Discutii libere(spam) 2011

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Ia puneti voi toti diplomele de bac aici, sa fie si mai interesanta discutia :)))

Sau mai bine rugam moderatorul sa faca un topic special in acest sens ... care are cea mai mare medie la bac primeste un premiu ...hahahaha :)))
 

DeletedUser

daca nu va veti potoli, voi incepe sa arunc cu "avertismente"
ultimul avertisment...v-am rugat frumos a doua oara
 

DeletedUser

acum vreo 2 saptamani a luat foc una...cica nu stiu ce conflict intre mafii :)))
 

DeletedUser

dc nu le spui cu ce te ocupi tu sau ii asa rusinos ? :))

eu?cu ce ma ocup?
de ce sa imi fie rusine,tin o firma,sunt administrator/a si crede-ma ca ma descurc nu mie rusine cu ce fac ;))
aaaa si am luat bac-ul spre deosebire de tine :)) pana ajungi sa termini si tu o facultate de drept administrativ mai dureaza,ti-am mai spus ca n-ai nivelul nostru si ti se va face rau de inaltime,nu ne-ai crezut.:)
 

Gugu Mugu

member
Scor reacție
0
OARE CUM DE ATATEA CONTURI CARE FAC DIN TRIBUL CE ESTE PE PRIMUL LOC DETASAT PE L4 SI-AU DAT STERGERE? JUCATORI DIN PRIMII 50 SUNT PESTE 25 CARE DEJA II STIU CA AU DAT STERGERE DE ASEARA? OARE TOTI SUNT IDIOTI SI CRED IN TEORII ALE CONSPIRATIEI???

Poate da, poate nu.dar sigur sunt conturi pe care jucai tu domnule moralist gasti2008.
Ai clacat in sfarsit ?
E cam greu sa joci pe atatea conturi fara sa faci greseli.Era clar pentru toti ca vei face greseli, doar momentul nu era cunoscut.
Asa fac toti oamenii slabi : dau vina pe altii pentru toate insuccesele lor.Mai ales romanii sunt invatati sa dea vina pe arbitrii atunci cand pierd.

P.S. Felicitari pentru baietelul tau.
 

DeletedUser37773

gasti2008 în data de 07.10.
P.s. De luni am devenit tatic
FELICITARI!!! sa-ti traiasca!!!

in rest...nu am ce spune, nu stiu ce s-a intimplat la voi si chiar nu e treaba mea....
daca ati dat sterge...e alegerea voastra....multe se intimpla aici, ca si in viatza reala, dar cred ca suma actiunilor unora sau a unui trib pot duce la asa ceva nu individual....
poate ca te odihnesti si iti trece supararea Marius, nu de alta, dar nu vream sa jucam singuri...:)
 

Gugu Mugu

member
Scor reacție
0
Te-a scos gasti de la naftalina ca sa scrii acest mesaj ?
Esti foarte tare daca ti-ai facut cont aici, dupa ce ai dat stergere pe joc.Sau a dat gasti si stergerea ?
 

Deleted User - 213220

Faptul ca voi numai rezistati nu inseamna ca cineva e de vina, daca marius are 20 de conturi si geany la fel si nu mai au chef de joc nu inseamna ca cineva are ceva cu voi, ati fost si veti ramane mereu cei mai slabi.Tarlea numai joaca de 2 ani si veniti cu pastile dastea.gasti a dat stergere de cateva zile si ieri a luat sate parca :D.
 

Gugu Mugu

member
Scor reacție
0
OARE CUM DE ATATEA CONTURI CARE FAC DIN TRIBUL CE ESTE PE PRIMUL LOC DETASAT PE L4............ bla-bla-bla....

Tribul vostru a ajuns pe locul 1 printr-o alianta marsava si prin tradare, nu prin merit, asa ca nu va mai bateti cu pumnii in piept.
 

Gugu Mugu

member
Scor reacție
0
Unii din voi aveti mania asta cu "inchiderea L4".Lasati-i fratilor pe ceilalti sa faca ce vor, nu le impuneti voi.Daca v-ati saturat, dati stergere, lasati filozofia.Oricum, la unii e doar vorbarie goala faza cu stergerea.O sa vedeti in cateva zile.E plina lumea de guralivi.
 

DeletedUser

Marius chiar vorbeste serios?:(
Cum sa ne lase asa,pai eu cu cine ma mai cert?Offff ce pacaaaatttt,trebuie sa sarbatorim pentru asta,in cintea lui,ca doar e tatic.

PS:felicitari pentru bebe si ai grija de tine pe viitor.
 

DeletedUser

bere-main.jpg



"ce zice" baietii?
 
Sus