Discutii libere L99 !

Scor reacție
0
Eu nu am jucat niciodata:)))deci?
Eu nu inteleg cum de mai iesi tu pe extern cand te ai facut de ras in ultimu hal:
-pe 85 ai ajuns interna lu Samy de ti a luat satu pe bonus (aparent si chefu de joc)
-tot pe 85 ai plecat pe .net
-pe 92 comentai la inceput cu “castiga lumea apoi nush ce”
-am castigat 92 si ai disparut de pe extern..

Continui sa te faci de ras constant..dai mesaje in privat sa mi arati ca stii cum ma cheama crezand ca ma intimidezi sau ce? Scursura mica ce esti, ramai la lumi d astea vs Vici sau vs Hyenas sau vs Pain, ca pe fiecare lume mai grea esti inexistent.
 

dormm

member
Scor reacție
0
Eu nu inteleg cum de mai iesi tu pe extern cand te ai facut de ras in ultimu hal:
-pe 85 ai ajuns interna lu Samy de ti a luat satu pe bonus (aparent si chefu de joc)
-tot pe 85 ai plecat pe .net
-pe 92 comentai la inceput cu “castiga lumea apoi nush ce”
-am castigat 92 si ai disparut de pe extern..

Continui sa te faci de ras constant..dai mesaje in privat sa mi arati ca stii cum ma cheama crezand ca ma intimidezi sau ce? Scursura mica ce esti, ramai la lumi d astea vs Vici sau vs Hyenas sau vs Pain, ca pe fiecare lume mai grea esti inexistent.
Lesinatule,nu ai jucat nimic pe 85,ai fost o epava,daca vrei iti arat ce ziceau colegii de tine:)))cine a jucat ma pe 92?esti dus cu plata?
Btw:lauda-te cu realizarile tale,nu cu ale celor care te-au carat in spate ;)
Btw2:nu uita lumile unde ai luat-o in gura si tu si ursul..este nevoie sa le reamintesc?:))
Btw3:si pe 92 ati stat la incasat,altii au jucat harta,tu doar stii sa incasezi..iar cat despre green,i-am batut peste tot pe unde i-am prins,deci DND.
Nu mai e nevoie sa raspunzi,stie lumea cat de taran obosit esti:))
 
Ultima editare:

IMax.

member
Scor reacție
0
Eu nu inteleg cum de mai iesi tu pe extern cand te ai facut de ras in ultimu hal:
-pe 85 ai ajuns interna lu Samy de ti a luat satu pe bonus (aparent si chefu de joc)
-tot pe 85 ai plecat pe .net
-pe 92 comentai la inceput cu “castiga lumea apoi nush ce”
-am castigat 92 si ai disparut de pe extern..

Continui sa te faci de ras constant..dai mesaje in privat sa mi arati ca stii cum ma cheama crezand ca ma intimidezi sau ce? Scursura mica ce esti, ramai la lumi d astea vs Vici sau vs Hyenas sau vs Pain, ca pe fiecare lume mai grea esti inexistent.
Tu cred ca nu ai cu cine te bate pe 99 și vrei sa îți cauți sau ca ce chestie ?
In locul tau as merge pe burta și cu ciocul mic, ca iar te împiedeci si cazi capra si vine unul si ti o da.
Ai uitat de 87 sau cum?
Ca ti o dadea dormm de te înecai in fiecare zi, nu mai razbeai…
Dar mna aici pe 99, nu sa găsit unul sa te pună capra și duci lipsa, cu parere de rau îți zic ca chiar nu o sa te pună lumea asta,stiu ca ai poftele tale, dar mai așteaptă.
Și când am jucat noi pe 92 ?
Baiatu, fa ti temele și după sa iesi pe forum, ca tu de fiecare data când iesi pe extern iesi sa vorbesti degeaba.
Jucătorii ca tine ar trebui sa primeasca mute permanent ca vorbiti Numa sa nu tăceți din gura.
 
Scor reacție
0
Ai uitat de 87 sau cum?
Ca ti o dadea dormm de te înecai in fiecare zi, nu mai razbeai…
Dar mna aici pe 99, nu sa găsit unul sa te pună capra și duci lipsa, cu parere de rau îți zic ca chiar nu o sa te pună lumea asta,stiu ca ai poftele tale, dar mai așteaptă.
Și când am jucat noi pe 92 ?
Nu stiu cine esti, dar stiu ca tu esti cel cu temele nefacute..
In primul rand, nu am jucat pe 87 nici macar la PP..daca te uiti pe stats, am avut un sat de 600 pcte:))..si nici pe alt cont n am jucat .
Legat de 92, vorbeam de comentariile lui dormm de acolo..daca intri putin sa verifici ai sa vezi ce zicea..dupa care a disparut din peisaj..deci, nu stiu de unde ai aparut sau ce ai citit..dar cred ca e clar ca probabil nu stii sa citesti..Totusi e bine ca si a gasit avocat, insa ciudat c a gasit unu mai prost ca el..slabe sanse erau pt asta
 
Scor reacție
0
Lesinatule,nu ai jucat nimic pe 85,ai fost o epava,daca vrei iti arat ce ziceau colegii de tine:)))cine a jucat ma pe 92?esti dus cu plata?
Btw:lauda-te cu realizarile tale,nu cu ale celor care te-au carat in spate ;)
Btw2:nu uita lumile unde ai luat-o in gura si tu si ursul..este nevoie sa le reamintesc?:))
Btw3:si pe 92 ati stat la incasat,altii au jucat harta,tu doar stii sa incasezi..iar cat despre green,i-am batut peste tot pe unde i-am prins,deci DND.
Nu mai e nevoie sa raspunzi,stie lumea cat de taran obosit esti:))
In afara de 76 n am pierdut niciodata vs tine agariciule, iar legat de ce rahat mananci cu colegii, important e c am fost la cabane cu ei si ne am inteles ok, pe cand voi v ati furat banii unu la altu si ati ajuns râșii serverului.
 

IMax.

member
Scor reacție
0
Nu stiu cine esti, dar stiu ca tu esti cel cu temele nefacute..
In primul rand, nu am jucat pe 87 nici macar la PP..daca te uiti pe stats, am avut un sat de 600 pcte:))..si nici pe alt cont n am jucat .
Legat de 92, vorbeam de comentariile lui dormm de acolo..daca intri putin sa verifici ai sa vezi ce zicea..dupa care a disparut din peisaj..deci, nu stiu de unde ai aparut sau ce ai citit..dar cred ca e clar ca probabil nu stii sa citesti..Totusi e bine ca si a gasit avocat, insa ciudat c a gasit unu mai prost ca el..slabe sanse erau pt asta
Mi se face rau, minți ca nu ai jucat pe 87, dar ai jucat:)))))
Defapt tu când vezi ca pierde tribul in care ești cedezi satele sa nu zici ca ai jucat mno :)))))
Ești o panarama :))))))
Și legat de 92, una e un comm si alta e sa jucam dar mna atat te duce capul, tu nu ai luat bătaie Numa pe 76 si de acolo înainte pe toate lumiile.
 
Scor reacție
0
Mi se face rau, minți ca nu ai jucat pe 87, dar ai jucat:)))))
Defapt tu când vezi ca pierde tribul in care ești cedezi satele sa nu zici ca ai jucat mno :)))))
Ești o panarama :))))))
Și legat de 92, una e un comm si alta e sa jucam dar mna atat te duce capul, tu nu ai luat bătaie Numa pe 76 si de acolo înainte pe toate lumiile.
Fereasca …:)))
 

Chemosh

member
Scor reacție
0
Jocul acesta se joaca pe harta nu pe forum ….
Pe fiecare lume ieșiți pe forum și vorbiți același lucru .. pe bune …
 
Scor reacție
1
Screenshot_219.png
 
Sus