Discutii libere

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41708

:D chiar astept momentul ala..si asa e zona prea linistita si incep sa ma plictisesc:D
 

DeletedUser28194

Pazea ca vin!


Titlu Trofeu obţinut: 5x Marea putere a zilei
Expediat 05.08.12 00:00:23
5x Marea putere a zilei


Ai cucerit în 04.08.2012 cele mai multe sate de pe lumea aceasta (41 de sate)!

Vizualizează-ţi trofeele
 

DeletedUser41708

so fucking true:D..Mai mult de o inobilare n-am cu ce sa ma aleg:D
Crezi ca daca ma scoateti de pe harta ma oftic?Nu tata,e un simplu joc pe care pe lumea asta nu il voi putea castiga:D
 

DeletedUser16966

Parca erai de alta parere pe forumul tribului....



bad and crazzy a spus:
Eu zic ca inca mai am ceva de facut:D
asa ca momentan nu dau satele:D

Sir Sly a spus:
uimestema ce mai ai de facut

bad and crazzy a spus:
de spart trupele...de cucerit sate..nu cred ca am ajuns momentan la sfarsitul puterilor:D
nu sunt o mare amenintare pentru ei..din cate am vazut..si de asta vreau sa le arat ca m-au subestimat:D
 

DeletedUser2821

Ce penibili sunt aia din INQ pe forum, eu ma mir ca nu crapa serverul, ca nici el nu poate gazdui atatia penibili... E incredibil, cred ca " cine se aseamana, se aduna " e lege acolo.
 

DeletedUser41708

:))) pai si ce nu sparg trupele?Intreab-o pe Dana(MicaPrintesa) cate nuke-uri am bagat pe ea:D
 

DeletedUser41708

eu ma tin de cuvant:D..nu vorbesc aiurea si cine ma cunoaste stie ce vorbesc:)
 

DeletedUser16966

Vezi ca daca te mai bagi mult in seama cu noi pe extern te trece si pe tine cristocea la interne ca pe swampi :)))
 

DeletedUser41708

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Buna gluma.Eu nu ascult de nimeni,sau mai bine zis numai ascult de nimeni..Ascultam doar de Demona10 sau Valentin..
 

DeletedUser16966

O sa te dezamagesc. Sper sa nu o dai in depresie:

demona10 a spus:
Avand in vedere ca m-am saturat de magarii,inactivi si sittati....cu parere de rau,eu va parasesc pe aceasta Lume !!!Oricum,vad ca prea putini mai joaca cu adevarat si sa pierdut si acel spirit de inceput.In plus,m-am saturat de ceea ce fac Admini pe aceasta Lume.
A-ti fost niste parteneri excelenti..dar nu mai am nervi,rabdare si timp.Bafta tuturor in continuare.Valentin.
Tribul va ramane in continuare,cu [player]georgeniky[/player],la conducere.
 

DeletedUser41708

:)))Tocmai de asta am zis ca numai ascult de nimeni:D
Ma mai cert putin cu georgeniky dar asta e viata:D
 

DeletedUser16966

Mai multe detalii poti sa ne dai pe joc, ca sa nu se prinda astia ca esti unul din spionii pe care ii avem in "familia" INQ.
 

DeletedUser41708

:))..Ii bagi la banuieli..Parca si vad ca primesc 100 de mesaje pana diseara:p
 

DeletedUser16966

Trebuia sa cunosti acest lucru pana acum. In rest nu pot sa zic decat: "Google ME!"
 

DeletedUser2821

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Buna gluma.Eu nu ascult de nimeni,sau mai bine zis numai ascult de nimeni..Ascultam doar de Demona10 sau Valentin..

Pai nu e nevoie sa asculti de el, e usor te da afara si restul te ataca =)) ( cristocea, la el ma refer )

Oricum tare trib, daca nimeni nu asculta de conducere :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus