Discutii libere SP19 !

DeletedUser9326

jignesti pe toti din jurul tau care joaca in tabara adversa dar daca ai fi fata in fata te-ar face astia umeras, lingi unde acum cateva luni, ani scuipai.
inceteaza sa te mai dai in spectacol si joaca acolo pe harta, pana acum am vazut doar 2 insi in tabara ta care si-au innobilat conturile suport.

cand ti se cer dovezi, schimbi subiectu, delirezi, uneori stau si ma gandesc cum pot acele persoane care joaca in echipa ta sa te suporte dar cred ca si ei rad de tine si de prostia ta.
 

DeletedUser48577

- Leule, ce faci dacă-ti prinde ursul femeia?!
- Păi dacă ursu*e*dulce și a suparat-o pe magdamil1992, să descurce singur eu nu intervin.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
jignesti pe toti din jurul tau care joaca in tabara adversa dar daca ai fi fata in fata te-ar face astia umeras, lingi unde acum cateva luni, ani scuipai.
inceteaza sa te mai dai in spectacol si joaca acolo pe harta, pana acum am vazut doar 2 insi in tabara ta care si-au innobilat conturile suport.

cand ti se cer dovezi, schimbi subiectu, delirezi, uneori stau si ma gandesc cum pot acele persoane care joaca in echipa ta sa te suporte dar cred ca si ei rad de tine si de prostia ta.

Ce dovezi ma?
Esti sub orice critica
Ce jigniri am adus eu gratuit ?
Ce subiecte am schimbat ?
Vezi cronologia postarilor si apoi sa comentezi de mine in felul asta
Nu mai postez nimic, ca oricum o fac degeaba cu voi, nu intelegeti nimic niciodata
Si app...jucati voi cu innogames :))
Sunteti atat de slabi incat cu tot cu inno nu sunteti in stare de nimic si doar cu ilegalitati puteti pasi in fata cu ceva
 

DeletedUser9326

Pai vezi cate conturi sunt blocate la voi. Ce dovezi mai vrei ?
Vezi si motivele...intreaba-ti colegii.

Ce dovezi ma?
Esti sub orice critica
Ce jigniri am adus eu gratuit ?
Ce subiecte am schimbat ?
Vezi cronologia postarilor si apoi sa comentezi de mine in felul asta
Nu mai postez nimic, ca oricum o fac degeaba cu voi, nu intelegeti nimic niciodata
Si app...jucati voi cu innogames :))
Sunteti atat de slabi incat cu tot cu inno nu sunteti in stare de nimic si doar cu ilegalitati puteti pasi in fata cu ceva

a 3-a oara te invit sa vii cu dovezi, orbetule.
 

osândă

member
Scor reacție
1
Ba leule pleaca ma odata de aici. Ne plictisesti, cauta atenție prin mesaje acolo cu specimenele tale.
 

DeletedUser49255

Pai vezi cate conturi sunt blocate la voi. Ce dovezi mai vrei ?
Vezi si motivele...intreaba-ti colegii.
burn banat, loving banat, cine stie cati mai aveti banati...nu mai face acuzatii aiurea si uita-te la tine in ograda
 

DeletedUser48577

Leul Albastru. oct 05, 10:57
Eu sunt greu de descifrat iar tu nu iubesti calea lui Dumnezeu. Iubirea și adevărul.

razvanu oct 05, 11:12
Iubesc si iubirea si adevarul dar pacatul e uneori mai dulce.

Leul Albastru. oct 05, 11:24
Păcatul nu este dulce dacă trăiești în minciună.

razvanu oct 05, 11:33
Pacatul nu dar placerea lui da

Leul Albastru. oct 05, 11:45
Ma lipsesc de placere dacă este una mincinoasă.

razvanu oct 05, 11:46
Ok am inteles.

razvanu oct 05, 12:44
Iti multumesc ca 24 de ore ai reusit sa vorbesti cu mine civilizat. Primul meu razboi e castigat.

Leul Albastru. oct 05, 12:50
Eu vorbesc cum mi se vorbește, dăruiesc ceea ce mi se oferă
 

DeletedUser48577

Voi l-ati adus aici, voi să-l duceți acolo unde i se cuvine să fie!...
 

DeletedUser48423

Eu zic ca nu-i adevarat....Leule tata, tu esti de pe alta galaxie, cel mai mult imi place de tine.....ce-as mai conversa cu tine.... noaptea...
 
Sus