Discutii libere SP19 !

Dicsie

member
Scor reacție
7
Sunt unii pe aici care n-ar trebui sa discute despre ban-uri, stiu cativa care au avut ban cel putin odata pe mai toate lumile unde au fost.

Cred ca e prea devreme sa va scoateti ochii, totusi :D

Iar despre "magarii", conturi sparte sau "manevre" nu mai zic.

Cel mai bun sa castige.
 

DeletedUser48577

Are dreptate nusha acesta, voi aveti scrupule ? Ce satisfactie puteti avea voi cand intrati cu n conturi suport pentru a dezbina sau sa va cresteti conturile?
În afară de trisat mai sunteti buni de altceva? Trăiască multiconturile, punctele premium si lipsa de onoare si caracter.
Eu unul nu am o problema sa-mi scot pălăria in fata unui jucător sau conducător drept si onest sau sa nu îmi aplaud oponenții pentru cum am interacționat pe harta.
Dar dacă așa a devenit jocul acesta in ultima vreme ce sa vedem decât intrigi și ură.
Inainte erau câțiva ca voi si majoritatea avea o cultură cu bun simt , dar oamenii aceea au dispărut indignați de cum s-a ajuns pe aici.
Nu este un joc cu o grafica impresionantă, diferenta o face socializarea și jocul in echipa, dar dacă se joacă în modul acesta eu nu am ce aplauda. Vă furați singuri căciula si demnitatea de a fi om. Fiecare trib sau tara are conducătorii pe care îi merită.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47831

Cristina, noi nu avem pe nimeni banat. Ni s-a spart un cont. Atata tot. Iar guralivii astia incearca sa duca discutiile in alta parte si sa mascheze tot. In fine, au sfarsit si cu banari si fara sate luate asa cum vroiau ei.



Panseluta, pisoias...nu joaca nimeni cu adminii.
Nu a cersit nimeni niciun jucator. S-a strigat adunarea, e cu totul altceva.
Vezi ce facea samy prin mai-iunie :)) Pe urma sa apari pe aici si sa vb de noi.
Noi ne-am pregatit in urma zvonurilor...cum ca jderii intra cu 4-500 conturi. Atata tot.

Garofitza, stai jos si ridica 2 degete cand mai vrei atentie. Ce adunare sa strigati voi mah, cand juma de academii sunteti tot voi? Iar restul, cum ii platiti, sunt zilieri?
 

DeletedUser48577

Matale esti de la Caracal sau suntem in emisiunea lui Dan Diaconescu cu senzaționalul dumitale ?
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Garofitza, stai jos si ridica 2 degete cand mai vrei atentie. Ce adunare sa strigati voi mah, cand juma de academii sunteti tot voi? Iar restul, cum ii platiti, sunt zilieri?

Bai pricajitule :))
Da mesaje pe conturi si vezi cine, cand si cum iti raspund. Pune si tu cateva intrebari legate de grupurile noastre...cati suntem pe acolo, ce discutam, ce facem ?
Te rog...nu-mi spune sa ridic 2 degete daca vreau atentie. Nu caut deloc atentie...va ofer voua atentie si rau fac raspunzand pe aici diferitor postari care mai de care mai penibile.
 

DeletedUser48577

La voi cum se plătește în jedrii? Cu dulceata fericirii a contesei?
 

DeletedUser49325

Bai smardoi de carton, fara admini stii sa joci!? Prin cate triburi ai cersit jucatori si suporti ca sa jucati speciala asta??? Stai in banca ta, nu te mai visa unde nu poti sa ajungi!

bai ****** ce vorbe poti tu sa aduci la adresa mea?

noi nu cersim jucatori pe nicaieri. in schimb, voi ati cersit jucatori la tot serverul.

cine sunt eu? ala care v-a invatat pe multi dintre voi sa jucati.

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47831

Bai pricajitule :))
Da mesaje pe conturi si vezi cine, cand si cum iti raspund. Pune si tu cateva intrebari legate de grupurile noastre...cati suntem pe acolo, ce discutam, ce facem ?
Te rog...nu-mi spune sa ridic 2 degete daca vreau atentie. Nu caut deloc atentie...va ofer voua atentie si rau fac raspunzand pe aici diferitor postari care mai de care mai penibile.

Te mai filozofezi mult si degeaba? Stii, circula din batrani o vorba: "Hotii, striga hotii!"
Asa ca, mai taci din gura, daca n-ai nimic de spus. Reclama, poti sa-ti faci la radio.
Hai seara buna, ca de zdrente suntem toti satui!
 

DeletedUser47831

bai papagal ce vorbe poti tu sa aduci la adresa mea?

noi nu cersim jucatori pe nicaieri. in schimb, voi ati cersit jucatori la tot serverul.

cine sunt eu? ala care v-a invatat pe multi dintre voi sa jucati.

Hooo mah nebunule, ce te aprinzi precum carbunele-n gratar? Se considera ca dai lectii si cand joci multicont? Cum faci, iti predai singur, sau cum? Sa nu-mi spui k vb. de nebun prin casa cu tine si va dati sfaturi...
 

DeletedUser49325

Hooo mah nebunule, ce te aprinzi precum carbunele-n gratar? Se considera ca dai lectii si cand joci multicont? Cum faci, iti predai singur, sau cum? Sa nu-mi spui k vb. de nebun prin casa cu tine si va dati sfaturi...

esti frustrat rau, nu poti sa te compari cu mine si cauti sa ma discreditezi
 

DeletedUser48577

Tusica mataluta cati ani ai de esti prietena cu Marieta ( Toma Alimos) ?
Curios, au mai mărit pensia?!
 
Sus