Discutii libere L99 !

Scor reacție
1
Se pare ca si colegul SRG. are un glob de cristal,aftfel nu mi explic cum a putu face asa o mema

Screenshot-20231211-145415-Opera.jpg
 

Romeogsm.

member
Scor reacție
0
Bun,greseala mea...am uitat sitterul permanent cum s a cerut la inceputul lumii la un suport al unui penal,repet imi asum prostia...intrebare este de ce a fost banat pt 2-3 h iar ulterior i sa ridicat banul fara nici un fel de penalizare cand acest individ a incalcat flagrant regula conturilor suport iar pe deasupra jarteaua a consumat 45k pp ,Hardy e mic copil fata de haimanaua asta :p
 

Venom.

member
Scor reacție
0
GREEN va castiga era de stiut. Dupa ce vor innobila pe cei din Navi, vor declara razboi tribului BURN . Pacat pentru ca era o lume interesanta. O sa planga cei din BURN dar va fi prea tarziu
 

Ion Legenda

member
Scor reacție
0
Acum sincer, le-ar face o favoare Green celor din BURN daca le-ar declara (din nou) razboi.

Decat o lume castigata in felul asta, mai bine 10 lumi pierdute la rand, dar jucate frumos.

La felul in care au gestionat situatia, daca lucrurile raman asa, in BURN nu va mai dori sa joace nici un jucator cu caracter pe viitor.

Ce e chiar tragi-comic e ca ei o tot dau inainte cu sintagma ca "au procedat asa pt ca s-au gandit la proprii jucatori"... doar ca pe proprii jucatori au uitat sa ii intrebe daca vor asta, majoritatea sunt uimiti si foarte multi scarbiti de acest deznodamant.

Pacat de cei care si-au bagat PP-uri gramada, dar de, pe viitor vor invata sa fie mai atenti cu cine se asociaza.

Succesuri!
 
Scor reacție
1
Acum sincer, le-ar face o favoare Green celor din BURN daca le-ar declara (din nou) razboi.

Decat o lume castigata in felul asta, mai bine 10 lumi pierdute la rand, dar jucate frumos.

La felul in care au gestionat situatia, daca lucrurile raman asa, in BURN nu va mai dori sa joace nici un jucator cu caracter pe viitor.

Ce e chiar tragi-comic e ca ei o tot dau inainte cu sintagma ca "au procedat asa pt ca s-au gandit la proprii jucatori"... doar ca pe proprii jucatori au uitat sa ii intrebe daca vor asta, majoritatea sunt uimiti si foarte multi scarbiti de acest deznodamant.

Pacat de cei care si-au bagat PP-uri gramada, dar de, pe viitor vor invata sa fie mai atenti cu cine se asociaza.

Succesuri!
dadadadada
 

shadow18

member
Scor reacție
0
Acum sincer, le-ar face o favoare Green celor din BURN daca le-ar declara (din nou) razboi.

Decat o lume castigata in felul asta, mai bine 10 lumi pierdute la rand, dar jucate frumos.

La felul in care au gestionat situatia, daca lucrurile raman asa, in BURN nu va mai dori sa joace nici un jucator cu caracter pe viitor.

Ce e chiar tragi-comic e ca ei o tot dau inainte cu sintagma ca "au procedat asa pt ca s-au gandit la proprii jucatori"... doar ca pe proprii jucatori au uitat sa ii intrebe daca vor asta, majoritatea sunt uimiti si foarte multi scarbiti de acest deznodamant.

Pacat de cei care si-au bagat PP-uri gramada, dar de, pe viitor vor invata sa fie mai atenti cu cine se asociaza.

Succesuri!
De unde ai tu aceste informații ,că cei din conducere nu a întrebat restul jucătorilor ce să facă cu diplomația.Trebuia să se de-a circulara ?Majoritatea care au apărut că ciupercile după ploaie fara să participe pe aceasta lume își dau cu părerea doar de dragul de a fii pe placul și la inima Celor 3 mari conducători ai Ro ului ( Hardy ,papaya și marele Cicio )...daca tot așa va doare de Navi de ce nu ii învățați bunele maniere ?dc nu ii învățați să își respecte jucători?dc nu ii învățați să fie umani ?
Vedetiva de jocu vostru și lăsați să ne jucăm cum știm și cum ne e bine ,decât o alianță toxica cu dobitoci ăștia 3 de la răsărit mai bine ,,Game over'' și alianță cu Green.
 
Ultima editare:

andreyms

member
Scor reacție
0
GREEN va castiga era de stiut. Dupa ce vor innobila pe cei din Navi, vor declara razboi tribului BURN . Pacat pentru ca era o lume interesanta. O sa planga cei din BURN dar va fi prea tarziu
Probabil ai si tu un glob de cristal. A mai prezis unul ca pana la Craciun se termina lumea, a prezis corect, doar ca a pierdut-o, nu a castigat-o.
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Decat o lume castigata in felul asta, mai bine 10 lumi pierdute la rand, dar jucate frumos.

Da, ce sa-ti povestesc. Cand e 1v3 contra green e foarte normal si ok. Pai sa stea Navi sa joace, cine-i tine? Noi am stat pe 87 si pe alte lumi mult si bine cand am ramas 1v3.

Mai bine v-ati intreba ce caractere sunt cicio si tom hardy daca toata harta a preferat o lume "plictisitoare" ca ei si grupul lor sa piarda.


Dupa ce vor innobila pe cei din Navi, vor declara razboi tribului BURN

Mituri auzite tot de pe la seulica / just-elite / tom hardy... ca probabil isi schimba iar numele la cate infrangeri aduna in fata green. Noi mereu am dus aliantele pana la capat o data ce ne-am dat cuvantul, chiar si cand stiam ca ne-o luam.

Stati acolo la bataie pana o-m da noi razboi la Burn, sa vedem cum sunteti si pe harta, nu doar la dat mesaje private si manevrat conturi.
 

Tekashi

member
Scor reacție
1
la cum câștiga green lumile o să ajungă să pară o echipă cu potențial în câțiva ani

De ce să accepți o alianță când oricum ești în avantaj prin destabilizarea inamicilor, de ce să nu ai măcar o lume în care demonstrezi pe hartă ca ești liderul pe lumea respectivă și ca nu ai nevoie de artificii pentru a închide. De ce? Pentru ca green.

W(C)acerul cu o pagină în spate, în prima parte se înjură cu burn și mai jos se mândrește ca el face realizări de lumi închise fiind aliat cu burn.

Asta nu e o lume câștigată, e o glumă proasta
 

Ariki

member
Scor reacție
0
la cum câștiga green lumile o să ajungă să pară o echipă cu potențial în câțiva ani

De ce să accepți o alianță când oricum ești în avantaj prin destabilizarea inamicilor, de ce să nu ai măcar o lume în care demonstrezi pe hartă ca ești liderul pe lumea respectivă și ca nu ai nevoie de artificii pentru a închide. De ce? Pentru ca green.

W(C)acerul cu o pagină în spate, în prima parte se înjură cu burn și mai jos se mândrește ca el face realizări de lumi închise fiind aliat cu burn.

Asta nu e o lume câștigată, e o glumă proasta
Ai buton de inregistrare pe 99, hai si te bate daca zici ca e o gluma proasta. Astialalti s-au batut singuri, nu a trebuit sa le facem mare lucru
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
la cum câștiga green lumile o să ajungă să pară o echipă cu potențial în câțiva ani

De ce să accepți o alianță când oricum ești în avantaj prin destabilizarea inamicilor, de ce să nu ai măcar o lume în care demonstrezi pe hartă ca ești liderul pe lumea respectivă și ca nu ai nevoie de artificii pentru a închide. De ce? Pentru ca green.

W(C)acerul cu o pagină în spate, în prima parte se înjură cu burn și mai jos se mândrește ca el face realizări de lumi închise fiind aliat cu burn.

Asta nu e o lume câștigată, e o glumă proasta

te astept pe harta sa vedem ce reflexe ai :)

am auzit placa asta pe fiecare forum :))) dar 99% din lumile din ultimii ani s-au inchis print-un trib format dintr-o alianta :))) am spus si pe la pranz si repet si acum, cand green a avut un continent si tom hardy 3 a spus ca i se pare normal sa stam la bataie , acum vreau sa vad fapte de la tomita , cate zile o sa stea pe harta pana se face barbar :)))

ma tot intreb, cand va apucati sa comentati pe o lume unde nici nu jucati o faceti din frustrare ca iar castiga green sau din iubire pt Ciccio si Hardy ?:))))))))) sincer prefer sa cred ca este prima
 

andreyms

member
Scor reacție
0
la cum câștiga green lumile o să ajungă să pară o echipă cu potențial în câțiva ani

De ce să accepți o alianță când oricum ești în avantaj prin destabilizarea inamicilor, de ce să nu ai măcar o lume în care demonstrezi pe hartă ca ești liderul pe lumea respectivă și ca nu ai nevoie de artificii pentru a închide. De ce? Pentru ca green.

W(C)acerul cu o pagină în spate, în prima parte se înjură cu burn și mai jos se mândrește ca el face realizări de lumi închise fiind aliat cu burn.

Asta nu e o lume câștigată, e o glumă proasta
gresit. green a fost, este si va fi o echipa cu potential. dar in orice razboi e nevoie de aliati. atat timp cat e un joc curat, nu vad unde e problema. si inca ceva. green are un nucleu de jucatori, ciccio si hardy pe toate lumile iau un trib gata facut si preiau conducerea, dar cati raman alaturi de ei pe alte lumi?
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
1702328738828.png


@DonCiccio de ce nu trimiti circulare de pe contul tau ?

Toti acei oameni care te-au tradat au facut-o pentru ca esti un conducator de c....:))) chiar nu poti sa intelegi? Te-ar fi tradat 90% din trib ca am mesaje de la ei dar nu se mai fac recrutari , le las ocazia sa te tradeze pe urmatoarea lume , amatorule.

Tu te-ai gasit sa vorbesti de tradari cand tu din prima zi ai inceput sa intrebi oamenii din loh si din green daca isi vand conturile? Stiu e dureros ca ti-ai investit banii de paine pe o luna aici pe 99 si nu ai apucat sa faci nici o manevra.
 

Tekashi

member
Scor reacție
1
te astept pe harta sa vedem ce reflexe ai :)

am auzit placa asta pe fiecare forum :))) dar 99% din lumile din ultimii ani s-au inchis print-un trib format dintr-o alianta :))) am spus si pe la pranz si repet si acum, cand green a avut un continent si tom hardy 3 a spus ca i se pare normal sa stam la bataie , acum vreau sa vad fapte de la tomita , cate zile o sa stea pe harta pana se face barbar :)))

ma tot intreb, cand va apucati sa comentati pe o lume unde nici nu jucati o faceti din frustrare ca iar castiga green sau din iubire pt Ciccio si Hardy ?:))))))))) sincer prefer sa cred ca este prima

Dacă triburile.ro ar avea un bug general ăla ar fi green. O anomalie de trib, realizări făcute făra a avea măcar respectul unei echipe serioase de pe ro. Lumi închise și toate cu semne de întrebare, unde ori au fost absenți ori au folosit relațiile din TT. Despre ce vorbim? Toți vă știu, oameni care au fost sau sunt în echipa de suport și pe conferințele interne sunt părtași la scripturi ilegale. Programatori în echipă care fac scripturi la comandă. Ban uri la comandă sau rezolvări de tichete favorizate s.a.m.d

Cum dracu de sunteți singurii care vă lăudați, nu iese unu care să vă ia partea. Nu aveți cum să vă schimbați imaginea pe jocul ăsta dar măcar mai închideați din guri refuzând alianță burn pe motive de verticalitate.

Cat despre tine iuliane, cum dracu să te iau în serios când nu dai 500 Pp uri sa ți schimbi nick ul ăsta de yahoo messenger.
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
Dacă triburile.ro ar avea un bug general ăla ar fi green. O anomalie de trib, realizări făcute făra a avea măcar respectul unei echipe serioase de pe ro. Lumi închise și toate cu semne de întrebare, unde ori au fost absenți ori au folosit relațiile din TT. Despre ce vorbim? Toți vă știu, oameni care au fost sau sunt în echipa de suport și pe conferințele interne sunt părtași la scripturi ilegale. Programatori în echipă care fac scripturi la comandă. Ban uri la comandă sau rezolvări de tichete favorizate s.a.m.d

Cum dracu de sunteți singurii care vă lăudați, nu iese unu care să vă ia partea. Nu aveți cum să vă schimbați imaginea pe jocul ăsta dar măcar mai închideați din guri refuzând alianță burn pe motive de verticalitate.

Cat despre tine iuliane, cum dracu să te iau în serios când nu dai 500 Pp uri sa ți schimbi nick ul ăsta de yahoo messenger.

:))) da fix ca zice un anonim frustrat pe extern green trebuie sa rupa aliante sa se bata cu 3 continente :)) iti aduc niste servetele ca vad ca esti foarte afectat :))
incearca sa treci peste dramele astea , green a mai castigat lumi si o sa mai castige ar fi trebuit deja sa te obisnuiesti cu asta nu sa ne plangi pe extern

iar despre prima parte a mesajului pot sa spun doar ca faci parte din acea categorie de oameni unde se incadreaza si cei invinsi pe lumea 99 , analfabeti functionali.
 

Tekashi

member
Scor reacție
1
:))) da fix ca zice un anonim frustrat pe extern green trebuie sa rupa aliante sa se bata cu 3 continente :)) iti aduc niste servetele ca vad ca esti foarte afectat :))
incearca sa treci peste dramele astea , green a mai castigat lumi si o sa mai castige ar fi trebuit deja sa te obisnuiesti cu asta nu sa ne plangi pe extern

iar despre prima parte a mesajului pot sa spun doar ca faci parte din acea categorie de oameni unde se incadreaza si cei invinsi pe lumea 99 , analfabeti functionali.
greu sa concepi ca ati putea castiga o lume singuri, nu?

Cum dracu ai ajuns din cadetul de pe l60 marketing-lătraul de acum, nu mi dau seama.

Hai sa ți dau 500 pp uri să ți schimbi numele te rog. Imi dai senzația ca vorbesc cu un tătic care descoperă Facebook-ul și încearcă să combine minore cu un selfie în care poartă ochelari din filmele matrix.
 

Venom.

member
Scor reacție
0
Am si eu o curiozitate: Au curajul cei din Green sa castige macar o lume prin lupta cinstita si fara manevre ?
 
Sus