Discutii libere(spam) 2011

DeletedUser14250

Inainte de a deveni penibil, intoarce-te la solitaire. Ti-am spus de atatea ori ca e cel mai potrivit joc pt tine.
Din master nu am plecat pangand. Am plecat pentru ca master devenise o cocina.
Te rog sa-ti vezi de satele de barbari si lasa forumul extern. Eu nu voi mai posta o vreme asa ca va fi plictisela mare aici.

PS - alexaur71 ciocu mic. Mai bine de doi ani nu ai scos un cuvant in master. De unde ai aparut acum? De fapt "cand se tulbura apele...."
Numai bine.
 

DeletedUser5970

Stiim cu totii de ce ai plecat, ai intervenit pe forum si ai fost intrebat 'tu cine esti'... suferind, plangand ai plecat si ai dat invitatii dorind sa faci rau asa ca daca Master era o cocina, a fost una mai de lux dupa plecarea ta.
Te astept la un sims in retea

P.S. chiar ca o sa fie plictiseala, erai singuru animator pe aici
 

DeletedUser

Am scris eu ca am merite? E doar o constatare. In urma GTC a ramas doar praful. Amestecat cu balele pe care le scuipati pe aici de ceva vreme, praful devine mocirla.
E un animal caruia ii place mocirla. Nu stiu exact cum se numeste. Are nume de admin si joaca in master.
EDITAT
Vlad80, iti raman dator cu o bere, iar de te intrebi de ce, pentru multele sate pierdute pentru care toti minunatii tai colegi de trib iti umpleau frigiderul.
Noi sa fim sanatosi, ca grija ne-o poarta niste amatori ce si-au dat delete.
1 Master
2 =GTC=
Vise placute, magia sarbatorilor... e cam mult zis pentru un cosmar, mai corect spus e .. Grinch

1.7. Puteţi folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunile "Lumi de joc" dar nu numai, atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

Deleted User - 213220

Magia tu oricum ereai invatat sa iti dai stergere acum a fost simplu sa faci asta :D

gata am cautat pe net cu detaliile oferite de tine si uite ce am gasit .....denumire trinomială, Sus scrofa domestica xenimusta.. asta cred ca e si cica e si de mancare???? da oare cine il mananca

Pe langa faptu ca esti Editat, bine ca au disparut specimele ca tine care brusc au devenit jucatori dupa ce si-au sters conturile, doar asa ai prins curaj :D

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14250

Cine esti tu domnule rionescu ? Ca adevaratul rionescu in nici un caz.

.............
Ionescu Radu: spune-mi despre ce e vorba...
Ionescu Radu: noi de mult timp n-am mai stat de vorba
don_vlaicone: asta stiu
Ionescu Radu: si pe L4 n-am intrat de o vesnicie
don_vlaicone: de-aia ma si mir sa vad ca ma jignesti pe forumul extern
Ionescu Radu: eu n-am scris NICIODATA pe forumul extern
Ionescu Radu: nu-l citesc, nu ma intereseaza
Ionescu Radu: altcineva a scris, probabil
Ionescu Radu: si pe de alta parte, eu nu faceam asa ceva despre o persoana pe care o apreciez
Ionescu Radu: tu, in cazul de fata
Ionescu Radu: incerci sa ma suni?
don_vlaicone: asta stiam si eu
don_vlaicone: pe scurt eu am renuntat la acel trib pentru ca era numai mizerie
don_vlaicone: m-am dus in GTC o perioada si apoi am renuntat toti
don_vlaicone: "rionescu" este un cont foarte activ pe lumea 4
Ionescu Radu:
don_vlaicone: si mai nou pe forumul extern
don_vlaicone: m-am, mirat foarte tare sa vad ce mizerii au aparut acolo
don_vlaicone: si eram sigur ca nu esti tu
don_vlaicone: dar la cate s-au intamplat in ultima vreme nu ma mai mira nimic

.............

don_vlaicone: ca sa inchei cu mizeria pe lumea 4, imi dai voie sa pun pe forumul extern o parte din discutia asta ?
don_vlaicone: acolo e un rionescu care nu-ti face cinste
Ionescu Radu: daca te ajuta cu ceva, in regula
don_vlaicone: merci mult
Ionescu Radu: o sa ma uit si eu, sa vad ce s-a discutat.
 

DeletedUser5970

Da nu-i frumos sa va ascundeti dupa alte nick-uri.
Oricum, ma amuzi magie cum mergi tu din usa in usa sa te plangi :D altceva mai stii sa faci ?
 

DeletedUser32033

PS - alexaur71 ciocu mic. Mai bine de doi ani nu ai scos un cuvant in master. De unde ai aparut acum? De fapt "cand se tulbura apele...."
Numai bine.

Ai dreptate Vlaicule ,eu sunt idiotul care ti-a inregistrat reportajul de la radio si l-a pus pe forumul Master.Tot eu sunt cel cu care ai stat la masa la intalnirea Master ,si tot eu sunt cel pe care il invitai in GTC pe facebook.
 

DeletedUser

Cosmarul tau, cine as putea sa fiu? Pe cine pupi .... toata ziua pe forum?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai goagle... respectiv rionescu... voi de la mine ati luat fix 3 sate parca tin minte ... ca l-a ultimele 2 si-a cam luat o mecla xeni... asta asa pentru rememorarea evenimentelor .deci berea daca vrei sa o dai, o dai pentru ca ti-am lasat o mare gri acolo si nu mai ai grija ca iti mor trupele si nobilii!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25671

Pana mea la cate barbare sunt pe harta acuma ar fi buna o ieftenire de taleri nu o inchidere de lume,ca nu se stie de unde apar rasturnari/schimbari in actualul top 3 al jucatorilor...
 

DeletedUser

Oho, viteazule, asa se poarta acuma razboaiele pe L4?
Daca satele barbare v-ar putea ataca, si-ar mai sterge un sfert din jucatori conturile :D
 

DeletedUser8247

Finalul lumii 4

Lumea 4 trebuie sa se inchida.Master a castigat toate razboaiele.Nu vad de ce sa se mai continue pe aceasta lume.
Cer cu aceasta ocazie inchiderea lumii 4 cu tribul Master castigator.

Arhivă de război Titlu Inamic de război Începutul războiului Sfârşitul războiului Statistici Învingător
Master vs ~V~ VendeTTa (dizolvat) în data de 26.01. la ora 16:56:45 în data de 14.10. la ora 23:26:12 Arată statisticile Tribul tău
Ne luptam Persia (dizolvat) în data de 30.01. la ora 18:01:26 în data de 23.07. la ora 14:24:52 Arată statisticile Tribul tău
Vedem noi! NOVA (dizolvat) în data de 30.01. la ora 21:36:29 în data de 16.06. la ora 07:06:32 Arată statisticile Tribul tău
praf ban qua ngu ngoc (dizolvat) în data de 26.01. la ora 21:18:31 în data de 16.06. la ora 07:06:32 Arată statisticile Tribul tău
Ori cu noi...ori la margine Cavalerii Templieri în data de 05.05. la ora 13:02:05 în data de 07.05. la ora 12:45:07 Arată statisticile Tribul tău
Master mori mori moriiiii The Immortals (dizolvat) în data de 14.02. la ora 14:46:44 în data de 26.03. la ora 06:17:12 Arată statisticile Tribul tău
Master vs PA! Primim cu Atacul (dizolvat) în data de 06.02. la ora 11:57:08 în data de 14.03. la ora 20:58:04 Arată statisticile Tribul tău
of of statistica asta... coool (dizolvat) în data de 01.02. la ora 18:04:56 în data de 22.02. la ora 04:14:21 Arată statisticile Tribul tău
sunt mic dar va iau toate satele vladut bos (dizolvat) în data de 14.02. la ora 14:10:40 în data de 16.02. la ora 09:18:38 Arată statisticile Tribul tău
Impuscati recrutorii ! Gothic Crusaders în data de 15.02. la ora 19:53:03 în data de 15.02. la ora 20:57:49 Arată statisticile Tribul tău
Sa va moara paladinu Lupii cer sange (dizolvat) în data de 30.01. la ora 18:20:48 în data de 10.02. la ora 10:11:21 Arată statisticile Tribul tău

Rezumatul războaielor tribului
Războaie câştigate: 11
Războaie pierdute: 0


Mai mult de atat ce se mai doreste pe aceasta lume.
Punct final.

In urma noastra a ramas doar PRAF.
Master Forever
 

DeletedUser

Nu se inchide L4, cine stie, poate se cearta membrii GTC cu conturile pe care le au in sitter si le declara razboi :))
 

DeletedUser

nea mary, nu mai vorbi aiurea, in urma GTC-ului a ramas prafu :))

Si voi castigati harta pt ca v-am lasat noi sa va simtiti bine, nu ca ati fi voi merituosi :))

topnoblers.png



PS. Rau ati ajuns daca dakyno77 a sters contu ca i-ai luat tu un sat rezervat :))

asta spune totul, Master e ce mai tare trib =))
 

Deleted User - 213220

Noi am dominat toate razboiele , chiar daca nu va dadeati stergere oricum dispareati, asa ati fost lasi si asta veti ramane.
 

DeletedUser5970

la 3:50 sper sa se simta magia sarbatorilor, el e acolo :D
si la 4:01 ... el maximo cgal :eek:

voi ati fost muza mea :eek:
 

DeletedUser25671

nea mary, nu mai vorbi aiurea, in urma GTC-ului a ramas prafu :))

Si voi castigati harta pt ca v-am lasat noi sa va simtiti bine, nu ca ati fi voi merituosi :))


PS. Rau ati ajuns daca dakyno77 a sters contu ca i-ai luat tu un sat rezervat :))

asta spune totul, Master e ce mai tare trib =))


"Indiferent de parerile taberei adverse, deletul este o forma de renuntare in care recunosti ca esti invins. Cand nu mai poti juca cedezi contul, cand nu mai faci fata jocului si esti pe punctul de a pierde sau a claca renunti prin delete."
Andurill - lumea 3​
 
Sus