Discutii libere(spam) 2011

DeletedUser

a visa sa fi moderator pe un forum virtual nu este nici o realizare. trist....
 
Ultima editare de un moderator:

Gugu Mugu

member
Scor reacție
0
din propria mea experienta stiu ca se scrie " nici un " nu "niciun" cum ai scris tu deci nu te mai lua de altii daca nu sti nici macar sa scri corect chiar daca eu nu am luat bacul . asta nu va inereseaza pe voi

Propria ta experienta e nula, sau ai fost criogenat in ultimii ani si nu stii regulile noi ale gramaticii limbii romane.Totusi, scrierea cu doi de "i" la stii sau scrii e dintotdeauna, asa ca nu ma mir.Traiasca lumea virtuala!

1.4. Vă rugăm să evitaţi reproşurile cu privire la greşelile gramaticale sau de scriere la adresa jucătorilor. Dacă greşelile gramaticale sau de scriere ale unui jucător sunt atât de mari încât conţinutul mesajului se pierde, puteţi raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemă.
 
Ultima editare de un moderator:

Deleted User - 213220

probabil ai vrut sa zici trist dar mai mananci cate ceva, de la bac ti se trage :)

1.4. Vă rugăm să evitaţi reproşurile cu privire la greşelile gramaticale sau de scriere la adresa jucătorilor. Dacă greşelile gramaticale sau de scriere ale unui jucător sunt atât de mari încât conţinutul mesajului se pierde, puteţi raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemă.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12754

pfuaii, marusk, stiu ca am comis dar blade habar nu are ce spune si mai si acuza admini degeaba

bine ca ai editat mesajul meu, nu vreau sa ma cobor la nivelul lui blade :|

multumesc mult, pentru asta trimit la tine pepsi :)
 

DeletedUser

a dori si a visa este ceva diferit...a denatura 2 verbe este...
in fine, trecem peste
 

Gugu Mugu

member
Scor reacție
0
Quote:
1.4. Vă rugăm să evitaţi reproşurile cu privire la greşelile gramaticale sau de scriere la adresa jucătorilor. Dacă greşelile gramaticale sau de scriere ale unui jucător sunt atât de mari încât conţinutul mesajului se pierde, puteţi raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemă.

Din cate vad eu, chiar respectivul reprosa (fals) greseli gramaticale altcuiva.Mi s-a parut ceva ce tine de lupul moralist si am vrut sa sanctionez asta.
 

DeletedUser

Propria ta experienta e nula, sau ai fost criogenat in ultimii ani si nu stii regulile noi ale gramaticii limbii romane.Totusi, scrierea cu doi de "i" la stii sau scrii e dintotdeauna, asa ca nu ma mir.Traiasca lumea virtuala!

daca ai sti sa vorbesti nu ai mai avea posturile modificate
 

DeletedUser

Quote:
1.4. Vă rugăm să evitaţi reproşurile cu privire la greşelile gramaticale sau de scriere la adresa jucătorilor. Dacă greşelile gramaticale sau de scriere ale unui jucător sunt atât de mari încât conţinutul mesajului se pierde, puteţi raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemă.

Din cate vad eu, chiar respectivul reprosa (fals) greseli gramaticale altcuiva.Mi s-a parut ceva ce tine de lupul moralist si am vrut sa sanctionez asta.

tu si sanctionatul mai ai mult pana sa devii moderator pe un forum virtual
 

DeletedUser

bun, altceva in afara de a "critica" pe cineva ca nu ar fi luat examenul de bacalaureat, mai cunoasteti sau v-ati blocat pe acest subiect?

vad ca rautati puteti spune, ceva pozitiv?
cum este lumea 4?
 

DeletedUser

Blade a spus:
dar nici un admin nu se ocupa de problemele jucatoriilor nici pe extern nici pe forum ce vrei sa iti spun mai mult de atata sau v-a supara adevarul ? demonstreazam daca nu contrariul

dar nu pleca, stai si detaliaza :p
 
Sus