Discutii libere SP19 !

Vndhl

member
Scor reacție
2
va goliti conturile de trupe si dati vina pe noi.. tipic voua
Tu nu stiu ce ai fumat sau vorbesti in necunostinta de cauza dar tu jucator fiind , nu trimiti satele de atac pe colegi (la distanta de 20-40h ), satele de aparare le trimiti ca atac pe un sat blindat de-al dusmanului , iar apararea care o aveai pe granita ,o trimiti inapoi sau o retragi de pe unde o aveai si toate astea la 4 dimineata .
 

DeletedUser49325

Mai analizează puțin cei care au fost blocați, sau cine sunt in spatele conturilor blocate.. Eu nu vad ceia ce zici tu..

v-au banat juma de trib pe sp17

aici ati inceput bine, pepsi banat deja, urmeaza teslara, dupa traditie. v-ati umplut mainile de cacao pe fiecare lume pe care ati jucat, nici macar o lume nu puteti juca normal. sunteti scursurile acestei comunitati!
 

DeletedUser48577

Pagina: >1<
Important: Diplomatie
borzestiîn data de 04.10.2019 la ora 15:31
END AM VORBIT CU SEPIA SI daca vrea toata lumea am putea face o diplomatie cu ei au zona buna plus nordul trebuie sa fim mai relaxati ca vom avea sudul mai greu,eu zic ca o alianta cu ei ar merge ,voi ce spuneti?
Mulţumesc | Citat | Prelucrare
143626_thumb
Leul Albastru.în data de 04.10.2019 la ora 16:03
phone-white.png

Nu am nimic impotriva.
Citat | Prelucrare | Şterge
borzestiîn data de 04.10.2019 la ora 16:10
atunci vorbesti tu cu ei,sau vorbesc eu?
Mulţumesc | Citat | Prelucrare | Şterge
143626_thumb
Leul Albastru.în data de 04.10.2019 la ora 17:19
phone-white.png

Ma gandesc din ce mai mult sa facem o alianta cu REVO impotriva Jderii.
Citat | Prelucrare | Şterge
Sepia72în data de 04.10.2019 la ora 19:44
nu ai ce cauta acolo.razboiul nostru este cu nip,revo este departe si au trazboiul lor cu jderii ,nu ne ajuta cu nimic alianta cu ei.prima data trebuie sa rezistam noi aici
Mulţumesc | Citat | Prelucrare | Şterge
143514_thumb
D3M0Nîn data de 04.10.2019 la ora 19:59
Leule , ce iti ziceam pe wapp de Revo ?

Oricum pe noi ne trateaza toti ca pe mana a 2.

Parerea mea , stam si jucam aici. Lasam sclavii sa se dea cap in cap.

Lovim atunci cand avem ceva de castigat
Mulţumesc | Citat | Prelucrare | Şterge
143626_thumb
Leul Albastru.în data de 05.10.2019 la ora 21:43
REVO cu NiP au alianta impotriva Jderii daca nu ne deranjeaza ar trebui sa fim neutrii. Consider ca apostroful meu catre NiP daca au nevoie de liniste in partea asta, nu ne vor deranja, dar daca isi doresc expansiunea spre noi va fi inevitabil razboiul.
 

DeletedUser47831

v-au banat juma de trib pe sp17

aici ati inceput bine, pepsi banat deja, urmeaza teslara, dupa traditie. v-ati umplut mainile de cacao pe fiecare lume pe care ati jucat, nici macar o lume nu puteti juca normal. sunteti scursurile acestei comunitati!

Bai smardoi de carton, fara admini stii sa joci!? Prin cate triburi ai cersit jucatori si suporti ca sa jucati speciala asta??? Stai in banca ta, nu te mai visa unde nu poti sa ajungi!
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
observ, dar de ce dezbat ei civilizat? :D
eu nu mai sunt la curent cu rivalitatile actuale... multi au alte nick uri, nu ii mai stiu

Din cate am inteles( nu am fost chiar de la inceput) se cearta care trib are mai multi jucatori banati.Posibil sa tina mult discutia asta ca e mult de numarat :))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Din cate am inteles( nu am fost chiar de la inceput) se cearta care trib are mai multi jucatori banati.Posibil sa tina mult discutia asta ca e mult de numarat :))

nu au sare si piper :D
nu stiu sa discute civilizat baietii astia.
referitor la banati, mai bine ii numara pe aia care nu sunt, poate e mai simplu :))
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Din cate am inteles( nu am fost chiar de la inceput) se cearta care trib are mai multi jucatori banati.Posibil sa tina mult discutia asta ca e mult de numarat :))

Cristina, noi nu avem pe nimeni banat. Ni s-a spart un cont. Atata tot. Iar guralivii astia incearca sa duca discutiile in alta parte si sa mascheze tot. In fine, au sfarsit si cu banari si fara sate luate asa cum vroiau ei.

Bai smardoi de carton, fara admini stii sa joci!? Prin cate triburi ai cersit jucatori si suporti ca sa jucati speciala asta??? Stai in banca ta, nu te mai visa unde nu poti sa ajungi!

Panseluta, pisoias...nu joaca nimeni cu adminii.
Nu a cersit nimeni niciun jucator. S-a strigat adunarea, e cu totul altceva.
Vezi ce facea samy prin mai-iunie :)) Pe urma sa apari pe aici si sa vb de noi.
Noi ne-am pregatit in urma zvonurilor...cum ca jderii intra cu 4-500 conturi. Atata tot.
 
Sus