Discutii Libere SP10 !

DeletedUser

De murit, te sigur ca nu mor. Si nici nimic nu fac pentru ca stiu ca acele mesaje nu sunt defapt.

Ti-am zis sa ai rabdare si sa cresti satele frumos. Si sa nu fugi ca pe alte lumi cand se ajunge la tine.

Tu esti ala ce il innobileaza pe jaxu, printule ?
 

DeletedUser41586

Ei sunt zmei bre
Ca e plin de zmei aici , de vraci ,de saci , de bani , vai de viata mea.
 

DeletedUser46076

De murit, te sigur ca nu mor. Si nici nimic nu fac pentru ca stiu ca acele mesaje nu sunt defapt.

Ti-am zis sa ai rabdare si sa cresti satele frumos. Si sa nu fugi ca pe alte lumi cand se ajunge la tine.

Tu esti ala ce il innobileaza pe jaxu, printule ?

Eu nu promit nimic, nu imi place sa fac promisiuni fara sa le tin.Poate ajunge altcineva mai repede la el.Daca e sa ajung primul la el, atunci ghinionul lui.Spre deosebire de voi, eu nu fac promisiuni pe care nu le pot tine.Dar nu se stie poate aveti si voi noroc chior si prindeti vreun sat pe undeva.
 

DeletedUser

Pai si a promis careva ceva ? Am inteles toti ca nu poate fi scos nimeni de la voi, ce mai e de facut ?

Mergem inainte desi cunoastem deja rezultatul :(
 

DeletedUser41586

Eu nu promit nimic, nu imi place sa fac promisiuni fara sa le tin.Poate ajunge altcineva mai repede la el.Daca e sa ajung primul la el, atunci ghinionul lui.Spre deosebire de voi, eu nu fac promisiuni pe care nu le pot tine.Dar nu se stie poate aveti si voi noroc chior si prindeti vreun sat pe undeva.

S-ar putea sa ajunga altcineva la el si nu dau nume.

De murit, te sigur ca nu mor. Si nici nimic nu fac pentru ca stiu ca acele mesaje nu sunt defapt.

Ti-am zis sa ai rabdare si sa cresti satele frumos. Si sa nu fugi ca pe alte lumi cand se ajunge la tine.

Tu esti ala ce il innobileaza pe jaxu, printule ?

Mai anonimule care esti un anonim si ti-e frica sa zici numele de pe joc , anonimule.
Ti le cresc ma zi cum le vrei?
 

DeletedUser

Deci nu el e Adi. Adi e deocamdata de negasit.

Hai ca stii sa le cresti, asta e singurul lucru ce il faci bine pe jocul asta :)).
 

DeletedUser46076

Pai si a promis careva ceva ? Am inteles toti ca nu poate fi scos nimeni de la voi, ce mai e de facut ?

Mergem inainte desi cunoastem deja rezultatul :(

Eu nu am zis ca nu puteti scoate pe nimeni de la noi, dar puteti incerca,daca aveti noroc luati, daca nu asta e. Mai este si runda speciala urmatoare pentru voi.
 

DeletedUser

Eu nu am zis ca nu puteti scoate pe nimeni de la noi, dar puteti incerca,daca aveti noroc luati, daca nu asta e. Mai este si runda speciala urmatoare pentru voi.

Au fost atatea si tot degeaba :)). Si la fiecare eram constienti ca va mai fi una, ni se amintea, dar tot degeaba.

Adi = tzepes

Asa o sa rad cand o sa va innobileze , jajajaj

O sa fie o asteptare lunga atunci pana vei rade. Vrei sa nu mai razi 3 luni cat tine speciala ? :(
 

DeletedUser41586

Au fost atatea si tot degeaba :)). Si la fiecare eram constienti ca va mai fi una, ni se amintea, dar tot degeaba.



O sa fie o asteptare lunga atunci pana vei rade. Vrei sa nu mai razi 3 luni cat tine speciala ? :(

SPARTACUS din Clinceni , cine esti baiiiiiiiiii?=)))
 

DeletedUser17245

seara buna . merge farmu ? cum stati cu calutii ? dusmanii au facut nobilii ? ca mai e o zi .. si trebuie sa ma innobileze .. zic!
 

DeletedUser41586

seara buna . merge farmu ? cum stati cu calutii ? dusmanii au facut nobilii ? ca mai e o zi .. si trebuie sa ma innobileze .. zic!

Te innobileaza ca-s rai astia, pe toata lumea innobileaza .
Jaxu = nume de cod Saltaretu ( salta trupele pe sus)
vbn@ = nume de scena Furdui Iancu ( ii place sa cante la trombon cu frana)
fert = asta e un nimic.
Mai era unul dar stai ca nu imi vine prin minte , a da ma ... nu mai stiu .
 

DeletedUser46076

seara buna . merge farmu ? cum stati cu calutii ? dusmanii au facut nobilii ? ca mai e o zi .. si trebuie sa ma innobileze .. zic!

Ai grija ca e plin de inamici, deja s-au facut rezervarile. Multa grija la campionii astia de mai sus de pe speciale, o sa iti faca o surpriza si iti da satele drept bonus de farmare :)
 
Sus