Discutii Libere SP10 !

DeletedUser

Ei sunt smardoii de sunt cu noi pe continent .
Jaxule , te mananca in cerul gurii cum l-a mancat pe Frizeru in unghii . Stii ce a facut nu? S-a dat mare ca face el o frizura beton dar s-a ales cu peruca , intelegi unde bat?

Esti trist ca ti-au esuat recrutarile ? Pai normal , cine sa mai joace cu un smardoi ca tine :)

Usor sa nu-ti plesneasca o vena la cap, lasa frustarile. Arata-mi tu mie unul care am vrut sa il recrutez, vorbesti din basme. :)))))))
 

DeletedUser41586

Sa ies cu mesajele ar insemna ca nu o sa mai apari pe extern..Imi esti simpatic si te vreauuu :)))
Dar o sa-ti scrie aici respectivul/respectivii daca asta vrei sau tu nu mai stii pe cine ai incercat sa recrutezi?:))
 

DeletedUser

Ma, tu habar n-ai pe ce planeta traiesti. Iara ti-ai facut pofta ? Sau de unde le scoti pe astea ?

Ia pune-i pe aia sa scrie aici sa vedem ce stiti voi si nu stim noi ;)
 

DeletedUser41586

Ma, tu habar n-ai pe ce planeta traiesti. Iara ti-ai facut pofta ? Sau de unde le scoti pe astea ?

Nu esti ma cu mine . De unde te tragi cu mine de sirete?
Tu, pana nu ne zici cine esti sa nu te mai bagi cu mine in seama , ai inteles BA?
 

DeletedUser

Ma lasa tu inobilarile. Hai cu mesajele ale in care eu recrutez. :))
 

DeletedUser

Nu esti ma cu mine . De unde te tragi cu mine de sirete?
Tu, pana nu ne zici cine esti sa nu te mai bagi cu mine in seama , ai inteles BA?

Hai du-te si bea un ceai verde ca ai nevoie de inspiratie sa compui mesajele alea cu recrutari :)).

O sa-ti zic cand ne intersectam, promit. Doar sa nu dispari pana atunci, ca peste tot pe unde ai "jucat" :D . Sau am uitat, e tzepes cu tine si n-ai de ce sa te temi :))
 

DeletedUser41586

Hai du-te si bea un ceai verde ca ai nevoie de inspiratie sa compui mesajele alea cu recrutari :)).

O sa-ti zic cand ne intersectam, promit. Doar sa nu dispari pana atunci, ca peste tot pe unde ai "jucat" :D . Sau am uitat, e tzepes cu tine si n-ai de ce sa te temi :))

Bai.. tu nici macar nu ma cunosti pe mine si vorbesti , cine esti?
Cand o sa-mi zica asta cine e atunci o sa apara si mesajele pana atunci , mucles.
 

DeletedUser

Nu exista mesajele alea si acuma ce sa zici si tu :)) .

Ti-am zis cand iti voi spune. Pana atunci, creste acolo satele si asteapta clipa :D
 

DeletedUser47559

Da zi tu , public si sorin joaca cu tine?ca parca asa spuneai
 

DeletedUser

Da mesajele, unde is mesajele ?

Da, ai dreptate. Cat timp ii tzepes cu tine, slabe sanse :(
 

DeletedUser

Bine. Dar mesajele alea le pui atunci ? Ca am inteles ca voi nu puteti fi innobilati si ati castigat deja:rolleyes:
 

DeletedUser41586

Bine. Dar mesajele alea le pui atunci ? Ca am inteles ca voi nu puteti fi innobilati si ati castigat deja:rolleyes:

Pai nu voi sunteti ma aia care sunt smardoi?
Te legi asa de oameni pe care nu-i cunosti , esti obraznic rau.
Nu le pun ma , sa mori si nu le pun .Sa vad ce faci.
 

DeletedUser41586

Sunteti 3 triburi si va bateti cu pumnii in piept , vai ...
Cand ai de gand sa iesi la 1-1 cu mine , imi dai mesaj pe joc , pana atunci sa nu te mai legi de mine , s-a inteles?
 

DeletedUser46076

Tocmai a inceput lumea si voi deja va luati de tzepes,Sickoss si de tribul nostru. Voi va aflati la capatul funiei ma baieti nu stiu cum sa va zic, dar deja mie mila de voi.
 
Sus