Discutii Libere SP10 !

DeletedUser41586

Cred ca a vrut sa zica ca i-a batut recordul de ieri lui Gabi .:)
 

DeletedUser41586

Punctajul meu actual: 15.323
Acesta este un nou record personal! (Lista celor mai buni se va actualiza la sfârșitul zilei)

Comandă de cercetare Durată Terminare Întrerupere

Cavalerie uşoară 0:18:26 astăzi la ora 14:32:52
 

DeletedUser523

Ma tzepes, dar daca ei nu-s lasi si tradatori inseamna ca tu nu o sa fi innobilat ? :D

Vezi ca nici zilele nu le mai cunosti, ce-ti face jocul asta. Omu cere farm de azi, tu-i dai de ieri :))
Exact asta inseamna. App specialele pe care am avut trib cu jucatori seriosi de la inceput pana la sfarsit le-am si castigat asa ca...;)
Topul de azi nu l-am gasit. Daca il cunosti tu, te rog sa-l postezi...
 

DeletedUser41586

Ce vorbesti, ma ? Are tzepes trib serios :))

Nu stiu cine esti si ce vrei sa insinuezi tu cu postarile astea, ne cunoastem cumva?
Daca stai ascuns dupa un nume, unde nu apari pe joc , e grav.

Daca te legi de tzepes , leaga-te de el , inseamna ca ai avut cosmaruri cu el . Dar nu te lega de trib ca nu ne cunosti precum pretinzi. Ciocu mic si joc de glezne , toate la timpul lor.
 

DeletedUser

Nu stiu cine esti si ce vrei sa insinuezi tu cu postarile astea, ne cunoastem cumva?
Daca stai ascuns dupa un nume, unde nu apari pe joc , e grav.

Daca te legi de tzepes , leaga-te de el , inseamna ca ai avut cosmaruri cu el . Dar nu te lega de trib ca nu ne cunosti precum pretinzi. Ciocu mic si joc de glezne , toate la timpul lor.

Da , un trib de crescatori de sate are tzepes. :)
 

DeletedUser

Ma sickos ce cosmaruri sa faca tzepes ? De era altu mai de doamne ajuta, poate, dar nici asa nu cred :)).

Creste acolo satele mari si frumoase si asteapta momentul in care se ajunge si la tine ca tu sigur nu o iei in directia buna pe harta :rolleyes:
 

DeletedUser

Nu tzepes. Noi suntem in tabara castigatoare, adica aia cu care tu pierzi mereu . Care castiga acolo vom fi si noi :D

Da-o-ncolo suparare tzepes. Nu ii vina ta, nu ca n-ai fi tu bun, dar n-ai avut noroc de trib. Tu esti bun :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41586

Ei sunt smardoii de sunt cu noi pe continent .
Jaxule , te mananca in cerul gurii cum l-a mancat pe Frizeru in unghii . Stii ce a facut nu? S-a dat mare ca face el o frizura beton dar s-a ales cu peruca , intelegi unde bat?

Esti trist ca ti-au esuat recrutarile ? Pai normal , cine sa mai joace cu un smardoi ca tine :)
 
Sus