca v-a tras teapa si ca l-ati batut:)))nu ati mai depasit momentul?:)))
btw:v-a batut rau hardy pe 87 :))))))))
btw2:cam multa gargara p-aici,vedeti sa nu aveti soarta de pe 87 sau alte lumi.spor
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
este amuzant ca pe fiecare lume pe care va intalniti,va plangeti ca v-a tras teapa si ca l-ati batut:)))nu ati mai depasit momentul?:)))
btw:v-a batut rau hardy pe 87 :))))))))
btw2:cam multa gargara p-aici,vedeti sa nu aveti soarta de pe 87 sau alte lumi.spor

1699631526463.png


Eu nu inteleg ce se intampla cu forumul asta , e ceva bug? si de la tine sunt 100% sigur ca am vazut o postare la fel si pe ultima lume unde am jucat
 

dormm

member
Scor reacție
0
Spune sincer, vrei locu de capra a lui Sersil? Sau ti-a cumparat magnatu de Hardy contu de extern ?

Btw ai gresit dragule... vezi la cine ai dat citat ca este cersator de pp.
Auzisem ca sunteti aliati:))s-a rupt lantul de ,,iubiri”?sersil stie cum e cu capra-a stat bine capra pe 93:))
 

dormm

member
Scor reacție
0
Felicitari pentru reactie!de multe ori ni se raspunde la tichete dupa 3 zile,acum a fost o mobilizare exemplara..
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
V-am lasat destul, eram chiar curios unde se ajunge.
Si ca deobicei, jocul in sine nu mai are treaba cu discutiile, intotdeauna se ajunge aici.
 

ZOUBERMAN

member
Scor reacție
0
Cum se mai joaca pe serverul ro/ care-i strategia in 2023, luand in considerare numarul mic de sate si jucatori?

Din ce observ pe harta majoritatea triburilor recruteaza tot ce misca, urmand ca apoi sa se innobilete intern pe cei ce jucau pentru pp-uri si pe cei ce nu miscau mare lucru.
Cumva dupa etapa asta, sau in paralel cu ea, se iau si barbarele ca sa se poata duce lupte decente intre k-uri?
 

cyupytu

member
Scor reacție
0
Veteran al jocului? Cu o lume inchisa? :)))))
da tu ce jucator esti ca pe 98 cu toata grandomania ta inchipuita nu ai luat un sat de la noi (-MoD-) cu toata alianta aia a voiastra .
Nu te mai unfla ca esti vre-o piesa ca te tradeaza practica pe harta, la cate ocazii ati avut toate ratate la felu cum organizati nu ati fost in satre sa luati un sat unu nu mai multe
eu cred ridicati moralu la oameni doar ca vedeati pe langa bulina rosie 2-3 niveluri la zid daramate
HAIDETI CA SE POATE LEAM MAI FURAT CATEVA CARAMIZI OSTENI MEI :)))))
acum vi si razi ca pe ala nu lai vazut ,de ala nu ai auzit, ca tu esti vreo piesa,

stai parcat baiatu demonstreaza ca sti sa joci si pe urma sa vorbesti de sus ca barbare si interne stim toti sa luam,
mentionezca vorbesc in calitate de NECUNOSCUT ; UN INCEPATOR ; asta ca sa te scutesc pe tine veterane sa te mai obosesti sa mai scri

DA MA GANDESC ASA DACA TU NU AI PUTUT SA TRECI DE MINE CA SI PRAFAO CE SUNT TU LA CE NIVEL ESTI ???
 

cyupytu

member
Scor reacție
0
ce incerc sa zic este ca ar fi mai bine sa ne autoevaluam si sa lasam grandomaniile findaca nu sunt constructive
ar fi frumos si as bea o bere in ceinstea celui care o sa il vad ca o data DOAR O DATA MACAR vine aici si felicita un adversar pentru faptu ca a fost mai bun ca el pe o lume castigata sau pierduta ORCARE LUME JUCATA AR FI AIA !!!
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
ce incerc sa zic este ca ar fi mai bine sa ne autoevaluam si sa lasam grandomaniile findaca nu sunt constructive
ar fi frumos si as bea o bere in ceinstea celui care o sa il vad ca o data DOAR O DATA MACAR vine aici si felicita un adversar pentru faptu ca a fost mai bun ca el pe o lume castigata sau pierduta ORCARE LUME JUCATA AR FI AIA !!!
Am facut asta pe 76..legat de 98..nici n am jucat nici n am intentionat sa joc…am intrat sa treaca timpu si e adevarat ca am cedat la un momentdat insistentelor si am luat in considerare sa fac un organizat..insa daca as fi jucat swrios, nu jucam intr un trib de locu 10..insa mna, e normal lumea sa vorbeasca..aparent unii iau in considerare pana si lumile in care am jucat la pp( gen 80, 91)…dupa 92, am anuntat ca nu voi mai juca serios decat daca va scrie vreodata Samy , asa ca puteti sa luati in considerare cate lumi vreti ca ati facut ati dres…pana una alta. Am felicitat si adversarul cand am pierdut, pe 76, iar apoi am sters pe jos cu toti, si au dat vina pe admini, manevre, etc. Spor la joc
 

cyupytu

member
Scor reacție
0
pai aici se vede contrariul, numai intepaturi si acuzatii de gradinita comentarii care nu fac cinste nimanui
CAND CASTIGI CASTIGI CA ESTI BUN--- CAND PIERZI PIERZI CA NU AI JUCAT SERIOS
99 la suta din grandomani de pe aici pun placa asta
ORICINE AI FI nu conteaza cati bani bagi in jocu asta singur nu catigi fara echipa

nu fac aluzie la tine personal

eliminate din peisaj si citeste nintr-un punct de vedere neutru toate mesajele

iti promit ca ai sa razi cu lacrimi
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Am facut asta pe 76..legat de 98..nici n am jucat nici n am intentionat sa joc…am intrat sa treaca timpu si e adevarat ca am cedat la un momentdat insistentelor si am luat in considerare sa fac un organizat..insa daca as fi jucat swrios, nu jucam intr un trib de locu 10..insa mna, e normal lumea sa vorbeasca..aparent unii iau in considerare pana si lumile in care am jucat la pp( gen 80, 91)…dupa 92, am anuntat ca nu voi mai juca serios decat daca va scrie vreodata Samy , asa ca puteti sa luati in considerare cate lumi vreti ca ati facut ati dres…pana una alta. Am felicitat si adversarul cand am pierdut, pe 76, iar apoi am sters pe jos cu toti, si au dat vina pe admini, manevre, etc. Spor la joc
Ai sters doar cu limba pe unde nu bate soarele , poate te cara si pe tine careva in spate sa castigi o lume . Isi dau seama si aia care incep jocul azi cat de slab esti . Dar e bine , daca te bazezi din nou pe Samy sa revina , sa fii carat din nou in spate de altii , jocul asta n-a pierdut nimic prin faptul ca nu mai joci , dar macar ai un pic de bun simt si scuteste-ne de comentariile de pe extern .
Pe vremuri poate ai fi fost foarte cautat pentru meseria de bufon de curte , dar acum stai draq parcat in banca ta .
 

cyupytu

member
Scor reacție
0
ca sa nu vorbesc despre alti jucatori care nu sunt aici si nu se pot apara
o sa vorbesc din ce am vazut eu cu ochi mei
pe 98 ai plecat cu coada intre picioare cu toate ca ai jucat intrun trib de top in primele 3 locuri chiar pentru o perioada scurta de timp
NU AI AVUT ECHIPA SAU NU AI JUCAT TU ?
ca de jucat ai jucat nu luai atea sate pe o lume atat de lenta adica intentia ai avuto nu poti nega
insa in loc sa jucati jocu probesionist ati atacat ca o cizma vam spart fiecare atac trimis pe o lume far pp toti am fost de la egal la egal nu ???
un jucator nu conteaza cat de bun ar fi el nu schimba soarta unui trib

nimeni nu poate pretinde ca au facut diferenta pp-urile ci doar experienta si actiunile fiecarui echipa incluzand strategiile adoptate
 
Ultima editare:

cyupytu

member
Scor reacție
0
Ai sters doar cu limba pe unde nu bate soarele , poate te cara si pe tine careva in spate sa castigi o lume . Isi dau seama si aia care incep jocul azi cat de slab esti . Dar e bine , daca te bazezi din nou pe Samy sa revina , sa fii carat din nou in spate de altii , jocul asta n-a pierdut nimic prin faptul ca nu mai joci , dar macar ai un pic de bun simt si scuteste-ne de comentariile de pe extern .
Pe vremuri poate ai fi fost foarte cautat pentru meseria de bufon de curte , dar acum stai draq parcat in banca ta .
nici tie nu iti face cinste man cuvintele folosite
parerea mea ca fiecare o sa isi dea seama ca ne inbatam cu apa rece de multe ori in ciuda realitatii inbracam capa vedetismului uitand ca toti dar toti avem in spatele meritelro pretinse de fiecare intr-un fel sau altul au in spate o echipa si niste oameni care ia ajutat sa ajunga acolo
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Ai sters doar cu limba pe unde nu bate soarele , poate te cara si pe tine careva in spate sa castigi o lume . Isi dau seama si aia care incep jocul azi cat de slab esti . Dar e bine , daca te bazezi din nou pe Samy sa revina , sa fii carat din nou in spate de altii , jocul asta n-a pierdut nimic prin faptul ca nu mai joci , dar macar ai un pic de bun simt si scuteste-ne de comentariile de pe extern .
Pe vremuri poate ai fi fost foarte cautat pentru meseria de bufon de curte , dar acum stai draq parcat in banca ta .
As juca iar cu Samy din respect pt ce inseamna echipa aia, nu ca sa ma care altii in spate.. in fine, nu stiu daca am ce discuta cu un om ce joaca toate lumile si isi petrece marea parte a timpului pe joc.. e clar ca ai creierul ala facut terci si ca viata ta se deruleaza pe un joc asa ca n am ce sa ti mai zic… Da, m or fi carat altii, dar asa m au carat peste ochii tai 2 lumi si nu poti decat sa plangi … stiu ca prostia mea e ca stau sa raspund pe forum la toti frustratii, dar mna, trebuie sa mai avem si defecte in viata:))) oricum, pe cate lumi ati lua bataie, poate sa va bata cineva pe 10 lumi, tot o sa iesiti pe extern sa gasiti scuze..ba ca altii, ba ca adminii, ba ca a fost cutremur..realitatea e ca esti doar un mic frustrat ce sta non stop pe joc si joaca app toate lumile..si nu poti sa accepti cand iei bataie
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Stai parcat am zis .
E un joc ,e normal sa mai pierzi , nu poți doar sa câștigi, dar sa vii sa zici ca ai șters pe jos cu x sau cu y când tu defapt ești pielea ... , e deja nesimțire , nu doar prostie .
 
Sus